🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 ТАЛАНТ И ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 5

  • 9 629
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 693
Интересно, колко много хора харесват двойката Шенгюл-Дахан! Разликата е съвсем малка.Направо съм учудена!

# 61
  • Мнения: 691
Нези, това ми е достатъчно да се убедя, че не разбирам турската публика.
за мен е твърдо НЕ.

# 62
  • Мнения: 6 693
Нези, това ми е достатъчно да се убедя, че не разбирам турската публика.
за мен е твърдо НЕ.
Абсолютно!!! Твърдо "не" съм и аз и много се надявам,че това няма да намери място в сценария!
Искам си #AyDağ и по-добри дни за тях!

# 63
  • Мнения: 5 237
Наистина е много странна тази малка разлика!
И аз съм твърдо не!


От фенка:
Цитат
Този СПЕЦИАЛЕН МАЛЪК ТУРЧИН, НАРЕЧЕН ЧААТАЙ УЛУСОЙ? Като това с тази тъмна дреха и качулка? ИЗГЛЕЖДА КРАСИВО!!! Независимо дали става дума за шапки, шапки, барети или пояс? Изглеждат ти КРАСИВО!!!Е: Имаш СПЕЦИАЛНО ЛИЦЕ!!! НО РАЗБИРА СЕ!!!Ако този СПЕЦИАЛЕН МАЛЪК ТУРЧИН, НАРЕЧЕН ЧААТАЙ УЛУСОЙ, Е БИБЛИЙСКОТО ЛИЦЕ НА ТОВА ПРЕКРАСНО ИЗКУСТВО, НАРЕЧЕНО КРАСОТА!!!Благодаря ви, много ви благодаря Чаатай Улусой, че сте като SOS!!!Благодаря ви, благодаря ви толкова много Чаатай Улусой за СЪЩЕСТВУВАЩИЯРРРР!! Но преди всичко? БЛАГОДАРИМ ТИ; Благодаря ти много Чаатай Улусой? За това, че ни даде и ни даде толкова много, толкова много чрез екран!!! ТИ СИ ЕДНО СИЯЙНО СЛЪНЦЕ!!! МАЛКО ЛЪЧ от твоята СВЕТЛИНА? Душата ни ОСВЕТЯВА всеки ден!!!

# 64
  • Мнения: 6 693
Ох, тази съм я чела. Всеки път пише едно също.
Не знам наистина ли така се изразява или преводача превежда думите и като "този специален турски човек" или нещо подобно, но е доста странно...

# 65
  • Мнения: 5 237
Защо пък да не го намира за "специален турски човек", аз не виждам нищо странно, момичето му се възхищава. Всеки по собствен начин се изразява.

# 66
  • Мнения: 6 693
Защо пък да не го намира за "специален турски човек", аз не виждам нищо странно, момичето му се възхищава. Всеки по собствен начин се изразява.
Да, пропуснах "малък" .
"Специален малък турски човек" на мен поне  ми звучи странно.
Но може би е грешка в превода.

# 67
  • Мнения: 691
Защо пък да не го намира за "специален турски човек", аз не виждам нищо странно, момичето му се възхищава. Всеки по собствен начин се изразява.
Да, пропуснах "малък" .
"Специален малък турски човек" на мен поне  ми звучи странно.
Но може би е грешка в превода.
Ами и за мен е странно. Той е далеч от малък.

# 68
  • Мнения: 5 237
А бе жената му се радва, какво искате? Тя може да е възрастна, Чачо да е на годините на внуците й...
На мен пък ми беше много мило като го четях, ама като са ви странни такива коментари, ще ги оставям за себе си.

# 69
  • Мнения: 7 122
Здравейте!



А тази анкета за Ш-то и Дахан, и Айдан и Дахан, само за турците ли е била...
Мен не ме учудва резултата, тези които не харесват Чачо, сериала... са гласували напук за двойката Ш - Дахан.
Виждала съм и за други сериали такива несвойствени резултати.

# 70
  • Мнения: 691
А бе жената му се радва, какво искате? Тя може да е възрастна, Чачо да е на годините на внуците й...
На мен пък ми беше много мило като го четях, ама като са ви странни такива коментари, ще ги оставям за себе си.
Жаки, ние не на жената, а за превода.

# 71
  • Мнения: 6 693
От NOW дано не останат само с тази реклама днес!
Енвер наистина много обича Ямур!

Вашата цел е тук

Това, от което Ямур се страхуваше се случи.

Гьоркан най-после хвана Дахан.

Ако искате да разберете повече, кликнете на  линка.
Да, искаме-нов фраг!
Grinning

Последна редакция: вт, 20 фев 2024, 15:51 от NeZ_9

# 72
  • Мнения: 7 122
Гадар музика | Generic V3 (епизод 5 специален)

# 73
  • Мнения: 5 237
Тия пък правят реклама на 5 епизод....ние го разнищихме до основи.
Искаме нещо ново!

# 74
  • Мнения: 7 122
Днес сефте влизам в туитър и вижте на каква прелест попаднах.
Ама, много сладко същество.


Този пост прави голяма одисея. По невнимание съм го била пуснала в темата на Джан

Общи условия

Активация на акаунт