Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 16

  • 56 202
  • 497
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 27 940
Бирсен Алтунташ потвърждава, че Бурак Йозчивит ще продължи да работи в шестия сезон на сериала „Фондация Осман“, който ще остане един от водещите проекти на канала ATV. Bozdağ Film продължава да привлича нови актьори за участие в сериала. Според журналиста, Umit Kantarcilar се присъедини към актьорския състав на проекта. Той ще играе лидера на татарския род Чавдар на име Улджай, който ще стане сериозен съперник на Осман.




 Искам Бурак в нещо съвременно, като Черна Любов , там е страхотен пич и при това талантлив .
Ето, похвалих го и сериала също си заслужава въпреки гадния трагичен край.
Зацикли в този историческия много време и изгуби и от красотата си.  Не е лесно да се подготвиш за такъв проект и роля ..  Не съм спец не гледам такъва жанр в турските дизита .. мисля че Осман е от малкото исторически проекти с вече 6 сезона .
Онче:hibiscus: ,  какво ще кажеш ти по -добре знаеш.  



Актьорите от държавния телевизионен сериал TRT1 „Мехмед: Завоевателят“ Селим Байрактар ​​и Серкан Чайолу се срещнаха на ифтар, отговаряйки на въпроси на журналисти относно историческия проект. Серкан отбеляза: „Полагам всички усилия по този въпрос, разбирам каква велика личност беше той в историята.“ Нашата отговорност е огромна.

Последна редакция: нд, 07 апр 2024, 17:38 от femmi2

# 181
  • Мнения: 5 776
По повод публикацията ти за двата исторически сериала, Феми, че е свързана с любимия ми жанр- историческия. Blush
Харесвам Селим Байрактар ​​и Серкан Чайолу, обичам исторически проекти, но техният нещо ми доскуча. Даже пропагандата смятам че е в рамките на очакваното, освен представянето на Янош Хуняди /показват го малко като комичен образ, което е далече от действителността. Sunglasses. Просто взе да ми става скучен. Гледах до 3 серия, ама все с прекъсвания, абе не ме грабна разказа. А е супер интересна историческа личност, както и другите от неговата епоха. Може да пробвам още един епизод докато почиват другите сериали, ама едва ли ще ми промени мнението.
Жалко, гледала съм супер интересни турски исторически проекти. Всъщност не са много, но бяха завладяващи- "Великолепният век", "Ти си моята Родина", първи сезон на "Селджуците", "Легенда", "Азиз", "Курт Сеит и Шура". Може да забравя някой, но това са най-добрите им в този жанр според мен. Май са трудни са достигане вече, жалко.

Нещо чува ли се вече за летните проекти? Аз никъде не съм прочела. Но като се има предвид, че в края на май-началото на юни основният сезон свършва, би трябвало да има вече някакви планове.

# 182
  • Кърджали
  • Мнения: 10 379
Мисля че това лято каналите ще са икономични на летни сериали, тази година лятото е и Евпопейското по футбол и май и Летните олимпийски игри /хайде второто може да не повлияе много на рейтингите, но Европейското ще повлияе доста. Доколкото четох заради него и каналите ще приключат със сериалите,които излъчват в този сезон най-късно в първата седмица на юни. Иначе все се намира някой канал, който да удължи сезона до средата - края на юни.

# 183
  • Мнения: 27 940
Засега не съм попадала на инфо за  турските летни дизита. След като ще има футбол .. както коментира Алекс, това лято може и да са по - икономични , щото много дърпат от рейтингите. Гледа ми се нещо  с красиви пейзажи  готино , романтично,  химично , весело  и да няма много драма. Отдавна нищо не ме грабва.

Последна редакция: нд, 07 апр 2024, 18:42 от femmi2

# 184
  • Мнения: 3 121
Абсурд да започне нещо през лятото. С оглед европейското което е между юни и юли и олимпийските игри юли - август. Най-късно края на Август да почне нещо. Четох че може и края на месец май да завършат сериалите.

