ЯМР

  • 319
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте!
Поради изтръпване, потрепване на мускулите и сковаване, нервност на тялото и очите си самоназначих ЯМР, защото се панирах за множествени склерози и глупости. На ЯМР-то като попитах човека след процедурата, каза че на пръв поглед няма нищо притеснително, иначе снимката ще я дадат да я гледат и в образна диагностика и ще ми кажат окончателните резултати след няколко дни. Тъпото е че правих изследването без контрастно вещество и беше 1.5 тесла, а съм чел че е добре да е поне 3 тесла и с контрастно. Иначе съм мъж на 26 години..имам инсулинова резистентност, но съм в преддиабетно състояние, нямам диабет още и не смятам да имам 😅. Също си изследвах и хормоните на щитовидната, абсолютно перфектни са. Изследвах и витамин Д и Б12 и те са леко ниски… Д е 26.5 ng/ml , но два дни преди това пиех добавки с по 1000IU, тоест ще е по-нисък. Витамин Б12 пък ми е 219/pmol/l, което четох че също е ниско. Според вас от какво може да ми е това сковаване, тежестта в краката, нервността на тялото и очите? 🥹. Докато окончателно излязат резултатите ще изпаткам 😅

# 1

Общи условия

Активация на акаунт