"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 11

  • 19 789
  • 582
  •   1
Отговори
# 420
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Криси ,спокойно,сигурно са навън,опитай по-късно и съм сигурна,че ще се свържеш Grinning

Малко офф

Аз да ви кажа много съм бясна.........Как може къщата на Брадъра да е обзаведена за 100 000 лева Shocked  Все си мисля,че и с 50 000 щяха да се оправят, а останалите 50 000 можеха да ги да дат за проекта ни "Защитено жилище", и да направят живота на 10 младежи смислен...
Дали да не им предложем да помогнат за този проект,а Thinking Thinking Thinking

# 421
  • Мнения: 1 878
Аз се чудя и къде отива предходното обзавеждане  newsm78 и изобщо Баба ми казваше - Само врата на която не е почукано само тя не се отваря  Blush

# 422
  • София
  • Мнения: 6 743
Ми да почукаме в къщата  Mr. Green

# 423
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Криси ,спокойно,сигурно са навън,опитай по-късно и съм сигурна,че ще се свържеш Grinning

Малко офф

Аз да ви кажа много съм бясна.........Как може къщата на Брадъра да е обзаведена за 100 000 лева Shocked  Все си мисля,че и с 50 000 щяха да се оправят, а останалите 50 000 можеха да ги да дат за проекта ни "Защитено жилище", и да направят живота на 10 младежи смислен...
Дали да не им предложем да помогнат за този проект,а Thinking Thinking Thinking

Много си права да си бясна.

Мери,на българина му дай евтини скандали,клюки и как да обсъжда другия.........Та щом има такава гледаемост ще има и такива пари,това е положението Close
Такива хора според мен не можеш да убедиш да инвестират в защитено жилище Rolling EyesАз ли4но не бих и опитвала,загуба на време е това.А и не искам да ми обясняват за пореден път разни "велики" разбира4и как това не си струва..........
Може и да се опита,но аз не съм желаещ Sunglasses.Само мисълта за името на предаването и настръхвам от ярост Twisted Evil

кой ще се проба Crazy

# 424
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ми да почукаме в къщата  Mr. Green

4ук,4ук..........ние сме ония лудите дето искат света да оправят Twisted EvilШегувам се Peace

Там Мери ще ги оправи,аз съм мноооооооого мека Flutter

# 425
  • Мнения: 4 195
То да е само това................давайте да чукаме, само да не ни го ......еди кво си...с право си бясна Мери.с право Close

# 426
# 427
  • sofia
  • Мнения: 7 477

браво бе,каква си стрела Heart Eyes
тука съм така или ина4е та да ви кажа Wink.От няколко места потвърдиха отразяването на базара,така 4е моми вижте си пак инфото да няма разминаване Praynig

# 428
  • Мнения: 4 195

браво бе,каква си стрела Heart Eyes
тука съм така или ина4е та да ви кажа Wink.От няколко места потвърдиха отразяването на базара,така 4е моми вижте си пак инфото да няма разминаване Praynig
нали за петъка ще го отразят, щот .....само камери ни треат на църквата Crazy

# 429
  • sofia
  • Мнения: 7 477

браво бе,каква си стрела Heart Eyes
тука съм така или ина4е та да ви кажа Wink.От няколко места потвърдиха отразяването на базара,така 4е моми вижте си пак инфото да няма разминаване Praynig
нали за петъка ще го отразят, щот .....само камери ни треат на църквата Crazy

аааааааа,това не знам ,сори.4ак до там не казват CrazyАз оба4е казвам на пове4ето да идват на църквата,там е по-ефектно бре жена  bouquetКво толкова те плаши newsm78

# 430
  • Мнения: 1 878
Аз исках да си освежа инфото (в главата) и да си разпечатам няколко флаера за едни познати и не мога да ги открия из темите  ooooh! - може ли някой да ги сложи в първия пост за Великденския базар Новата тема  Hug

# 431
  • Мнения: 4 195
Мен нещо да ме плаши - аз съм безстрашна бе алоооооооооо. давам интервюта като Азис преди Вип Брадър Crazy Crazy
Шегата настрана - просто си мисля, че беше добре да отразят първия ден и да кажат, че има още два дни. но като знам колко са точни - по добре в събота при нас Peace

# 432
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мен нещо да ме плаши - аз съм безстрашна бе алоооооооооо. давам интервюта като Азис преди Вип Брадър Crazy Crazy
Шегата настрана - просто си мисля, че беше добре да отразят първия ден и да кажат, че има още два дни. но като знам колко са точни - по добре в събота при нас Peace

дано да го отразят още в петък PraynigТака ще има по-голям ефект Simple SmileЩе видим

# 433
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Казвайте бързо, за да не ровя назад-църквата пред Шератон или пред Президентството или нещо не съм разбрала, щото да дойда в петък направо при вас?Относно медиите-да докараме и нашите??? newsm78

# 434
  • Мнения: 7 010
Казвайте бързо, за да не ровя назад-църквата пред Шератон или пред Президентството или нещо не съм разбрала, щото да дойда в петък направо при вас?Относно медиите-да докараме и нашите??? newsm78
Аз доколкото разбрах в петък е само в библиотеката. Пред църквата базара  е в събота и неделя. Казвайте ,ако не съм разбрала правилно newsm78! Да не объркаме skorpion,че... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт