Аборт. Забременяване и износване след това - Тема 96

  • 20 170
  • 772
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 505
Имат и трета опция, която комбинира горните две - Анеуплоидии - Пълен панел в абортивен материал: анеуплоидии по хромозоми 9, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, X и Y. Копирам от моето изследване там

# 451
# 452
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 948
Това е моят - Анеуплоидии - Пълен панел в абортивен материал_ анеуплоидии по хромозоми 9, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, X и Y

# 453
  • Мнения: 473
Попринцип основно чета и рядко се включвам за да не досаждам с излишни писаници, но сега реших да се включа. Понеже и аз съм в тази група за която Насето говори и прочетох написаното вчера по повод генетичните изследвания, ПИД, инвитро ....... и т.н. Лично аз не съм пускала генетични изследвания и не знам къде -какво вклчват пакетите за което няма да коментирам дали е пълен в геника или в надежа е по-пълен по простата причина, че не знам, но моето лично мнение е, че щом лекарите - генетици, имунолози, ин витро специалисти са преценили за нужно пускането на допълнително генетични изследвания явно има някаква причина ( имат съмнения за нещо) и би следвало да се направят за да се види от къде аджеба идва проблема. Насе, момичетата чисто добронамерено ти казаха защо не пробвате ПИД след като по нормален начин не се получава, нито са те обиждали нито са те карали насила да правиш нещо, тези групи подяволите не са ли всеки да си каже мнението и ако може да помогне с нещо......ти защо винаги се сърдиш толкова бързо и все си мислиш, че някой те обижда, че някой те мисли за тъпа, за проста и т.н. недей така, в тези групи всички имаме един и същи горе долу проблем и всеки се опитва да помогне с каквото може. Та това е от мен извинявам се ако съм досадила на някой или съм обидила някой, че то вече човек не знае кой за какво се сърди Simple Smile

# 454
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 948
Пини знам как изглеждам.
Знам че не го каза с лошо. Но ме заболя.
Ми имах надежда за едно здраво ембрионче,..
Пид хубаво но аз не искам инвитро. Остави вярата . Ами мен ме страх
Мм не иска...
Не се извинявай!
Също и за онези генетични изследвания за 4600 аз можех да ги пусна .

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 17:10 от nasito8988

# 455
  • Мнения: 473
Пини знам как изглеждам.
Знам че не го каза с лошо. Но ме заболя.
Сигурно Насе, разбирам те, но опитай да се вслушваш понякога и в другите хора, никой не ти казва тези неща с лоша мисъл, аз също съм на мнение, че е трябвало да пусните тез изследвания които са ви били препоръчани от толкова хора, а пък като не става защо не с ПИД- какво лошо има в това?

# 456
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 948
Редактирах Пини.
Пид не гарантира имплантация и успешна бременност.
Не искам да говоря повече. Нека всеки да успее с пид с инвитро с естествено...

# 457
  • Мнения: 228
Момичета, прокървих в 8+6 седмица (вчера) след като пропуснах сутринта да сложа предписания ми утрогестан…
Писах веднага на АГ и ми каза веднага да го сложа + вит. Ц 500 + но шпа 3х2.
Вече остана зацапване само, без червени нюанси, но го има и ме притеснява дали може да има друга причина за кървенето.
Според вас, до кога да му дам срок преди преглед в спешен кабинет?

П.с. След четене из мрежата прочетох, че може да се получи кървене около деня на очаквана менструация (което беше точно вчера), но наистина не знам вече дали не е просто съвпадение на дните.

# 458
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 879
Без преглед не може да се каже точна причина. Щом приемаш утрогестан, значи не е възможно да е зацапване около датата на М. Иди на преглед да ти е спокойно. И не пропускай повече утрогестана!!! Всеки спад в прогестерона може да се изтълкува от тялото като сигнал да стартира аборт. Но все пак това няма да стане за 2-4-6-8-12 часа и да прокървиш веднага, така че има друга причина.

# 459
  • София
  • Мнения: 11 755
Изследвай си и прогестерона, ако е нисък, да ти вдигнат дозата.

# 460
  • Мнения: 68
Здравейте. Някой който е по-компетентен от мен ако може да ми обясни за тези резултати. Писах с моя доктор и ми каза че понеделник ще се чуем

# 461
  • Мнения: 978
Момичета, последно ходих при д-р Тодор Димитров от Надежда. Той каза, че ще направи хистероскопия,  с която своевременно ще се изтегли кръвта и ще огледа матката, ако има и нещо друго за отстраняване. Нямало нужда от абразио. Надявам се да е така. При него беше и д-р Тофик, на който обясняваше какво се случва. Това ми се струва най-разумно. Същото между другото каза, че трябва да се направи и лекаря, който ми прави аборта.
Дано взема правилното решение и да съм попаднала на човек, който ще ми помогне наистина.

# 462
  • Мнения: 103
Здравейте момичета , извинявам се ако поста ми не е за тук ! Имам въпрос ! След аборт може ли веднага , да се забременее и например ако са минали две седмици от аборта може ли , да се появи овулация ? Аборта ми беше на 12ти март . Следя с тестове за овулация , но за сега липсва такава ! Може ли тестовете , да не я отчетат , и да забременея ? Благодаря ви

# 463
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 879
Да, може. Затова се ползват предоазни средства.

# 464
  • Мнения: 103
Не ме разбирайте погрешно ! Искам отново , да забременея ! Но тестовете за овулация са много бледи ( отрицателни ) . За това ме интересува дали е възможно , да се забременее без тестовете , да отчитат ову ! Благодаря на всички !

Общи условия

Активация на акаунт