Стара Загора 21 - влюбен месец се задава, поетите кръвта им сгрява...

  • 19 140
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 449
Нема нужда Stop Той Митя я свърши тази работа тия дни дето много ходи на работа Twisted Evil

# 241
  • Мнения: 6 243
Малееее, като кокошки сте  Grinning

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Малееее, като кокошки сте  Grinning

Кокошките поне си имат оправдание, понеже в повечето случи петелът им е един, а ние си имаме наши и пак се кълвем. На това не зная как му се вика, ама е забавно  Mr. Green

# 243
  • Мнения: 57
Привет на всички!  Hug
Много благодаря за сърдечните пожеланията   bouquet
Днес ни изписаха, но не можах да се обадя, защото с Добрин се наложи да си сменим телефоните и да вземат всичките номера да ми се окажат на апарата, а не на сима   Confused
Бебе Алек е добре, пу да не му е уруки  Praynig
Ще пусна скоро снимки, ама трябва да ги обработим, пък и днес първо малко ще си почина.
И за раждането имам какво да спомена, ама ще е и то по-късно.

Лек следобед на всички и до скоро писане, уване и виждане  Hug   bouquet

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Добре дошла Стефи Hug Чакаме с нетърпение да видим новото попълнение от цъцъри  Mr. Green

# 245
  • Мнения: 449
Добре дошла, Стеф! Много се радваме, че всичко е успешно и вече сте у дома. Нацелувай малкия герой от нас и скоро да го видим Heart Eyes Hug

# 246
  • Мнения: 63
Добре дошла Стефи,радвам се, че вече сте в къщи,сега си почини хубаво и скоро очакваме снимки и да ни разкажеш как е било.Ще ти пиша на лични как минават остатъка от лекциите на курса.

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Оп, пак за малко да си изтървем темата на 2-ра страница.
Включвам се хем да я повдигне, хем да ви питам нещо.

Днес ми казаха, че моят син щял да бъде водещ на търежеството за 8-ми Март в градината и за целта искат да го заведа с костюм или поне официална риза и панталон, каквито ествествено той няма. И понеже не ми се дават пари за нещо, което повече няма да му облека се чудя дали някой от вас няма идейка от къде да се сдобия с подобни одежди за един ден. Зная, че преди предлагаха под наем в някои сватбени салони, но нямам идея къде, нито каква е цената. Ако някой знае или пък има нещо предвид, моля да свирка.
Благодаря за вниманието! 2 лева за питането нямам! Mr. Green

# 248
  • Мнения: 6 243
Навремето имах такива за Ивайло, но много отдавна си заминаха по реда към други момченца и нямам идея къде са в момента.

Търси назаем - под наем не съм чула да има някъде. То не че има много момченца на възрастта на Алекс в отбора, ама може и да се намери.

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес къде ще се видим...? Сити, предлагам аз...
Какво ще кажете...?

# 250
  • Мнения: 449
Ооооооо, падуане, честито Heart Eyes
Джейд, на моята сватба момченцата/деверите/ бяха с костюми, ама откъде са ги вземали-не знам. А пък и Алекс ми изглежда сякаш по-едър. Ако мога да намеря телефона на тия ми братовчедки ще проверя още днес Thinking А пък и сватбените къщи са до нас, ще питам, ама като знам какви са скъпари за всичко Crazy

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Джейд като нямаш два лева аз нямам пък идея Mr. Green Виж все пак в Галината или Стелината...може там да има под наем.
Експри времето обещава да е слънчево май днес. И честито колега  bouquet Mr. Green

# 252
  • Мнения: 280
Jade,във сватбения салон,който се намира на ъгъла на Колю Ганчев и Христо Ботев,не му знам името,виси един такъв костюм на витрината.Не знам,обаче дали се продава,или дава под наем и каква е цената.Може да отскочиш да провериш,ако искаш.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Абе ще излизате ли на кафе?

# 254
  • Мнения: 280
А ти как мислиш?Навън е повече от 10 градуса.Аз даже предлагам да седнем на Бирхалето,ако има маси.Вчера цял ден миришех на цигари и  ме боля гърлото.Много е задимено при кмета,та взех решение повече да не го навирам бебко там.В случай,че ви е студено навън,да отидем в Сити?

Общи условия

Активация на акаунт