Стара Загора 21 - влюбен месец се задава, поетите кръвта им сгрява...

  • 19 145
  • 286
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 753
Стоплихте ми сърцето с тези честитки!
Не съм само аз която уважава двата празника!!!, макар че по доста отвратителен начин ми беше наложено снощи че съм само аз, та си легнах с рев.

Надявам се, че сте изкарали вчерашните празници с настроение!
Аз още тъгувам по розите си!

# 151
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Ох строежа до нас къртят с някакви кангота и е ужас у нас...цъцъра буйства..ами ко няма да буйства то се тресе целия апартамент Twisted Evil
Аз ще излизам към 10,30 от нас /имам среща с Дони/ и ще помоля да пишите тук за срещата /че със Злати да се намерим, че ГСМ-а и е в мен/ и да ми се обадите пък на мен за да дойда. Мерси и дано сте ме разбрали какво написах, че от яд аз немога да се разбера Close
Ако не дойда на срещата да знаете, че съм убила някой строител и са ме озанданили Mr. Green

# 152
  • Мнения: 449
...Аз още тъгувам по розите си!
Аз пък по гербера си-единственото цвете, което ми беше подарено на празника, и то от чужд мъж(Стефи, благодаря Heart Eyes). Та, в този смисъл, Херче, ако не забравиш донеси го на кафето, аз ще дойда специално за да си го взема Praynig

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
...Аз още тъгувам по розите си!
Аз пък по гербера си-единственото цвете, което ми беше подарено на празника, и то от чужд мъж(Стефи, благодаря Heart Eyes). Та, в този смисъл, Херче, ако не забравиш донеси го на кафето, аз ще дойда специално за да си го взема Praynig
Мишорке а нещо друго ваше да има у нас...и него е нося Mr. Green Ама не сержи де Crazy

# 154

[/i
Здравейте!
Има ли мами от севера,че като се постопли да излизаме до центара? Тъкмо килограмчета да сваляме.

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Здравей!
Аз съм от севера, но засега съм бъдеща мама  Heart Eyes

# 156
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
здравейте майчета и татковци,имам една молба към вас,ако някой скоро е ходил до този магазинhttp://www.galix.bg/beds.htm да ми каже колко струват тези кошчета които са от долу в розовото,синьото и зеленото където са.благодаря ви предварително

# 157
  • Мнения: 619
здравейте майчета и татковци,имам една молба към вас,ако някой скоро е ходил до този магазинhttp://www.galix.bg/beds.htm да ми каже колко струват тези кошчета които са от долу в розовото,синьото и зеленото където са.благодаря ви предварително
Ех,съвсем на скоро бях там и ги видях,но не погледнах за цената...Доколкото знам такъв тип кош вървят около 70-100лв май... newsm78Ако искаш да ти дам тела им да ги попиташ?

# 158
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
не ми е удобно да звъня, просто исках да знам цената от първа ръка за да знам да се разкарвам ли чак до там.

# 159
  • Мнения: 6 243
Къде е тоя магазин, бе хора? Аз пак научавам последна!

# 160
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
Къде е тоя магазин, бе хора? Аз пак научавам последна!
Галикс" ЕООД
ул. "Индустриална" №8
гр. Стара Загора
тел./факс: 042 / 64 91 35
GSM:               0888 586 743       
e-mail: office@galix.bg / galix@abv.bg

# 161
  • Мнения: 753
Имам малко въпросче, дами?

Какво правите след най гадния Свети Валентин в живота ви??? и на 15 мъжа играе карти ???
Какво точно правите тогава на 15 февруари?? четвъртък??

Търся искрен съвет....не се заяждам, нито злобея....

P.S. бебето е при баба на село

# 162
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Hapke, в складовете е, знаеш го как да няма да го знаеш, има и колела и моторетки разни, цени не знам.

Тигър4е, горе главата сипи си едно вино и вземи почети  или изгледай някой филм на спокойствие.

Някой ако знае работното време на д-р. Тодоров, да ми пише, че ми трябва. Злати каза че кабинета му е на Столетов и 9 - септември и на кой номер мога да си запиша час евентуално.

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Имам малко въпросче, дами?

Какво правите след най гадния Свети Валентин в живота ви??? и на 15 мъжа играе карти ???
Какво точно правите тогава на 15 февруари?? четвъртък??

Търся искрен съвет....не се заяждам, нито злобея....

P.S. бебето е при баба на село

Намираме си любовник. Изобщо не се шегувам Tired

Ако това не ти е вариант търсиш начин да говориш, да изясниш проблема и да оправиш нещата по друг начин, един луд секс примерно.
Ако и това не подейства - любовник!

# 164
  • Мнения: 6 243
Знам го магазина, ама не знаех, че за него става дума. Мерси, Таничка   bouquet Работното време на доктора дали го няма в "Бизнес поща"?

Тигърче,не се ядосвай много. Мъжете имат съвсем различни рецептори и ако го попита някой сега, ще каже, че вчера се е държал като най-романтичния мъж. Един съвет от мен - за такива неща тръгвай с малката кошница, пък ако те изненадат с нещо, викай "Берекет версин" и това е!

Аз лично нямам отношение към Св. Валентин, не ми е по душа тоя празник, ама вчера като ме покани любимия на обяд, направо ме трогна - при това с думите "Айде да ходим да ядем някъде, щот нали сме влюбени" - направо да примреш от романтика  Laughing

Така че приеми съвета на Танчето - направи си една приятна вечер без мъже и деца, и това не е малък лукс и не се ядосвай за такива работи. Или си намери любовник, и без това мъжът ти играе карти, а детето го няма - никой няма да те разбере Wink

Общи условия

Активация на акаунт