Дългото чакане след трансфер – тема 110

  • 28 639
  • 773
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 57
Честито, andi_bb! 🎉🥰Много се зарадвах за теб! ❤️Желая ти лека бременност!👼🍀

# 691
  • Мнения: 2 677
Анди, честитооооо! 🥳🍀🍀🍀🍀🍀 Страшно се зарадвах, браво! Нека да е до щастлив финал! ☺️🫶❤️

# 692
  • Мнения: 999
Ох , не знам къде се намирам ...не смея да се радвам. Днес ми 10 ден , ако броим деня на трансфера. Мисля в сряда задължително да го повторя.
Celeste_10 дано всичко да е наред и всичко да завърши успешно.



Анди, честито! Резултатът е много добър за 10-ти ден. Моят беше 265 на 12-ти ден с едно ембрионче ( първия трансфер). Та може и да са две Simple Smile Ника ти ми е много познат, мога ли да попитам кой опит/трансфер ви е това?

# 693
  • Мнения: 2 563
Честито Анди. Лека и успешна бременност.

# 694
  • Мнения: 2 677
Даже ѝ е 9ти ден, защото тя брои и деня на трансфера ❤️

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 15:20 от Kactus

# 695
  • Мнения: 264
Salsera може би съм ти позната от други теми  във форума.
Първи трансфер ми е (свеж) на два ембриона 4-ти ден бяха когато го правихме трансфер. Казаха ми че са били начален стадий на бластоцит ...все пак се падаше неделя (5 ти ден ) сакън да не им развалям почивките. Както и да е така е трябвало, дано всичко е наред ...надявам се.

П.П. Благодаря момичета за подкрепата която ми давате , просто съм преживяла един аборт ...и съм се свила като пашкул. Не мога да изпитам цялата радост докато не го държа в ръцете си. Вярвам , че този път ще съм със щастлив край.

Само да вметна че май месец съм на сватба-МОЯТА 😅😅🤞Дано всичко да е наред с бременността и да си изкарам един незабравим сватбен ден. Пък каквото сабя покаже.

# 696
  • Мнения: 49
Момичета това е положението при мен
Трансфер на 28.02 на две петдневни минали ПИД.
 6 ден от ЕТ чхг - 13.48
 7 ден от ЕТ чхг - 26.04
 8 ден от ЕТ чхг - 51.18
12 ден от ЕТ чхг- 465.80
Според вас има ли вероятност да са се хванали и двете? Така ми се иска...

# 697
  • Мнения: 1 904
Анди, браво, много хубав резултат Flowers Rose
Gulseli, можеш да дишаш спокойно вече Simple Smile моето чхг на 12 ден беше 711, едно момиченце. С дъщеря ми пак такава стойност имах. Но пък при мен се удвояваше на два дни, а доколкото знам с близнаци усвояването е за по-кратък период, както е при теб. Стискам ти палци да е както си го пожелаваш

# 698
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета,
Включвам се и аз сред чакащите +++ ❤
Трети ден ми е след ЗЕТ на две 5 дневни ембриончета (не броя деня на трансфера).
Терапията ми е- Пролутекс, Медрол, Циклогест, Програф, Естрофем, Клексан, Но шпа, Неофолик Мета, Вит Б12, Омега 3.
Имам ужасни киселини постоянно, без значение дали се храня или не и е ад. Някоя от вас имала ли е такъв симптом от някое от тези хапчета и как се стопира..ужасно е, дори и през нощта се будя от това.
Спазмите не ги броя- и те са явно от някое от хапчетата. Не искам да занимавам доктора ми с тези неща, тъй като знам звучи несериозно…
Все още имплантация дори няма, а аз се оплаквам от неразположение..

Имам един неуспешен СЕТ през октомври-тогава имах доста по-лека терапия и спазмите бяха по-леки ( а тогава ми се струваше страшно). 🫣😂

# 699
  • Мнения: 1 535
Ели, спазми на матката ли имаш?

# 700
  • Мнения: 63
Ели, спазми на матката ли имаш?

Предполагам, че може би да- бодежи усещам. В неделя се разхождах около 2 часа навън и ме заболя доста повече, така че предполагам дългите разходки не са препоръчителни. При предишния ми трансфер докторът ми добави спазмалгон и диаспорал, но сега с толкова много хапчета не смея да взимам още. Sad

# 701
  • Мнения: 111
Честито и от мен на положителните резултати.Аз днес не се осмелих да си пусна тест въпреки че ми е 8ми ден и ще покаже,но страха от нулата която има вероятност да видя ме влодява.Много страх се натрупа след всички отрицателни тестове и не ми се иска да вижда поредния.Що се отнася до киселините аз също имам и то не за пръв път а след всеки трансфер.Смея да твърдя че това е от лекарствата.Аз за тях взимам Сопрал.А за спазмите какво да ви кажа аз съм с вливка против контракции и тн. но въпреки това пак ги имах първите две нощи,и това ме навежда на мисълта че отново съм отхвърлила ембриончета.Незнам само как може да се предотврати това.При мен това е всеки път въпреки превантивните мерки и лекарствата които взимам.Отчайващо е

# 702
  • Мнения: 63
Честито и от мен на положителните резултати.Аз днес не се осмелих да си пусна тест въпреки че ми е 8ми ден и ще покаже,но страха от нулата която има вероятност да видя ме влодява.Много страх се натрупа след всички отрицателни тестове и не ми се иска да вижда поредния.Що се отнася до киселините аз също имам и то не за пръв път а след всеки трансфер.Смея да твърдя че това е от лекарствата.Аз за тях взимам Сопрал.А за спазмите какво да ви кажа аз съм с вливка против контракции и тн. но въпреки това пак ги имах първите две нощи,и това ме навежда на мисълта че отново съм отхвърлила ембриончета.Незнам само как може да се предотврати това.При мен това е всеки път въпреки превантивните мерки и лекарствата които взимам.Отчайващо е

Дано този път да е твоят и да ни зарадваш с +++ ! Ще погледна този Сопрал, вероятно ще го пробвам. А иначе за спазмите- не знам, от някое хапче е, но от кое не е ясно..Не се настройвай, че си ги отхвърлила- може пък да е обратното- има много примери тук на момичета с положителен резултат и точно такова неразположение.
Иначе моят лекар ги определя като нормална реакция след трансфер.

# 703
  • Мнения: 1 535
Ели, пий ношпа 3 по 2 първите дни след трансфера и не се движи много.

Успех! Да имаш положителен! Flowers Four Leaf Clover

# 704
  • Мнения: 63
Ели, пий ношпа 3 по 2 първите дни след трансфера и не се движи много.

Успех! Да имаш положителен! Flowers Four Leaf Clover

Много ти благодаря! ♥

Общи условия

Активация на акаунт