Лакове за нокти - 168

  • 40 636
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 752
Вчера се лакирах със златния Trend it up sugar effect. Отдолу сложих база на Delia и над лака топ. Вечерта започна да се отлепва направо с базата🫢За първи път слагам база и топ заедно с тази серия. На някой случвало ли се е?Може би  не е трябвало🙄

# 676
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 740
На мен ми се случи с неоните на Тренд ит, с друга база и топ..

# 677
  • Мнения: 100
При мен често пясъчните/захарните лакове стават така. Не са трайни и лесно ми се обелват по същия начин.

# 678
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 740
По принцип е така,но на люспи да пада?

# 679
  • София
  • Мнения: 5 752
Да,направо на люспи се сваля. Друг път не съм слагала топ и база и не е имало проблем. Вероятно е заради тях,но по спомени си мисля,че и други бяха слагали топ върху такъв лак и не са се оплаквали.
Преди малко го махнах с 300 зора😀по- лесно щях с белене😅

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 10:46 от ♥ Димяни ♥

# 680
  • Мнения: 13 424
Някои комбинации просто не работят добре заедно, определена марка лак с база или топ от еди коя си... това само с проби можеш го установи. Колкото и да е все лак, има явно нещо в съставите което не се съчетава добре.

Грийни, като си нанасяла явно е останала супер тясна ивичка където няма топ между отделните минавания с четката, то като е прозрачно трудно може да се види. Правила съм си го и аз този номер, не често но ми се е случвало, аз както все късно вечер се лакирам като вече искам да си лягам Grinning Единия път видях даже, но си казах Какво толкова, то не е с цвят, нищо му няма. Понеже го забелязах след малко и реших че ако мина още веднъж с четката ще го повлека полуизсъхнал. После беше точно като твоето. Другото обяснение е още по-тривиално - евентуално да си одраскала незасъхналия лак някъде, без да забележиш. И това сме го правили всички Grinning

# 681
  • Мнения: 3 152
Грийни ,аз ползвам само на ГР бързосъхнещия,най-добре ми е Simple Smile .На него не съм забелязала подобно нещо.А моите нокти са с дълбоки вертикални бразди-даже и през лака си личи Sad .Пробвала ли си с този топ?

# 682
  • Мнения: 2 899
natka, в началото си мислех, че точно това е причината. Затова започнах да слагам доста обилно от топа. Странното е, че се получава само на един-два нокътя. Не съм го драскала. Като се лакирам, сядам и не мърдам. 😊
reninel, ползвала съм го, да. Като цяло съм доволна, но и с него ми се е случвало същото. С всички бързосъхнещи топове е така.

Сега ползвам този
Скрит текст:

# 683
  • Мнения: 178

Перфект 183.

# 684
  • Измир
  • Мнения: 656
Весели празници момичета!
Шугърите на Тренд ит ъп и на мен ми направи впечатление, че много бързо падат, а свалянето им с лакочистител си е 15 мин търкане. Странна работа. Аз последния път слагах отгоре стар лак, който не ползвам и докато е мокър с памук свалям цялото покритие.
А относно чертата от топа, мисля че се получава от четката на ГР. И аз съм имала. Ако натиска е повече то четката наранява цветния лак и там където е изтъняло засъхва бързо. Това е моята теория, не съм сигурна дали е точно такава причината 🙃.
От мен 21 номер 155

# 685
  • Мнения: 5 440
Здравейте,
Моля препоръчайте ми изравняваща основа за лак без нужда от "печене"?

Досега съм използвала основно заздравители, ко нокътната ми плочка е доста неравна и явно трябва нещо друго.
Нямам UV/LED лампа, затова ако може да е продукт бвз нужда от такава. Simple Smile

# 686
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Аз се сещам за нещо такова, но доколко е ефективен този продукт не мога да кажа. Имам на марката от стара серия в черна бутилка gel refill и го ползвам за заглаждане на глитъри през зимата.

https://www.pinkpanda.bg/produkt/essence-the-ridge-filler-base-coat-167_2652

# 687
  • София
  • Мнения: 10 618
Здравейте,
Моля препоръчайте ми изравняваща основа за лак без нужда от "печене"?

Досега съм използвала основно заздравители, ко нокътната ми плочка е доста неравна и явно трябва нещо друго.
Нямам UV/LED лампа, затова ако може да е продукт бвз нужда от такава. Simple Smile

Мисля, че този имам https://remedium.bg/perfect-nail-care-system-zazdravitel-za-nokt … ne-h13-ml-14105/p
Или нещо подобно. Хубава основа, изравнява, но моите нокти нищо не ги спира да се цепят.

# 688
  • Мнения: 99


Върху бяла основа тази Аура стои много хубаво Simple Smile Леко розовичко и сатенено

# 689
  • Мнения: 2 711
natka, в началото си мислех, че точно това е причината. Затова започнах да слагам доста обилно от топа. Странното е, че се получава само на един-два нокътя. Не съм го драскала. Като се лакирам, сядам и не мърдам. 😊
reninel, ползвала съм го, да. Като цяло съм доволна, но и с него ми се е случвало същото. С всички бързосъхнещи топове е така.

Сега ползвам този
Скрит текст:

Грийни, доволна ли си от този топ?

Общи условия

Активация на акаунт