Детска кухня, работеща 100% с екологично чисти продукти

  • 1 475
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 581
Честно казано мисля, че такава не съществува.
и аз така даже не съм си го и помисляла Wink

# 16
  • Мнения: 209
Не мисля, че въобще съществуват такива продукти, за да има и такава кухня. Naughty

# 17
  • Мнения: 4 428
Много хубаво звучи. Но аз ще се радвам, ако се сдобият всички кухни с някакъв сертификат за качество. Пък екологичните продукти може и да ги преглътна.
И аз много я пазих Маги от продукти с неясен произход /визирам всичко по нашите пазари/. Но, като стана на 6м и реших и аз да й правя пюрета, просто отидох на пазара и напазарувах. В крайна сметка не можем да ги държим постоянно в изолация.
И аз съм чела сумати теми за какви ли не случаи. И за готовите продукти /пюрета, сокове и т.н./ и за суровите плодове и зеленчуци. Но, ако тръгна да се замислям за всичко това, просто трябва да боядисм щерка ми в зелено и да почне да фотосинтезира /не, че и слънцето не е вредно вече/. Същото се отнася и за нашата храна.
Примири се, че няма да е така както искаш. Просто се надявай да е нещо по-добро. Защото никой не може да ти гарантира 100%, че наистина е така  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 298
Не мисля, че въобще съществуват такива продукти, за да има и такава кухня. Naughty

Взе ми думата от устата ...
Аз преди време търсих магазин за такива продукти - не намерих. Само на пазара в Ситняково има някаква пародия на такова магазинче - лепнала си жената листчета с написано на ръка съдържание на нитрати - няма сертификат, няма нищо ...

Общи условия

Активация на акаунт