Холандска тема - 7-ма поред

  • 16 124
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 110
Звезди аз никога не съм ползвала такива за Алекс. По4нахме с Памперс , а сега сме на Либеро гащи4ките откакто тои категори4но отказа да седи мирен /легнал за да му залепиа лепенките на нормалните памперски.

# 76
  • Мнения: 1 132
Тука сме!  Grinning
Уфф, така ми се ходи на това Апре ски парти...като ще пропусна ски сезона тази година, то поне едно парти да посетя.Така де, да има и аз с какво да се похваля пред бг агитката скиори, но май ще се изтъкна само с подобряване на времевия  рекорд по смяна на памперс  Mr. Green .
Такива гащи не използваме или поне не още. Обаче вднъж в Германия видях същите, само че бяха шарени, пак отвътре с найлон и пишеше, че са гащи за плуване, пък на тия в HEMA пише luirbroek. Може и да се били леко по различни, ама като не разбирам.
На тия се слага вътре пелена, нали? Или греша? То яко пране ще пада ако е така.
Това моето дете ака веднъж на 2 -3 дни вече, обаче така се омазва и много интересно, че изиза от памперса и се омазва по целия корем , а по малко по дупето. Понякога до под мишниците чак има, а докато я съблека става направо едно малко лайненце и само баня я спасява  Mr. Green
Изпратих си мама и сега ми е едно криво и тъжно.  Cry

# 77
  • Мнения: 144
Tук сме но в това прекрасно време рядко се задаржаме в ка6ти!

Звезди аз не сам ползвала такива га6ти4ки !само Памперс.

Мопи и при нас бе6е така ,4ак по гръб4ето и така и не можах да разбера как става номера!

Лек ден и от нас отиваме на разходка!!! Hug

# 78
  • Мнения: 664
Холандски мами, да ви питам нещо...добра марка ли е Zwitsal? Тук отскоро я внасят и се чудя дали да не я пробвам за детето...

# 79
  • Мнения: 144
Ania аз ги ползвам и не мога да се опла4а!

# 80
  • Мнения: 1 132
Ania аз ги ползвам и не мога да се опла4а!
И аз така

# 81
  • Мнения: 7 914
Ania аз ги ползвам и не мога да се опла4а!
И аз така
Аз не съм ги ползвала , ама възнамерявам.... Peace


kariluis, moppie, danidobrinova

 те тези гащички били за по добре позициониране на памперса....ама дали правилно съм разбрала... newsm78...

# 82
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Kalinka, ама ти си голям навитак.   thumbsup

Ехо, а ти къде се изгуби?  Hug

# 83
  • Мнения: 1 132
[ те тези гащички били за по добре позициониране на памперса....ама дали правилно съм разбрала... newsm78...
Хмм може, обаче аз си мислех, че се се използват с пелени. Ами то ще се спари бебето с памперс и тия гащи, иначе Софи има наистина нужда от позициониране на памперса  Mr. Green може би така няма да е осрана до под миниците всеки път.
Лека вечер!

# 84
  • Мнения: 7 914
[ те тези гащички били за по добре позициониране на памперса....ама дали правилно съм разбрала... newsm78...
Хмм може, обаче аз си мислех, че се се използват с пелени. Ами то ще се спари бебето с памперс и тия гащи, иначе Софи има наистина нужда от позициониране на памперса  Mr. Green може би така няма да е осрана до под миниците всеки път.
Лека вечер!
ами аз съм си поръчала един чифт.. пък като не станат завработа... ще му мисля какво да ги правя... по-добре да ги има отколкото да ги няма Crazy

# 85
  • Мнения: 1 559
Холандски мами, да ви питам нещо...добра марка ли е Zwitsal? Тук отскоро я внасят и се чудя дали да не я пробвам за детето...

