Чешки говорещ лекар

  • 362
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, аз съм чех, живея в България. Надявам се, че някой може да ми помогне тук. Търся зъболекар или медицинска сестра в кабинета, който е работил в Чехия и се е върнал в Бг и затова говори поне отчасти чешки. Някой да знае за такъв примерно в и около София?

# 1
  • Мнения: 514
Може да питате в чешкото посолство в София и да получите  информация. Посолствата оказват съдействие на гражданите си относно различни въпроси.

# 2
  • Мнения: 12 696
Преводач не ви ли върши работа.

# 3
  • Мнения: 536
Здравейте, аз съм чех, живея в България. Надявам се, че някой може да ми помогне тук. Търся зъболекар или медицинска сестра в кабинета, който е работил в Чехия и се е върнал в Бг и затова говори поне отчасти чешки. Някой да знае за такъв примерно в и около София?


Написахте пост на чист български. Защо ви е тогава лекар, който да говори чешки?Има много приложения за превод впрочем.

# 4
  • Мнения: 4
Все още не съм преживял някой да обича да отговаря на преводач. Преди да занимавам лекаря с това, по-добре да погледна, може би ще извадя късмет. Между другото много ирония изпитах заради преводача.

# 5
  • Мнения: 903
Здравейте, аз съм чех, живея в България. Надявам се, че някой може да ми помогне тук. Търся зъболекар или медицинска сестра в кабинета, който е работил в Чехия и се е върнал в Бг и затова говори поне отчасти чешки. Някой да знае за такъв примерно в и около София?


Написахте пост на чист български. Защо ви е тогава лекар, който да говори чешки?Има много приложения за превод впрочем.
Че и аз пиша отличен чешки с преводача. Вие за това ли се хванахте? Никое приложение за преводи не прави комуникацията така, както човек да говори. А всеки път да наемате преводач за посещение при лека знаете ли колко струва?
Някой път си пишете тука колкото да не мълчите.

# 6
  • Мнения: 536
Здравейте, аз съм чех, живея в България. Надявам се, че някой може да ми помогне тук. Търся зъболекар или медицинска сестра в кабинета, който е работил в Чехия и се е върнал в Бг и затова говори поне отчасти чешки. Някой да знае за такъв примерно в и около София?


Написахте пост на чист български. Защо ви е тогава лекар, който да говори чешки?Има много приложения за превод впрочем.
Че и аз пиша отличен чешки с преводача. Вие за това ли се хванахте? Никое приложение за преводи не прави комуникацията така, както човек да говори. А всеки път да наемате преводач за посещение при лека знаете ли колко струва?
Някой път си пишете тука колкото да не мълчите.


Отличен чешки с преводач, казвате? По принцип не е възможно да е отличен, така че не случайно за това съм се хванала.
И ако смятате, че е отличен, защо тогава не го ползвате този преводач , щом е толкова отличен?
Не ми отговаряйте, май вие пишете, колкото да не заспите.

# 7
  • Мнения: 903

Отличен чешки с преводач, казвате? По принцип не е възможно да е отличен, така че не случайно за това съм се хванала.
И ако смятате, че е отличен, защо тогава не го ползвате този преводач , щом е толкова отличен?
Не ми отговаряйте, май вие пишете, колкото да не заспите.
[/quote]
Смешен въпрос: “защо тогава не го ползвате този преводач?” Ами ползвам го! И си водя чудесна комуникация пишейки си. Авторът на поста има конкретно питане, а вие му обяснявате разни неща.
Отговарям когато и както сметна за добре. Вие сте заядливеца в случая.

# 8
  • София
  • Мнения: 763
Здравейте, познавам зъболекар, който говори чешки. Ще ви изпратя съобщение.

# 9
  • Мнения: 4
Много ще се радвам:-)!

Общи условия

Активация на акаунт