Отново бременна?!!!

  • 3 386
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Чудесна новина - честито Grinning
Даже малко ти завидях,да знаеш - аз така се надявах на някоя изненадка,за да са с малка разлика,но не и не и минаха 5 години,че да стане планово второто бебе.
Не се притеснявай за противозачатъчните,не си му навредила - първите няколко седмици от зачеването бебето няма досег с твоето кръвообращение и до него нищо не е стигнало,а и да беше - това са хормони,които нормално ги има в тялото ти.Всичко си му е наред на грахчето Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито! Напълно те разбирам - как се чувстваш неподготвена и ошашавена... На мен и с едно не ми е лесно понякога... Но всяко бебенце е чудесна новина - наистина помисли си само какъв хъс за живот има това бебе вътре в теб, щом се е закрепило при толкова предпазни мерки! Ще свикнеш и ще се справиш!
А за хапчетата - питай гинеколога си дали могат да навредят по някакъв начин. Аз не съм сигурна - но доколкото знам повечето противозачатъчни подтискат овулацията - значи просто при теб не са си "свършили работата"...

# 17
  • Мнения: 671
Хей това е страхотно Честито ще се справиш разбира се просто трябва да го осъзнаеш по-добре и всичко ще ти се нареди Grinning

# 18
  • Мнения: 7 821
Честито!!!
Ще се справиш, ще видиш  Wink  тъкмо не си отвикнала да сменяш памперси и да миеш наакани дупета!
А и децата ще си бъдат другарчета и после ще ти е много по-лесно!
Успех и лека бременност с новото грахче  Grinning !

# 19
  • Мнения: 1 187
Честито!
Ще се справиш, горе главата! newsm10

# 20
  • Мнения: 507
Честитоооо!Хадйде сега едно братче! #Milti

# 21
  • Мнения: 219
Ха че изненеда! Честито, много готина навина - разбирам шока, но нали знаеш - божа работа (е, не само де Grinning )

# 22
  • Мнения: 2 258
Честито,мила!Разбирам как се чувстваш,защото и аз два пъти се бях шашнала и си мислех същите неща като теб:)Всичко ще бъде наред и ще си дойде на мястото!След няколко дни,когато премине шокът наистина ще се радваш много,много!Целувки от нас с Дени!

# 23
  • варна
  • Мнения: 1 830
Ами честито Simple Smile .Сигурно ще ти е доста трудно с 2 бебета, но замисли се само колко щастлива ще бъдеш.Какво по - хубаво от това сега Ема да си има едно хубаво и малко братче Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 784
Честито,мила!Напълно те разбирам,аз като родих се тупах в гърдите,че то хич не било страшно,и че искам поне още едно,а после,като започнаха коликите и безсънните нощи дадох отбой.И сега много ме е страх да не забременея,защото още едва се оправям с едното и много ме е страх,че едва ли ще успея да се справя с две.Но то е божа работа и след като се е случило въпреки предпазните мерки,да е живо и здраво.Не се претеснявай,хапчетата едва ли са му навредили.
Желая ти здраво и красиво бебенце,дай боже момченце,та да не се чувства татето малцинство...:)))))

# 25
  • Мнения: 496
Честито, миличка! Прегръщам те. Прочетох чудесни съобщения, изпълнени с подкрепа! Мисля, че новината е страхотна! Нормално е изненадата и притеснението да вземат връх, но и аз като всички съм сигурна, че съвсем скоро ще си много щастлива и доволна от стечението на обстоятелствата.
Лека бременност!

# 26
  • Мнения: 411
Честито! Не се притеснявай повечето деца са с малка разлика. Пожелавам лека бременност.

# 27
  • Мнения: 684
Честито мила!!!!Само си помисли колко жени не могат да станат майки а искат неистово.Каква по-голяма радост от това????Ще се справиш естественно, а и каката ще помага:-)Знам че е лесно от страни да се говори но и сега да забременея няма да си помисля за нещо различно от това да городя, въпреки че сме в София съвсем сами, няма баби и дядовци, а на всичко отгоре татко ни го няма по месеци в къщи.Понякога ставам така #Silly  #Silly  #Silly Успех и се надявам всичко с бебо да е наред!!!!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 217
Противозачатъчните средства не са толкова опасни - все пак са хормони. Щом нищо ти няма - няма страшно Simple Smile Ами има жени, които не знаят, че вече са бременни и пият какви ли не лекарства. Спокойно, довери се на Живота Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 4 242
Най напред честито!
Успокой се миличка, защото наистина нямаш повод за тревога- та новината е повече от прекрасна Laughing . Пак ще ставаш мама, ще дариш живот и ще се радваш на още една малка шушулка и най важното не си сама и таткото го иска и  е щастлив #Milti , значи няма защо да се тревожиш наистина! Бъди щастлива!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт