Термин Август 2024 ♥ - тема 4

  • 22 600
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 145
На бебето пулса е около 150. Като намеря мястото където бие по бързо и доплера започва да показва стойности около 150 знам, че е там.

А как различавате вашия пулс от този на бебето?

# 661
  • Гр. София
  • Мнения: 184
На бебето пулса е около 150. Като намеря мястото където бие по бързо и доплера започва да показва стойности около 150 знам, че е там.

А как различавате вашия пулс от този на бебето?

Имам същия, взех си го за 36 лв. от Temu, но не ми се струва съвсем надежден - засича пулс 130 и нещо - 140 и нещо и след 3 секунди го губи...

# 662
  • Мнения: 145
Аз моя от чужбина съм го купувала от специализиран сайт.
Но в крайна сметка и вашият върши работа, щом засича пулса, дори и да го губи, важното е, че го има 🙃
На бебето пулса е около 150. Като намеря мястото където бие по бързо и доплера започва да показва стойности около 150 знам, че е там.

А как различавате вашия пулс от този на бебето?

Имам същия, взех си го за 36 лв. от Temu, но не ми се струва съвсем надежден - засича пулс 130 и нещо - 140 и нещо и след 3 секунди го губи...

# 663
  • Мнения: 138
Аз също имам доплер, който мъжът ми го купи от Испания като бях в 9-та седмица, а той беше заминал по работа. Та си е голямо успокоение с него, не го ползвам всеки ден, а само, когато ми е притеснено за нещо. Да речем веднъж седмично и пише, че е доста безвреден на принципа на микрофон се води моят и улавя доста добре дори отличава звука на кръвотока на маточните артерии и от двете страни, а пулса на бебка го открива буквално за няма и няколко секунди сега последните пъти, явно , защото вече е по голяма 😁 а моят пулс къде, къде по нагоре трябва да го издирвам и търся 😁 За мен също е важно, че открива пулс и ме успокоява това.

Аз моя от чужбина съм го купувала от специализиран сайт.
Но в крайна сметка и вашият върши работа, щом засича пулса, дори и да го губи, важното е, че го има 🙃
На бебето пулса е около 150. Като намеря мястото където бие по бързо и доплера започва да показва стойности около 150 знам, че е там.

А как различавате вашия пулс от този на бебето?

Имам същия, взех си го за 36 лв. от Temu, но не ми се струва съвсем надежден - засича пулс 130 и нещо - 140 и нещо и след 3 секунди го губи...

# 664
  • Мнения: 5
Здравейте аз съм 18+2 вече а на прегледа бебчо отговаря на 19г.с и е 286гр.
Но съм с предна плацента и доколкото разбрах по-късно ще го усетя, някой знае ли колко късно е това късно ? 😄
И какво се предполага, че трябва да бъде усещането?

# 665
  • Мнения: 64
Ох, и аз това чакам.. Вече съм в 17+2, със задна плацента и допреди 2 дни усещах разни гъделичкания и сега нищо. Нито мърдане, нито ритничета. Малко се напрягам и мисля глупости, но знам, че не е добре и това, та се опитвам да го стопирам.
Успокоявам се с плетене. Взех си една жълта прежда и му правя одеяло.🥰

# 666
  • Гр. София
  • Мнения: 184
Здравейте аз съм 18+2 вече а на прегледа бебчо отговаря на 19г.с и е 286гр.
Но съм с предна плацента и доколкото разбрах по-късно ще го усетя, някой знае ли колко късно е това късно ? 😄
И какво се предполага, че трябва да бъде усещането?

Аз съм 18+3, също с предна плацента, първа бременност. Усещам го от 6-ти март насам, почти всеки ден, следобяд и вечер. Но само като съм легнала или полулегнала.
Мисля, че при всеки е индивидуално, не се шашкай, сигурно скоро ще го усетиш.

# 667
  • Мнения: 5
Здравейте аз съм 18+2 вече а на прегледа бебчо отговаря на 19г.с и е 286гр.
Но съм с предна плацента и доколкото разбрах по-късно ще го усетя, някой знае ли колко късно е това късно ? 😄
И какво се предполага, че трябва да бъде усещането?

Аз съм 18+3, също с предна плацента, първа бременност. Усещам го от 6-ти март насам, почти всеки ден, следобяд и вечер. Но само като съм легнала или полулегнала.
Мисля, че при всеки е индивидуално, не се шашкай, сигурно скоро ще го усетиш.

Амии не се шашкам, вчера бях на преглед и той е повече от енергичен и подскачащ 😀 и просто ми е странно, че нищо не усещам или не мога да го осъзная, на моменти си мисля това сега дали е бебето 😀 ама щом се чудя не е достатъчно отчетливо.

# 668
  • Мнения: 1 874
Paloma, аз при първата ми бременност много късно започнах да го усещам, със сигурност беше след 20. Може да е имало някакви осезаеми движения, но да не съм ги регистрирала. Ако си с предна, може още по-късно да го усетиш. Първите усещания са като къркорене на черва. Тези, които не могат да се сбъркат, се появяват по натам - представи си, че някой те потупва с върха на пръста отвътре Simple Smile

# 669
  • Мнения: 53
Здравейте аз съм 18+2 вече а на прегледа бебчо отговаря на 19г.с и е 286гр.
Но съм с предна плацента и доколкото разбрах по-късно ще го усетя, някой знае ли колко късно е това късно ? 😄
И какво се предполага, че трябва да бъде усещането?
Аз съм 20г.с+5дни и от няколко дни усещам ритничета от време на време😁 С предна плацента съм

# 670
  • София
  • Мнения: 260
И аз съм с предна плацента, 20+0г.с. и от няколко дни усещам по-осезаемо ритничета. Предимно усещам, че реагира, когато съм легнала и съм яла нещо вкусно преди това.  Grinning

# 671
  • Мнения: 34
Я кажете.. пиете ли си кафе?
Аз гледах да го огранича, ама не спира да ми се пие.😅 Става въпрос за веднъж на ден..следобед, когато каката спи. Тогава желанието е най- силно.

# 672
  • Мнения: 119
Я кажете.. пиете ли си кафе?
Аз гледах да го огранича, ама не спира да ми се пие.😅 Става въпрос за веднъж на ден..следобед, когато каката спи. Тогава желанието е най- силно.
Пия си по 2

# 673
  • Мнения: 235
Я кажете.. пиете ли си кафе?
Аз гледах да го огранича, ама не спира да ми се пие.😅 Става въпрос за веднъж на ден..следобед, когато каката спи. Тогава желанието е най- силно.
Пия всеки ден по едно, дори не цялото. Пия го след закуска, сутрин се събуждам от глад.

# 674
  • Мнения: 538
И аз си пия по 2,когато мога, най-много второто да го пусна по-слабо малко.С второто дете също пиех,добре е детето Grinning Даже от няколко седмици започнах вечер да пия по 1 бира или половин чаша вино,ако е бил тежък ден,но не всяка вечер,разбира се. Просто и двамата са вкъщи от месец все болни и като заспят оставам сама на тихо,даже не правя нищо Grinning

Последна редакция: нд, 17 мар 2024, 17:53 от Gamora

Общи условия

Активация на акаунт