Стара Загора 21 - влюбен месец се задава, поетите кръвта им сгрява...

  • 19 119
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
Че Експри няма търпение да пусне новата тема ми е ясно.Ама имам и един процедурен въпрос-по принцип забранено ли е да се изписва тая 15 страница?Щото ми се вижда направо разхищение още след първия пост на 15 страница да зарязваме темата.Нали на Баба Златка съм кръстена...

# 16
  • Мнения: 619
Честито и от мен! След малко се явявам на изпит по информационни технологии. Стискайте палци! Ако го взема...Хера ще почерпи! Приготвяйте се за поста. Кой каквото ще обича да обича, че идват едни 40 дена....Жаде!

40 дена ли? Още една причина да съм доволна, че съм атеист  Mr. Green

Ако щете ми се смейте,но не схващам... newsm78

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Здравейте!
Не знам дали да питам и тук, но все пак  Embarassed
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152891.40
Ако можете да ми отговорите, че да знам какво да подготвя и въобще има ли смисъл да правя нещо такова (не знам дали ще се купуват  Blush )

# 18
  • Мнения: 11 315
Честито и от мен! След малко се явявам на изпит по информационни технологии. Стискайте палци! Ако го взема...Хера ще почерпи! Приготвяйте се за поста. Кой каквото ще обича да обича, че идват едни 40 дена....Жаде!

40 дена ли? Още една причина да съм доволна, че съм атеист  Mr. Green

Ако щете ми се смейте,но не схващам... newsm78
Момата не ще да пости. Нали сме пред Великденските пости. Пада си по твърдо гориво и твърда храна Laughing

# 19
  • Мнения: 619
Нали сме пред Великденските пости.
Вече ми се изясни-пропускам момента с постите,защото не ги зачитаме в наш'та къща.Та затова и не схванах за какви 40 дена иде реч....

# 20
  • Мнения: 63
Здравейте старозагорски майчета! Включвам се във вашата тема с един въпрос и мисля, че вие най добре ще ми помогнете-пред мен стои дилема за избор на педиатър д-р Станчева ,д-р Владимирова и д-р Ленкова  и за трите  чувам добри отзиви. Какво бихте ме посъветвали вие ,ако имате и други предложения за добри педиатри приемам съвети.Благодаря ви предварително и лека вечер от мен.

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 19:12 от Pepin

# 21
  • Мнения: 449
Здравейте старозагорски майчета! Включвам се във вашата тема с един въпрос и мисля, че вие най добре ще ми помогнете-пред мен стои дилема за избор на педиатър д-р Станчева ,д-р Владимирова и д-р Ленкова  и за трите  чувам добри отзиви. Какво бихте ме посъветвали вие ,ако имате и други предложения за добри педиатри приемам съвети.Благодаря ви предварително и лека вечер от мен.

За съжаление не мога да бъда полезна. Аз бях при д-р Щерева, която се замества с д-р Станчева. Аз специално намирам цялата система за порочна и предполагам, че и ти като нас от един момент нататък ще почнеш да ползваш ГПто само за мерене и теглене, а детето ще се наблюдава от друг лекар-на частни начала или срещу направление. Аз лично след като синът ми навърши 1,6 год. го прехвърлих при моята лична лекарка, която ми дава неограничени направления и така ходя при д-р Веселина Димова, от която, както казах вече съм много доволна/между другото, подкрепя кърменето и късното захранване, което за мен е от сериозно значение, не че съм слушала педката при захранването на детето си/. Дотогава ходех при нея на частни начала, а при Щерева - само за консултация. 

# 22
  • Мнения: 6 243
Нашето джипи е Станчева. Доволна съв, в рамките на това, което е написала Августа - мери, тегли, дава направления. Другите две са педиатърки с подобен стил на работа - съвестни, внимателни и щедро презастраховащи се. За мен прекомерната употреба на антибиотици е сериозен проблем, така че ние ходим на джи пи за мерки и теглилки, а като са болни децата, ги лукевам самостоятелно аз. От моето лекуване съм най-доволна - чай, копреси, разтривки и за няколко дни са оправени.

На частно ние ходим при д-р Дима Динева - също привърженик на кърмене, късно захранване и пр. Отличен педиатър, но без договор с Касата.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Че Експри няма търпение да пусне новата тема ми е ясно.Ама имам и един процедурен въпрос-по принцип забранено ли е да се изписва тая 15 страница?Щото ми се вижда направо разхищение още след първия пост на 15 страница да зарязваме темата.Нали на Баба Златка съм кръстена...
Ами би трябвало да се изпише 15-та страница ама Експри все бърза да не би друг да отвори темата..бабо Златке Mr. Green
По въпроса за педитата нищо не мога да кажа...нашето е д-р Христова.
Августа на аватара ви дори и моите два косъма коса се виждат...полъскана съм Crazy

# 24
  • Мнения: 619
Виж кой пак се вижда зад нея.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Скоро чух много добри отзиви за д-р Ленкова и по-точно за препоръките и за хранене и захранване на бебетата. Жената на кума ми ходи при нея, бебето беше на 6 месеца и тя се канеше вече да захранва, когато д-р Ленкова я разубедила и и казала, че спокойно може да изчака още месец след като е само на кърма. Та така, до там са ми впечатленията, но са добри Wink

Иначе за избора на лекуващ лекар се присъединявам към мненията на Августа и Хапката, че почти всички са от един дол дренки и ако не си поемеш лечението на детето в свои ръце рискуваш да го химизираш напълно и да се чудиш защо все е болно...

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Жади пак е вилняла по нощите...

Злати, к`во толку па и ти за една петнадесета страница... Че чак и да сме разхищавали нещо си... Какво разхищаваме...? Нищо...! А иначе, как ша изтърва аз момента да пусна нова тема... Не мое...! Ако ти искаш да публикуваш следващата такава, да ти я пусна новичката темичка, гювеч... Grinning

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Злати, к`во толку па и ти за една петнадесета страница... Че чак и да сме разхищавали нещо си... Какво разхищаваме...? Нищо...! А иначе, как ша изтърва аз момента да пусна нова тема... Не мое...! Ако ти искаш да публикуваш следващата такава, да ти я пусна новичката темичка, гювеч... Grinning[/color]

Споко бе, и ние можем да броим до 20, Злати също  Wink

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За всичко е виновна баба Златка... Wink

# 29
  • Мнения: 753
За посочените лекарки не мога да кажа нищо, аз съм при Русева за контролките и на частно при Чолакова, късно захраних бебето по техни съвети, започнах от навършени 6 месеца, тк не кърмих, познавам майка, кърми все още с дете колкото моето и захрани в 2-я месец със сокчета, и вече 5 пъти е пило детето и антибиотици,
за момента съм страшно доволна от Чолакова, ето прескочихме грипа без антибиотик, също положително съм и за чайовете и компресите, защото мисля, и те помогнаха

Общи условия

Активация на акаунт