Фотошоп чудеса!!!

  • 2 731
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Аз пък не мисля,че са модели.Просто обикновени жени,които също като повечето тук са искали да се видят фотошопирани.
Я пак разгледай втория линк,да видим дали няма да разпознаеш няколко знаменитости ... Thinking  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 813
Олеле,а аз все си намирам кусури.Ама как ги взимат за модели с тези дефекти по кожата?Нали едно от изискванията е хубава кожа. Thinking
Аз пък за първи път чувам,че им гледат кожите. То остана и по това да ги отсяват и ще гледаме 2 3 жени на всички корици  Crazy

# 17
  • Мнения: 8 505
Честно казано единствено двамата мъже са ми познати.Тях само са ги позагладили,без да им коригират чертите.Нормално,все пак старостта не прощава на никой.И за мацката с "ощипания" нос имам някакви подозрения,но и нея почти не са я пипали,само са и пооправили косата.

# 18
  • Мнения: 1 813
А аз на мацката с черните дрехи,седнала на един диван,на улица или каквото е там....  4 или 5 снимка е ,не виждам какво и има освен лоша светлина.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 386
Никой не е казал,че това е конкурс за грозобайници...
Естествено,че има и добри попадения.
Пуснах линковете,за да се почувстваме...по-красиви (най-малкото)  Heart Eyes
И да се позабавляваме  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 813
Разбира се,благодарим   bouquet
Просто на фона на другите,тази мацка наистина не видях какво и има и си размишлявах на глас.  Peace

# 21
  • Мнения: 6 618
И аз искам да се видя след такава намеса Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 374
Всяка снимка във всяко списание минава задължителна обработка - кожа,гънки,бенки,лунички,целулити ..... После що жените се комплексират като гледат такива съвършени жени .....

в темата Звездни компромати има много подобни примери http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162469.120

# 23
# 24
  • Мнения: 927
Едната май беше Ева Лонгория  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 673
Ох, успокоих се Grinning

# 26
  • Мнения: 7 430
...сега вече да чакаме предложението на някоя Мацка Фотошопка да ни направи Красиви за списание Sunglasses

# 27
  • Мнения: 5 299
хихихи, АЗ имам такива снимки Mr. Green Flutter

# 28
  • Мнения: 1 813
хихихи, АЗ имам такива снимки Mr. Green Flutter
Ами пусни ги с оригиналите де.  Party

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
Ама аз съм 50 пъти по-красива от половината от тези мацки! Втрещена съм направо. Я почвайте да ми изпращате ваши снимки, а аз с беглите ми познания по фотошоп ще ги пооправям и направо към Холивуд ще ги изпращам. Ей ще завземем хълма направо!!! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт