"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 11

  • 19 800
  • 582
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 168
ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА РАБОТИЛНИЦАТА!!

моят малък принос с реклама - аз иначе ще бъда извън София: http://www.bgblago.com/

надявам се, в бъдеще да мога да помогна лично.

# 391
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА РАБОТИЛНИЦАТА!!

моят малък принос с реклама - аз иначе ще бъда извън София: http://www.bgblago.com/

надявам се, в бъдеще да мога да помогна лично.

ако на това му казваш малък принос Hug
благодарим  bouquet

# 392
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Имаме плакати СУПЕР са !!!! Браво на Stellina  и на мъжът и!   bouquet  bouquet  bouquet

# 393
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имаме плакати СУПЕР са !!!! Браво на Stellina  и на мъжът и!   bouquet  bouquet  bouquet

и на тези,които ги напре4таха безплатно  bouquetКоя е фирмата?

# 394
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
   Много се развълнувах днес защото явно ще имаме един добър приятел в лицето на собственика на печатницата и неговите работници!  Той каза че когато ни трябва нещо да му звъним! Името и фирмата ще напиша ж отчетната тема, за да не правя реклама   Mr. Green  

# 395
  • sofia
  • Мнения: 7 477
   Много се развълнувах днес защото явно ще имаме един добър приятел в лицето на собственика на печатницата и неговите работници!  Той каза че когато ни трябва нещо да му звъним! Името и фирмата ще напиша ж отчетната тема, за да не правя реклама   Mr. Green 

супер,браво на хората Hug

ето инфо и за sos-maikite

http://www.sosbg.org/our_activity_sos_mothers.html

# 396
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
В печатницата се запознах с едно момиче, Тереза, което е събирало дрешки и пари и ги е занесла на Дунчев. Той и е казал  че ще направи осветление в двора. Някой знае ли дали има вече такова, зашото тя не е проверявала. Знам от вас че Дунчев каквото каже изпълнява, така че не се съмнявам, но е хубаво тя да разбере че наистина е станало.дадох и координати на форума и сигорно и тя ще се включи скоро.  Hug  bouquet 

# 397
  • София
  • Мнения: 62
Здравейте,
връщам се от "П.Славейков". Видях децата и госпожа Спасова. Най-накрая занесох "Снежанка и седемте джуджета"  Confused - на книжка и на касета и "Роботи". Децата започнаха да искат книжки което разбира се не означава че ще ги четат  Simple Smile , но аз лично смятам да им нося книжки може би тези на "ЕГМОН" ще ги заинтригуват с красота Simple Smile пък после да им хареса да ги четат   Praynig Получили са много (кашони) видеокасети но нямат работещо видео... ъъъ дали онова което поправихте се е повредило отново или пък не е имало възможност да го занесете? Госпожата каза че сега е много подходящо да се ходи при децата след 16:30 часа защото излизат на двора да играят. Всички искаха да се кръщават (може би някоя от вас дами е споменавала), мъжки гердани и обици  Shocked , Ники иска
DVD с кеч  ooooh! , зайци, пилета и яйца ...Другата седмица ще купя лепило и ножици(госпожата потвърди че нямат) .
Тези неща ви ги пиша с малко неудобство, понеже хем знам че не съм свършила нещо особенно, хем с децата и госпожите става въпрос за вас всеки път и аз ги оставям с впечатление че се познаваме добре  Confused
Поздрави

# 398
  • Мнения: 4 195
Посещението при децата никога не е нищо особенно, това да знаеш. Независимо с какво си отишла, важно е че си отишла.
Миленка, у нас има едно видеo - нещо малко не му работи - дали Иван има желание да го пребори и да го метнем на дечурлята. Аз пък цял ден звъня в П. Славейков на Директорката и не ми вдига, мамка му Sad

# 399
  • Мнения: 430
Аз пък цял ден звъня в П. Славейков на Директорката и не ми вдига, мамка му Sad

Те имат ли си вече директор? Нали доскоро си нямаха официален такъв.

# 400
  • Мнения: 4 195
Аз пък цял ден звъня в П. Славейков на Директорката и не ми вдига, мамка му Sad

Те имат ли си вече директор? Нали доскоро си нямаха официален такъв.
Да, казва се и тя Веселинова, и аз само и викам - Д - р Веселинова (бъркам се с Перник) а въобще не знам доктор ли е или не е Joy

# 401
  • София
  • Мнения: 62
Госпожа Спасова каза че директорката е по-заместване, хмммм не попитах какво ще рече това. Позвуча ми като временно  newsm78

# 402
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ми,вероятно замества докато не намерят постоянен директор newsm78

Бубе,аз ли4но от вси4ко занесено никога не съм носила ножици и лепила,така 4е вероятно нямат.Но аз не съм ходила отдавна(откакто бяхме заедно Sad)и не знам дали някой след мен не е бил и занесъл.Важното е ,4е си видяла децата Hug

# 403
  • Мнения: 7 104
Ами да отидем пак да ги видим ,а , щом са питали за нас Wink

# 404
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ЗА ВСИЧКИ ВАС МАЙКИ И ЖЕНИ С ДОБРИ СЪРЦА
       http://www.pami.hit.bg/doors/13temi/04prolet/prolet.html

Общи условия

Активация на акаунт