Лакове за нокти - 168

  • 40 365
  • 748
  •   3
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 10 599
Аз синьо го виждам...

# 556
  • Мнения: 99
🤷 като цяло да, бие на синьо, но аз го виждам зелено 🙂

# 557
# 558
  • Мнения: 99
Наистина прилича на него. Благодаря много! 🙂

# 559
  • Измир
  • Мнения: 648
Нови придобивки 🥰

# 560
  • Мнения: 2 669
Олгарита, честити да са ти, много са хубави! Heart Eyes
И аз съм хвърлила око на няколко лака от тази марка.

# 561
  • Мнения: 7 710
flormar full color fc38 lilac blossom, catrice dream in holo blast 060 prism universe ( не знам как съм се запасила с 3 броя, даже при последната му покупка не помнех, че съм го купувала преди)

Скрит текст:

# 562
  • Мнения: 22
Вчера загледах BEL London и номер 64 беше страшно приятен, слънчев и наситен жълт цвят:

Само предполагам, но си мисля, че ще е плътен и непрозрачен.
В Елитис го видях, но там серията беше в бутилчета с надпис BL London. Номера и цвета същите. Категорично не е оранжев,  изцяло жълт си е.
Имам същият и аз мислех така ,но изобщо не е покривен ,  отделно на втория ден  падна и трудно съхне.   Имам и други от тази серия  така не са ми правили ,  много го харесах защото е точно патешко жълто и много рядък цвят.

# 563
  • Мнения: 13 177
Ее, точно в този ми беше надеждата Grinning Ходих до магазин в който продават Флормар, от този който си харесах тук в темата нямаха такъв цвят, но имаха от другата им серия Full Color хубаво жълто и съответно го взех. Това нещо и на три пласта прозира, единственият шанс да го нося би бил да подложа плътен бял или друг светъл цвят.

# 564
  • Мнения: 1 166
Моя жълт Флормар отдавна съм го купувала, даже не помня от къде, може би Лили. Сега погледнах в сайта им, предлагат това жълто:

# 565
  • Варна
  • Мнения: 1 753
Douglas La plus belle и Essie Sparkles between us, фолио

# 566
  • Мнения: 2 892


Номер 672

За основа сложих тази Hema
Скрит текст:


Номер 219

# 567
# 568
  • София
  • Мнения: 3 041
Последно бях с Astor 604. След това скъсих дължината,защото ми се счупи нокът,а какви планове бях правила за дълги маникюри. Те пак ще пораснат.

# 569
  • Мнения: 1 699
Trend it up neon 010 /намалени са на левче в ДМ 😄/

Общи условия

Активация на акаунт