Тук казват,че е дна от най добрите марки(ако не и най добрата).Аз само тях ползвам и съм много доволна,не заменям за нищо друго. Peace

# 86
  • Мнения: 1 110
На Звитсал ползвам само сапуните и ми харесват.

Мацки искам да ви питам, ва6ите мал4овци като вдигнат температура до колко макс дена я поддържат (без други симптоми и без лекарства , освен за сваляне на темп). Аз по4вам сериозно да се шашкам, ве4е 5-ти ден сме с до 39,5, а докторката каза 4акаи и ще мине. Обикновено минавало за 3 до 5 дена, а при нас никакво подобрение не се вижда....

# 87
  • Мнения: 2 195
Вчера бях на сватба / за вечерното парти само/ и ми стана много мило, защото имаше и българският обичай с хляб, сол и мед, които се дават на булката, младоженеца и кумовете / тук това бяха свидетелите/. Присъстващите бяха много въудошевени и специално идваха да ми кажат колко им е било интересно.
Супер щастливо чувство ме обзе.
   

Ами хайде де  Wink

Аниа , хубави са , но аз се отказах от тях отдавна , защото шампоана ми мирише на гадно  Rolling Eyes

Звезди и  аз не съм ползвала такива гащи - само памперси на Краудват - мхем евтини , хем непропускащи .Тези на Етос за нищо не стават  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 2 195
На Звитсал ползвам само сапуните и ми харесват.

Мацки искам да ви питам, ва6ите мал4овци като вдигнат температура до колко макс дена я поддържат (без други симптоми и без лекарства , освен за сваляне на темп). Аз по4вам сериозно да се шашкам, ве4е 5-ти ден сме с до 39,5, а докторката каза 4акаи и ще мине. Обикновено минавало за 3 до 5 дена, а при нас никакво подобрение не се вижда....

Моят като се разболее ми държи 40 градуса  #Crazy  И ми писна да има слушам простотиите на тия  ooooh! Да съм го държала 3 - 4 дена да се справел с вируса  #2gunfire То горкото реве и едвам диша ... Последния път вдигнах скандал и им казах , че ако ми направи гърч , ще ги съдя - това беше единствения начин да ми изпишат антибиотик ( Станислав беше изкарал 3 нощи с 40 градуса и оцетени чаршафи дори не помогнаха).
Заведи го детето , не го дръж с тази температура и бъди настоятелна  Naughty

# 89
  • Мнения: 1 132
Тъкмо се чудех на какви памперси да минем. Сега Софи е с Памперс 2,но ми се струва , че са и малки на крачетата.Ама тоя гел вътре на Пампперс 2 смърди ужасно. Мимка, значи казваш, че на Круидват били добри? Ох като нищо не разбирам, много лошо. Ние така сме се запасили с Памперс, ужас. Мъжа ми го пратих да купи 1 пакет New born преди време, а той се прибра с  9 пакета (по 3 от размер 1, 2 и 3) от Круидват (били на промоция плащаш 2 взимаш 3).
Kariluis, много дълго я поддържа температурата. Ох тия лекари тук са за  #2gunfire . То верно не е хубаво за всяко нещо антибиотик, ама все пак 5 дни... Стискам палци да се оправите бързо  Praynig .
Сега се замислих, че нямам никакви лекарства за Софи вкъщи ( дано не се налага да ползва де Praynig ) та ще взема да купя нещо за всеки случай. Вие какво имате в аптечките си? Освен Панадол бейби друго нищо не ми идва на ум, чудя се за някакви хомеопатични, ще взема да разгледам сайта на VSM.
Да се похваля- Синабейбито +15 капки Саб симплекс вечер вършат чудеса при нас. Вече цяла седмица всички спим блаженно вкъщи...пу-пу-пу дано да продължава така. Е има една половинчасова ария между 21.00 и 22.00 обикновенно, но тогава я давам на таткото.Така де, и той трябва да и се порадва малко  Mr. Green .
Бременните момичета се губят нещо  Thinking , само Звездичка се е отчела на утринната проверка  Simple Smile  . Звезди, като дойдат гащите да споделиш.
Лек ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт