Загубих пъпчето

  • 1 752
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 877
И аз на Боян го пазих доскоро,но изчезна някъде,а на Дарин изобщо не ми го дадоха от родилното,така че не се притеснявай - не си единствена!

# 16
  • Burgas
  • Мнения: 92
Нашето си е още вкъщи, нямам идея къде да го хвърля  Simple Smile


И аз така. Не се притеснявай! Съдбата си знае работата!

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На голямата така и не помня какво направихме с пъпчето. На малката го видях преди 2 дена като разчиствах един шкаф. И пак го пъхнах там. Не знам какво да го правя, не съм никак суеверна.

# 18
  • Мнения: 3 089
и аз загубих пъпа на петра. бяхме решили на първото ни излизане в чужбина да го метнем на подходящо място, уж за да стане детето пътешественик. е, когато решихме да пътуваме, мъжът ми най-чинно си подреди тази част от анатомията на детето ни в портфейла си, тръгнахме, стгнахме до определеното място и на камерата е заснето как един силно изнервен татко рови из портфейла си да търси изчезналото пъпче на дъщеря си. така и не сме разбрали точно в кои самолети и автобуси сме затрили пъпа. явно изобщо не е трябвало да решаваме вместо детето - съдбата си знае работата - явно на петра наистина е отредено да бъде пътешественик Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 480
Не се ядосвй! Може и да излезе отнякъде. И аз знам, че се хвърля в училище, в банка или нещо такова, ама още си го пазя в нас. Защо да хвърлям нарочно някъде частичка от детето ми...

# 20
  • Мнения: 7 474
Хич не се ядосвай  Stop Нашето замина в мивката  Laughing , голяма работа  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 455
Не виждам какво те притеснява.Аз ги изхвърлих,не вярвам на такива суеверия,а и където и да го хвърлиш отива после на боклука.Моето е хвърлено в посолството на Израел и какво...да не мислиш,че имам нещо общо...

# 22
  • Мнения: 2 229
Това са големи глупости, изобщо да не вярваш на такива суеверия. Stop

# 23
  • Мнения: 2 040
"Роди ме мамо с късмет, па ме хвърли на смет" са казали хората ...  Peace
Едно хвърлено пъпче определено няма да направи детето ти по- щастливо, ако то просто носи щастието съм себе си ...
Не се терзай за глупости ...
Аз на дъщеря ми още го премятам вкъщи и въобще в момента не ми е до това къде и кога да го мятам ... нека си седи  Laughing

# 24
  • Мнения: 8 917
Не се притеснявай - пъпчето е "отишло" там, където му е било мястото - знае ли се Simple Smile И на брат ми, и моето пъпче са били някъде в кофите за боклук от родилното - майка ми никога не ги е виждала, просто са ги изхвърлили - така предполагам. Е, не се оплаквам Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 069
 Нямам никаква идея какво се е случило с пъпчетата на децата ми, просто не помня! Но със сигурност не съм изпълнила някакъв ритуал по хвърлянето им на специално място! Най- вероянто също съм ги загубила, но не се тревожа и не вярвам в тези неща! Съветвам те и ти да не се тревожиш. Hug

# 26
  • Мнения: 4 520
И аз не вярвам, че пъпа определя къде ще отиде или какво ще стане от детето. Даже се чудя как са го измислили. На сина пъпчето го дадох на братовчед ми да го хвърли в Париж, ама ей така, на майтап. Въобще не вярвам, че това е съдбоносно за детето (а и не държа да става парижанин).

# 27
  • Мнения: 58
Така и не получих пъпчето на Маргарита. Явно е изпаднало някъде в родилното отделение...  Rolling Eyes
И при мен така се случи. Но не ме притеснява.

# 28
  • Мнения: 525
Благодаря ви, след вашите мнения ми е по-спокойно.  smile3525

# 29
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Това ми се струва хубава традиция. За съжаление пъпчето на Тити беше прибрано някъде и така и не знам къде. Така че сама ще трябваа да определи съдбата си!

Общи условия

Активация на акаунт