БТВ-интервю с Димитрина с деветте деца

  • 3 977
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 457
Абе аз много пъти писах, че тази ситуация не е нормална. Не може да имаш 9 деца, които мизерстват, да живееш от милостиня и да искаш 10 дете  ooooh! Жената има нужда от психолог. По-добре да и осигурят такъв, вместо втори апартамент.

# 16
  • Мнения: 7 723
Шантавелница  #Crazy

# 17
  • Мнения: 9 903
Абе аз много пъти писах, че тази ситуация не е нормална. Не може да имаш 9 деца, които мизерстват, да живееш от милостиня и да искаш 10 дете  ooooh! Жената има нужда от психолог. По-добре да и осигурят такъв, вместо втори апартамент.
ами сигурно затова не й дават втори апартамент - за да спре да ражда.

# 18
  • Мнения: 3 423
Абе аз много пъти писах, че тази ситуация не е нормална. Не може да имаш 9 деца, които мизерстват, да живееш от милостиня и да искаш 10 дете  ooooh! Жената има нужда от психолог. По-добре да и осигурят такъв, вместо втори апартамент.
добра идея Peace
обаче и мъжа и има главна роля-нали арабите имат по много деца,може той да е инициатора Joy

# 19
  • Мнения: 9 990
Ами-като го гледах-не той е инициаторът, а тя.Той мрънкаше, ама как, ама трудно е, ама тя искала....А тя се смее и  казва-извади късмет с жена, която иска много деца...а той, чупи пръсти и се вайка...

# 20
  • Мнения: 168
Боже, Боже....Едва ли някое дете  би си пожелало такъв дом и такова детство....

# 21
  • Мнения: 4 546
ами да си направи вазектомия/нали така се казваше?/
за мен това е безотговорно. и да искам много деца, не бих ги раждала, за да ги обричам на такава мизерия. също бих искала децата ми да имат образование или поне ако решат да учат-да мога да дам едно рамо поне в началото. с 9 деца ъкъла ми не стига как ще стане това  #Crazy

# 22
  • Мнения: 9 990
Е как как?Ето-да се учели-стипендия да си изкарали.... Tired

# 23
  • Мнения: 227
Нямам думи просто! тия хора как я мислят тая работа, искат, искат... ми да си правят сметка, бе... Жал ми е за децата им, честно... да са живи и здрави, милите те не са виновни..

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Друго ми е интересно на мен...Къде сега са защитниците на тези супер "отговорни" родители, които в една предишна тема за Димитринчето и мъжа й ни разпънаха на кръст нас майките, които мислим, че това поведение - да раждаш деца на килограм без да имаш условия за това е безотговорно?! newsm78
Не мога да повярвам, че наглостта на тази жена може да достигне такива висоти. Веднъж й дали общинско жилище, сега и второ иска. Мъжът ми само изкоментира: Що не й дадат цял блок да си го пълни.... Naughty

# 25
  • Мнения: 9 990
Нана, сметките са и такива-по нейна преценка в 100 квадрата нормално живеели 3 до 4 деца, та иска още един такъв, като сегашният.Само че, незнам, ако им го дават в друг квартал, кой ще стои при децата в другият апартамент? newsm78Че то и да не е в друг квартал, пак така...Предполагам ще командирова големите там, незнам....Аз още в миналата тема казах-не им трябва апартамент-къща им трябва с двор-тя да копае и сади, че да хапнат децата зеленчуци, а бащата да се хване да дигне стая-две за самостоятелност на големите поне.Момичетата ще са с месечен цикъл, момчетата ще искат свое пространство-баси ужасията е това, честно... Tired

# 26
  • Мнения: 1 400
Друго ми е интересно на мен...Къде сега са защитниците на тези супер "отговорни" родители,  
Ами аз в предната тема защитавах мнението, че всеки има право на избор , да се оправя както може... Но днес....като видях за какво иде реч, каква мизерия....мръсно и т.н.  Sick - вече не знам какво да мисля. А и не ми се мисли де!Всеки да се оправя както може  Peace
 Просто жалко за красивите деца!
П.П - Само аз ли чух, че ако имало начин - да й подаряли 3 перални, че да можела да насмогне на дрехите? А "дрешника" видяхте ли??

# 27
  • София
  • Мнения: 8 932
Пълна цигания. После ще ми обясняват, че била добра българка, решила да роди повече деца на държавата! И за какво ги ражда, да изнудва същата тази държава. Ми аз лично с нищо не и се чувствам длъжна. И аз искам апартамент, ама не съм тръгнала да снасям, само и само да го получа.
А тоя дето и се води мъж, егати п..та с извинение. #2gunfire

# 28
  • Мнения: 47 986
ох,не го гледах,ама преди и аз си мислех че всеки е свободен да прави каквото иска ,но като чета за какво иде реч,ми се струва че тая е по-зле и от циганките!те поне апартаменти не искат,а си се оправят сами някак!вярно че децата й учат,но представяте ли си особено след репортажите как им се смеят в училище!да са й живи и здрави децата,ама защо чака на държавата?според мен държавата трябва да подпомага повече родителите на деца с увреждания и хрон заболявания,отколкото такива,които са решили да имат н-брой деца,а после не знаят какво да ги правят
и аз искам много деца,ама за мен много са 3-4 до 5 максимум,пове4е е лудост!

# 29
  • Мнения: 7 111
Абе аз много пъти писах, че тази ситуация не е нормална. Не може да имаш 9 деца, които мизерстват, да живееш от милостиня и да искаш 10 дете  ooooh! Жената има нужда от психолог. По-добре да и осигурят такъв, вместо втори апартамент.
ами сигурно затова не й дават втори апартамент - за да спре да ражда.
Или за да има поне храна за тези деца, защото по-голямата жилищна площ влече след себе си по-големи сметки - парно, ток, данъци.
Дано тези деца успеят да се реализират в живота и дано са живи и здрави.
 Confused

Общи условия

Активация на акаунт