# 185
  • Мнения: 5 776
Добре де, съвсем ли без летни сериали? Не помня да е нямало летни сериали, пък първенства и олимпиади винаги е имало. Thinking Май последната такава година бе 2021- нали ги отложиха и двете заради Ковида. През 2021 имаше летни сериали като че ли.
Може да има и други причини- най-вече икономически. Но какво ще правят турските домакини през лятото? Grinning Няма да се излежават 3 месеца по плажовете.Grinning Да, мъжете им ще гледат спорт и където има 1 телевизор, теренът ще е завзет. Ама със сигурност ще има интерес и към сериали.
Само си разсъждавам. Може да е заради ниските рейтинги миналото лято. Ами да ги снимат по-евтино. То какво е нужно- малко слънце, малко шаренко, някоя позната, но разказана по нов начин история и толкова. Grinning
Всяка година си харесвам поне по един летен сериал, та ми се ще да има някакви. Blush

# 186
  • Кърджали
  • Мнения: 10 379
Може да има, колкото да е без хич. Но няма да имат кой знае какви очаквания.  Най вероятно ще започнат към края на юни. Олимпийските игри едва ли ще повлияят на рейтинга, но Европейското яко ще дръпне

# 187
  • Мнения: 27 940
Кадир Доолу обяви, че сериалът „Компас на любовта” (Aşkın Pusulası), който той продуцира, ще се излъчва в платформата GAIN. Сериалът, който ще покаже история за любов и отмъщение, обединява актьори като Алперен Дуймаз, Енгин Йозтюрк, Бюшра Девели, Левент Улген, Идил Фърат и Али Сюрмели. Планирани са 100 епизода, в момента се работи по 16-ти епизод. Търсят се и партньори в Латинска Америка за излъчване на проекта.


 100 епизода ай стига:flushed:   Ежедневните туркиш сериали имат по сто и повече..   Енго Йозтюрк и Алперен ги харесвам , като актьори. Гледах сериал с Алперен и Бюшра и там си химичеха. Платформата Гайн започва да набира скорост .
Не беше толкова популярна преди.


Дистрибуторът Madd - Entertainment обяви, че сериалът “Безмилостен” ще има 75 епизода по 45 минути, тоест 25 епизода в турски формат. Като се има предвид, че сериалът беше в пауза, едва ли ще имат време да покажат всички епизоди този сезон. Може би, като опция, снимките ще продължат през лятото, а останалите епизоди ще бъдат показани в началото на есента.


Дали няма да го Одължат с повече .. всичко се променя в движение ..  Няма нужда да се разтяга повече най много с още с още един , два да го одължат ако решат за историята..  Никой не се съмняваше че си е опекъл нещата още в началото по договор и няма да се остави на рейтингови системи .  Ще видим как ще процедират дали ще се върнат през есента или докрай ще снимат.  Екипа зад и пред камера си вършат страхотно работата. Ай Япъм са чок добри в създаването на екшън сериали и са го доказали и с други продукции .

Последна редакция: вт, 09 апр 2024, 00:57 от femmi2

# 188
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Аз не можах да изчакам субтитри на Шербета  и изгледах  епизодите с озвучка.
Много се изкефих на новата снаха на Пембе, баш такава ѝ се пада!
Има нещо, което ме човърка и ще го споделя - при толкова набожност, строги правила  (дори глътка вода не можеш изпи по време на постите), не може мъж извън семейството да види жената непокрита, не можело приятелство между мъжете и жените и.т.н. - как тъй Фатих не реагира на факта, че новата му булка вече е била интимна с друг мъж.  Това много ме озадачи, очаквах драма от този факт, разочарована съм.Hushed Новата снаха е много неприятна и искам някой да ѝ натрие носа

Харесва ми каква посока взима животът на Доа - явно героят на Каан Ташанер я хареса, а и тя не е безразлична.

Много ми е мъчно за Нурсема! Толкова усилия положи това вомиче, от колко неща се отказа, ама като не върви1 не върви. Явно искат да покажат, че хората от различните  семейства трудно могат да изградят щастлив живот заедно.


Относно нашите любимци, заети в исторически многотомни истории - съжалявам аз за тази им заетост. Не гледам тези сериали и така пропускам най-хубавите им години. Колко време вече не гледаме Баръш Ардуч, Бурак Йозчивит, сега и Серкан Чайолу. И други, за които не се сещам в момента. Любимият ми Енгин Алтан 7-8 години липсваше и когато най-после се появи отново - ами не е същото, като да го гледаш в разцвета му - остарял, натежал и позагубил от чара си.

Наскоро мярнах някъде откъс от Любов назаем - ами липсва ми този Баръш...

А иначе се радвам за тях, защото това са им сигурни хонорари.

# 189
  • Мнения: 27 940

Първите снимки от филма “Синята пещера” (Mavi Mağara) с Керем Бюрсин и Деврим Озкан . Филмът ще бъде достъпен за гледане в Amazon Prime Video.

Много  са готини и сладки Ибо и Натали . Желая им да са все така щастливи .
Щракна ли са ги в Италия



💫📸 Звездата от сериала “Моят прекрасен живот” Онур Туна в интервю за Хакан Генче каза: “Имам стабилна връзка от 2,5 години, така че не флиртувам в постоянна и отдадена връзка, мотивацията флиртуването постепенно изчезва.


# 190
  • Мнения: 1 864
Присъда прави финал с епизод 95!

# 191
  • Мнения: 7 917
Привет, момичета! ❤️
Дали заради пролетното време, дали сериалите станаха скучни или озвучката ми разваля кефа, но много бавно напредвам с моите сериали и един  епизод не мога вече да изгледам наведнъж. 😟
Но темата зорко 😉 😜 я следя и ми е много неприятно, че пак стигнахме до "любимата" цензура.
Ей така, навремето затрихме една хубава тема, на тази 💯 пъти Феми😍 й променя името, че на някого Обща не му звучало сериозно.
Моля, нека не налагаме ограничения кой колко и какво да пише, след като не се нарушават правилата на бг мама.
При положение, че напоследък сериалите капят като круши, лично за себе си не виждам смисъл да джиткам из фенските теми, в които и без друго пишат по двама - трима.
Нека поне тук да запазим настроението - на един приповдигнато заради любим актьор😉 😜, на друг минорно заради финализиране на сериал.
И да си споделяме мнения и полезно инфо.

И аз да "изо(х)кам" за моите любими Перли- не знам бързам ли, но сякаш зациклиха и малко започнаха да прекаляват с паркинг мафията, а голямата тайна още я влачим неразкрита и дори турските зрители започнаха да се бунтуват като мене. 😂
Язък, че бях толкова въодушевена, че чак снимки пред хотела им си правих за смях на мустакатите турци в махалата там. 😂

Хубав ден ви желая и да пишете! 💕 💖 💞

# 192
  • Мнения: 5 776
Пепелче, сериалите стават скучни, наистина. Дали като дойде пролетта сценаристите ги  примързява, дали се изморяват, не знам. Но  и моето впечатление е такова.
Ето, любимият ми "Жар птици" пак зацикли. Не уцелиха със сценаристите на втория сезон и това е. Последните 1-2 серии не мога да си позная героите. Загубих им края там какви смени правиха на сценарния екип, но промяната в  е очевидна. Жалко. Дано приключи с тази сезон, че колкото и да обичам сериала, тази разказ и тези променени герои не ми харесват. Погубиха магията на Жар птичките  тези непрокопсаници.
Засега май само "Безгранична любов" не ме е разочаровал. Има време де.Satisfied

Пепелче, малко инфо за Братчетата, нали ги следя по трейлъри и като инфо- приключват, няма да има следващ сезон. И още  нещо- Акиф е като Шотландски боец- няма умиране при него, диагнозата била сгрешена- като на кино. Sunglasses

# 193
  • Мнения: 7 917
😂 😀, Онче, искрено ме разсмя с Акиф. 😂 😀
Ееех, няма да си дочакам тъй желаното възмездие аз. 😂

Чудим се с една дружка в Бахар каква е аджеба  връзката между двамата доктори - Енвер и Тимур?!🤔
И там малко оплетоха  конците, а аз хич не харесвам чак пък такива съвпадения от миналото.
Ако предозират и вмъкнат и някакво отмъщение, ще ме изгубят като фенка.

# 194
  • София
  • Мнения: 909
😂 😀, Онче, искрено ме разсмя с Акиф. 😂 😀
Ееех, няма да си дочакам тъй желаното възмездие аз. 😂

Чудим се с една дружка в Бахар каква е аджеба  връзката между двамата доктори - Енвер и Тимур?!🤔
И там малко оплетоха  конците, а аз хич не харесвам чак пък такива съвпадения от миналото.
Ако предозират и вмъкнат и някакво отмъщение, ще ме изгубят като фенка.

Бахар
Според мен ще излязат братя - в първи епизод Енвер много странно реагира на името на бащата на Тимур.

Общи условия

Активация на акаунт