Количка за $ 3000 със сертификат за автентичност!

  • 3 549
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
ето ви цени и цветове. На намаление е!!!

# 16
  • Мнения: 2 467
Симпатична количка. Има си 3 положения на гръбчето. И колани си има. Отвътре с мушамичка  Mr. Green А палатката е супер - гаранция бяло бебе. Само дето малко трудно се слага, но няма да обръщаме внимание на подробности  Naughty . За толкова пари - толкова  Crossing Arms


И коня е готин... http://www.tinyride.com/Silver-Cross-Merlin-The-Rocking-Horse-P1236.aspx

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 207
тази количка и да ми я подаряват няма да я взема трябва да имаш микробус за да можеш да пътуваш с нея иначе само пеш но разни хора разни идеали  newsm78 то от гъзарство и по далече са стигали хората #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 936


kонят направо ни разби с тази цена #Crazy

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Конят "утепа рибата"  Joy  hahaha  Joy Аз в час по дърводелство (трудово обучение) бих направила по-готин  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 663


kонят направо ни разби с тази цена #Crazy

Сигурна съм ,че един добър дърводелец ще направи същия за мноооооооого по-малко пари, пък нека да няма сертификат и там дрън-дрън

# 21
  • Мнения: 2 641
леле аз реших че коня който купихме на Ема от Хит за 50 лева е много скъп, а той бил направо евтинджос  Joy

ето го и нашия кон, верно че не е боядисан и е без сертификат  hahaha

http://pg.photos.yahoo.com/ph/iroussinova/album?.dir=6492re2& … com/ph//my_photos

# 22
  • Мнения: 649
ауууууууууу, наистина ли толкова струва тази количка  #Crazy
аз съм я виждала, защото където ходя  на бебешки масаж има една майка с такава- в тъмно синьо и бяло, с перденца е отпред коша, а отвътре е като с дантела облицован (малко на ковчег прилича  Mr. Green)

аз и без пари не я искам  Blush

# 23
  • Мнения: 1 737
ауууууууууу, наистина ли толкова струва тази количка  #Crazy

Ти виж коня колко струва, изби рибата..  ooooh!

# 24
  • Мнения: 6 618
Супер е грозна  Close

# 25
  • София
  • Мнения: 2 884
Я, баба ми, ми пази нейната количка , а аз и се подигравах на жената  ooooh!
А пък тя излезнала на мода Mr. Green
А продават ли към нея и комплект плетени ританки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 001
В Пинокиото има, но мисля че е на Пег Перего, тъмно синьо и бяло. Ужасна е Sick

А продават ли към нея и комплект плетени ританки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кетито нейде така бе, мойто дете знаеш ли прабаба му колко чифта му е наплела Crazy

# 27
  • Мнения: 3 926
Абе може да ме сметнете за сбъркана, но на мен тази количка наистина ми харесва. Особено в бяло и тъмно синьо. А гореспоменатият модел на Перего е страхотен. Вози като лимузина.
Между другото такава количка подариха на Джоли и Питт за щерка им. Гледах филмче по MTV за това как различни фирми се надпреварват да им подаряват обзавеждане, дрешки и т.н. Връх на всичко беше биберон залъгалка от бяло злато с брилянти, ама на Картие ли беше newsm78 или на някоя друга фирма - не помня. Ама количката и тогава ми хареса, въпреки, че наистина докарва малко на ковчег Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 045
Ммм да ужасна грозилщина ...  Гледам миналия ден в един магазин докарали такава подобна ама бежова и продавачките я гледаха и цъкаха  Crazy  Аз като я видях се зачудих как аджеба се сгъва и прибира в кола туй чудо  ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 884
Момичета, откриха един магазин до нас на бул. Гоце Делчев и там я има въпросната количка.
Така че ако има желаещи да си харчат парите за тази грозотия, вече има как Joy
Не видях колко струва, защото още редяха стоката ама ми е много любопитно Thinking
Ще ви кажа в понеделник Laughing

Общи условия

Активация на акаунт