Лакове за нокти - 168

  • 41 078
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Измир
  • Мнения: 661
Сандвич с Ейвън и Тренд ит ъп 195

# 286
  • Мнения: 1 724
21 cosmetics 108

# 287
  • Мнения: 2 259
Masura 1646 Strawberry frappe

Малко по-розов е на живо, но е направо незабележим на нокти. Много нежен.
За първи път пробвам Seche vite, а не Vive. Впечатлена съм! Да видим колко време ще му отнеме да се сгъсти Grinning

# 288
  • Мнения: 15 467
Блъдче, разкош. Revolving Hearts

Аз съм с тюркоаза на Тренд ит ъп -
I L Two Hearts VE EFFECT:

Скрит текст:
Нанесох леки промени в първоначалния вариант като добавих блестящ ефект на декорацията и на кутрето, както и топ лак на кутрето, декорацията си беше с топ лак. Останалите нокти са без топ лак, само Тренд ит ъп в натурален вид.
След промяната:



Преди промяната:

Пп Тази промяна май само аз си я виждам Joy, но пък така ми харесва повече. Grinning Абе, сврачешка работа. Joy

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 11:38 от Джаста Праста

# 289
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Hema strawberry rubarb + мат на Catrice:


# 290
  • София
  • Мнения: 3 069
Джаста,подсети ме кой беше лака имитиращ пъдпъдъчи яйца.Уж го снимах,но не мога да намеря снимката.

# 291
  • Мнения: 15 467
Натуся:
Скрит текст:
Това е лака:

IMPALA SNOW 9
В бутилчето се виждат основно сини частички, но при нанасяне са основно черните частици, които дават ефекта "пъдпъдъци яйчица". Много сполучлив лак - ефект е.

# 292
  • Мнения: 27 944
За днес ми трябваше бърз маникюр, затова един пласт She (номерът май беше 393) и от синия брокат 3 в 1- на живо е много по-бляскаво.😅


Скрит текст:
 
She покрива доста добре и на един пласт, а брокатът позволява да се нанася голяма капка и да се разпределят спокойно пастичките с четката. Не съм слагала той, само бързосъхнещи капки.
П. П. Предишният брокат го махнах много лесно.

# 293
  • Мнения: 13 744
Лесно махащ се брокат звучи много хубаво, чак прекалено хубаво Grinning
Май утре ще ми пристигне холограмният глитър на прах, да видим кога ще ми и дойде муза да си поиграя с него. Дано и да става за показване резултатът Grinning

# 294
  • София
  • Мнения: 3 069
Натуся:
Скрит текст:
Това е лака:

IMPALA SNOW 9
В бутилчето се виждат основно сини частички, но при нанасяне са основно черните частици, които дават ефекта "пъдпъдъци яйчица". Много сполучлив лак - ефект е.
Имаш ли идея как изглежда номер 005?

# 295
  • Мнения: 15 467
Натуся, не. Само показания имам. Други от серията в магазинчето от което го купих нямаше и не съм ги виждала.

# 296
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 929
Натуся:
Скрит текст:
Това е лака:

IMPALA SNOW 9
В бутилчето се виждат основно сини частички, но при нанасяне са основно черните частици, които дават ефекта "пъдпъдъци яйчица". Много сполучлив лак - ефект е.
Имаш ли идея как изглежда номер 005?
аз имам от серията ще видя кой номера

# 297
  • Мнения: 3 189
Натуся на мен и този ми прилича на пъдпъдъчи яйца

# 298
  • София
  • Мнения: 3 069
Натуся на мен и този ми прилича на пъдпъдъчи яйца

Този го имам,по друг начин стои.

# 299
  • Мнения: 15 467
Рени, да, прилича, разликата е, че Пърфект е в  бяла основа, а Импалата е в прозрачна, (макар да изглежда черен със сини частички) и позволява пъдпъдъчен ефект върху всякакви цветове.
Ето го:

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт