По-дълги, по-плътни и по-здрави мигли с Bonilash! Участвайте в играта!

  • 7 354
  • 381
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 235
Харесвам си миглите,  дълги са, но оредяха с времето. Не полагам никакви специални грижи за тях, и не съм пробвала Bonilash.

# 361
  • Мнения: 1 392
Харесвам си миглите, харесвам ги още повече удължени и плътни. Bonilash не съм пробвала🥺

# 362
  • Мнения: 242
Харесвам миглите си, но имат нужда от съживяване и с удоволствие бих пробвала Bonilash!

# 363
  • Мнения: 9 184
Нормални мигли имам нанасям друг вид лосион преди спирала ако излизам някъде но съм чувала за тази фирма добри отзиви ... 😎✍️

# 364
  • Мнения: 716
Харесвам си миглите, не полагам специални грижи за тях.  Не съм пробвала Bonilash досега и ще се радвам да опитам.

# 365
  • Мнения: 1 210
Не полагам грижи.
Старая се да ползвам хубава козметика за мигли.

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 299
Харесвам ги, ползвам масла.
Не съм пробвала Bonilash, но бих опитала.

# 367
  • София
  • Мнения: 221
Харесвам си миглите,но не полагам специални грижи.

# 368
  • Мнения: 6 789
Нанасям рициново масло, иначе друга грижа не полагам.
Бонилаш не съм ползвала, но ще се радвам да го пробвам.

# 369
  • Мнения: 455
Харесвате ли миглите си и полагате ли някакви по-специални грижи за тях? Харесвам мислите си, но имат нужда от сгъстяване. Ползвам рициново масло като грижа за тях, но нанасянето му ме затруднява. Внимавам и как си свалям грима /без много търкане/ да не се отскубват косъмчета.

# 370
  • Мнения: 110
Не си харесвам миглите, за мое най-голямо съжаление. Имах дълъг период в който носих изкуствени- косъм по косъм, което унищожи хубавите ми преди това естествени мигли. Пробвах да слагам рициново масло, но много люти на очите. Не съм много постоянна и се примирих с накъсаните ми редки останали мигли. Ще се радвам ако има нещо удобно и подхранващо средство което да възстанови поне малко.

# 371
  • Мнения: 16
Здравей те,
От около година ползвам продукта на Bonilash и признавам си подходих с голямо недоверие.
През годините съм използвала всичко което ми е попадало като реклама и без ефект.
Мога да гарантирам с всеки косъм от миглите си, че ефекта е видим след месец ползване.
В момента имам закупени две и крайния резултат за мен е хубави и дълги мигли.
Бих се зарадвала на един подарък от Bonilash.

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 19:33 от Sibbel

# 372
  • Мнения: 252
Не ги харесвам миглите си, прекалено са малки, никога не съм използвала продукта, но искам да го пробвам. Не използвам нищо.

# 373
  • Мнения: 673
Всеки ден използвам спирала, но от около половин година миглите ми станаха по-рехави и много ми се иска да подобря състоянието им. В момента пия добавка за коса, кожа и нокти.

# 374
  • Мнения: 1 143
Миглите ми са много редки и тънки. Приемам витамини и хранителни добавки

Общи условия

Активация на акаунт