Бебеправене, но без много правене

  • 36 791
  • 1 022
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 23 138
Как инсеминация бе хора, направо ми звучи като подигравка с хората, които имат репродуктивни проблеми. Представям си физиономията на лекаря, когато му обяснят, че нямат проблеми със зачеването (приемаме, че нямат такива), а просто ги мързи да правят секс и не им се полагат усилия, въпреки че искат бебе.

# 91
  • Мнения: 6 310
Снощи говорихте, а защо не действахте по въпроса? Вместо писане в бг мама и приказки с мъжа ти, можеше да го направите, за 4 минути не е кой знае какъв зор. Не е като да копаеш лозе или да качваш Мусала. Като оставим на страна отношенията ви, щом казваш че си удовлетворена там, толкова ли е трудно в средата на цикъла ти да го правите всеки ден една седмица или поне през ден? То разбирам, че не сте много по секса, но като искате дете правите го по задължение с тези цел докато стане и толкова.

# 92
  • Мнения: X
Започни да приемаш фолиева киселина и някакви витамини за бременни!

# 93
  • Мнения: 7 558
Добре де, ама аз едно не разбирам.
Хубаво, бебето ако е станало, ама Ти как ще се обречеш на безсексие в такава връзка?
Та той после няма и да те погледне щом и сега му представлява  такова усилие.
Всичко много хубаво, ама като квартиранти ли ще я карате?

# 94
  • Мнения: 1 110
Само на мен ли ми изглежда, че повече на нея не ѝ се прави секс, а не на него? Той знае, че тя е в овулация и казва, хайде да си направим едно бебенце, а тя отговаря, а не, трябва да се изкъпя... Той ли и след това е трябвало пак да предлага, след като са заедно 6 години и сигурно при втори опит би било втори отказ с оправдания, прахосмукачка, готвене и кой знае какво, докато се стигне до скандал ако продължава да нахалства....

# 95
  • Мнения: 5 751
Само на мен ли ми изглежда, че повече на нея не ѝ се прави секс, а не на него? Той знае, че тя е в овулация и казва, хайде да си направим едно бебенце, а тя отговаря, а не, трябва да се изкъпя... Той ли и след това е трябвало пак да предлага, след като са заедно 6 години и сигурно при втори опит би било втори отказ с оправдания, прахосмукачка, готвене и кой знае какво, докато се стигне до скандал ако продължава да нахалства....
и аз така чета написаното. Той и предлага, вижда, че има съпротива от нейна страна и го тълкува, че не е готова все още.

# 96
  • Мнения: 89
Нощес ми изникна един въпрос към авторката и мира не ми дава.
Извинете, Вие в кравеферма ли работите да ринете гюбрето на ръка, та е толкова неотложно и задължително къпането преди секс?

# 97
  • Мнения: 7 558
Нощес ми изникна един въпрос към авторката и мира не ми дава.
Извинете, Вие в кравеферма ли работите да ринете гюбрето на ръка, та е толкова неотложно и задължително къпането преди секс?
Ауу, а вие сериозно ли питате това?

# 98
  • Мнения: 42 093
Всъщност ако принципно се поддържа добра хигиена секс съвсем спокойно се прави и без преди това да се ходи в банята. Освен ако хората не са от тези с по-миризливата пот, де. Като бяхме млади по студентски бригади, по лагери, купони, набързо в квартирата докато ги няма родителите, на военно, в колите или на одеяло на полянка все бани сме имали до задника като че ли. Но пък нищо ни нямаше на либидото, а сега от толкова къпане и препарати май са си измили феромоните днешните млади Simple Smile

# 99
  • Мнения: 7 558
Е, то ако цялата работа е гуш- муш и айде вдгай гащите, сигурно може.
Ама, хората практикуват и други видове любов, където е наложително минаването през баня.
Боже, какви неща се обяснявам у форума.

# 100
  • Мнения: 1 474
Само на мен ли ми изглежда, че повече на нея не ѝ се прави секс, а не на него? Той знае, че тя е в овулация и казва, хайде да си направим едно бебенце, а тя отговаря, а не, трябва да се изкъпя... Той ли и след това е трябвало пак да предлага, след като са заедно 6 години и сигурно при втори опит би било втори отказ с оправдания, прахосмукачка, готвене и кой знае какво, докато се стигне до скандал ако продължава да нахалства....

+1
Колкото повече се обяснява авторката, все повече придобивам усещането, че не мъжът е чак толкова мързелив в секса, а по-скоро тя убива всякакво желание в него с нереалистичните си претенции за секс "като по филмите". Тя иска нещо специфично, но не поема инициатива сама да създаде обстановката и да му покаже какво ѝ липсва. Само с безкрайно дуднене колко е зле секса не става.

# 101
  • Мнения: 9 710
Какъв е този секс във филмите, че ми стана интересно?

# 102
  • Мнения: 9 064
Винаги са ми били странни тия приготовления по час преди интимност. То къпане, то музика, то рецитиране на стихове, палене на свещи..... не знам за мъжа, ама на мен ще ми се отще дори от мисълта за секс дори при мисълта за това, което предстои.

Не казвам, че има лошо от време на време да си спретнат хората някоя такава вечер, но ако очакванията са всеки път това да е сценарият - айде, моля.

# 103
  • Мнения: 5 751
Къпането е оправдание (лежите един до друг, очевидно не миришеш щом те пожелава и ти предлага), ти обаче за 4-те минути, които те очакват (едва ли се включва френска в тях, предвид времето, заради което много да държиш на душ) само като си представиш и ти се отщява, защото хамалогията по приготвянето е по-дълга от бебеправенето.
Всъщност твоят човек е какъвто е, егоист или толкова си може, няма какво да го коментирам. Но ти нещо не си ОК със ситуацията и още не ти се е изкристализирало какво.
Скрит текст:
Да подшушна оргазъм можеш и сама да си доставиш, поне да знаеш за какво става дума. Пък ако и ТМ е свидетел може да ви се разпали огъня (временно).

# 104
  • София
  • Мнения: 23 138
Е, то ако цялата работа е гуш- муш и айде вдгай гащите, сигурно може.
Ама, хората практикуват и други видове любов, където е наложително минаването през баня.
Боже, какви неща се обяснявам у форума.
Явно авторката и муж не са от тези, така че не виждам зор да се напъва да минава през банята непосредствено преди сексенето, като цялото чудо е за 3 минути и не включва екстрите, за които се досещаме.

Общи условия

Активация на акаунт