Стара Загора 21 - влюбен месец се задава, поетите кръвта им сгрява...

  • 19 143
  • 286
  •   1
Отговори
# 120
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Стефи, честит празник!
Много здраве и късмет!


Едно място и за мен да запазите, ще гледам да не закъснявам, че се забравихме.

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Мистерията се разбули.

П.П туй е Злати..не пише Жади Mr. Green
Щото всъщност отстрани пише "Жади", не "Злати" Laughing

Всъщност отсрани пише спелирам J-A-D-E

Jubilant
Annihilating
Destructive
Evil

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Ееее,много съм разсеяна .И не е защото кърмя.Джейд снощи си преглежда нещо от тук и аз хич не съм погледнала,че пиша с нейния ник.Извинявам се за което.Та това,дето го писах за Кмета,е предложение от мен.
Не се оправдавай  Twisted Evil
Айде При кмета 12-12,30 часа...и да не закъснявате много ей Crazy Джейд..туй за тебе  Mr. Green

# 123
Благодаря на всички! Какво друго мога да кажа? Пак ме карате да се чувствам специален.
Тринадесети, петък ей такива като мен ги вади...

Аз това "Стефи" в поста на Злати, писан от името на Jade по-друго го разбрах. Направо ми се разтрепериха краката. Викам си Jade най-накрая е решила да действа. Да се крия докато е време... Пък то какво? Нито Джейд го е писала, нито било за мене.

# 124
  • Мнения: 280
Щат ти се на теб няои работи,ама...като ти отскубна ушите ще видим какви ще ги мъдриш пак.

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Викам си Jade най-накрая е решила да действа. Да се крия докато е време...

Ще се дърпаш, а?
Искаш да ми е интересно явно  Mr. Green

П.П: Аз и без уши мога да те ползвам, ама друго освен тях не давай да ти отскубнат Twisted Evil

# 126
Начи ся е момента да пожелавам на мястото на едно отскубнато да порастат трички  Wink хихихи
На Таткото на Ива, по случай новата свещичка в тортата, му желая здраве, щастие, късмет, любов, успехи, пари, сбъднати мечти, нови приятели и все така да се радва на прекрасното си семейство  Simple Smile   party041 Tada

# 127
  • Мнения: 449
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ НАС, СКЪПИ СТЕФИ!ВСИЧКИ МНОГО-МНОГО ТЕ ОБИЧАМЕ, А НЯКОИ ПОВЕЧЕ Wink
Аз днес сътворих чудесса от храброст за да му честитя на Стефи тук/щот му нямам телефона за всичко е виновна баба Златка Mr. Green/.
Та...пожелаваме да си много здрав, много щастлив и все така желан Hug Heart Eyes
Гостенка една, аз да се извиня от името на цялата компания дето се отплесна и така и не разбрахме кога си тръгнала. Чак долу на вратата Стефи попита къде си и ние се заоглеждахме Embarassed Извинявай, другият път ще сме по-фнимателни Hug

# 128
  • Мнения: 11 339
На хубава дата си роден, Татко на Ива и Иван!
На кадемлийска, ха на хаирлия да ти е!
На многая лета!  bouquet

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Честит рожден ден Стефи.   bouquet  Нека всичко за което си мечтаеш да се сбъдне.  Laughing
 Да се похваля - днес беше първият ден на  детегледачката  на децата и като се  прибрахме не беше избягала  Mr. Green

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да се похваля - днес беше първият ден на  детегледачката  на децата и като се  прибрахме не беше избягала  Mr. Green

Каква детегледачка...? Нали са на ясла и градина... За след това ли...?

# 131
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Да се похваля - днес беше първият ден на  детегледачката  на децата и като се  прибрахме не беше избягала  Mr. Green

Каква детегледачка...? Нали са на ясла и градина... За след това ли...?
Да .  Laughing

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Честит ви Свети Валентин, заралиииииииии...
Бъдете все така влюбени...!




И HAPPY Трифон Зарезан...





На който какъвто празник си му е на сърце... Па най-добре - и двата...
Пияни от любов... Ухаааа-а-аааа-аа... Laughing

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377

# 134
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Честит празник на всички влюбени и любители на виното и от мен!


И по-внимателно със Sexy Valentine's Day, че стават бели... Wink

Общи условия

Активация на акаунт