Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 239 651
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 923
Защото… Са били в един и същи самолет? Аз друго доказателство не видях поне.

# 586
  • София
  • Мнения: 558
На фона на този финал, думите може да са -... бих искал да кажа..... Обичам те, обичам всеки миг с теб.... Но не го чувствам към никоя и не мога да го кажа.. - съответно, на нас може да ни е пуснат откъс от монолога, с който се оправдава, че си тръгва.

# 587
  • Мнения: 497
В промото в началото на първи епизод, не даваха ли гласът му и как казва на някоя: "Обичам те. Обичам всеки миг с теб?"  (може и да не е точен цитата, говоря по някакъв смътен спомен).
Или аз съм сънувала? Grinning

Да не се окаже накрая, че във въпросното видео, което им пускат, се обяснява и на двете в любов и да им каже, че не може да избере между тях Grinning

# 588
  • Мнения: 2 571
На фона на този финал, думите може да са -... бих искал да кажа..... Обичам те, обичам всеки миг с теб.... Но не го чувствам към никоя и не мога да го кажа.. - съответно, на нас може да ни е пуснат откъс от монолога, с който се оправдава, че си тръгва.
Аз мисля, че звучи така: Иска ми се да мога да кажа "Обичам те, обичам всеки миг с теб", но... в някой друг живот не и сега!

# 589
  • Мнения: 1 047
На фона на този финал, думите може да са -... бих искал да кажа..... Обичам те, обичам всеки миг с теб.... Но не го чувствам към никоя и не мога да го кажа.. - съответно, на нас може да ни е пуснат откъс от монолога, с който се оправдава, че си тръгва.
Аз мисля, че звучи така: Иска ми се да мога да кажа "Обичам те, обичам всеки миг с теб", но... в някой друг живот не и сега!
Е то малко като ма Евгени речта към Елена 🤔

# 590
  • Мнения: X
Валерия и Евгени са заедно и до днес, и са много влюбени един в друг.

Няма такова нещо, че са се запознавали преди старта на предаването. Това ви го гарантирам от много директен източник, близка нейна приятелка.

# 591
  • Мнения: 210
Валерия и Евгени са заедно и до днес, и са много влюбени един в друг.

Няма такова нещо, че са се запознавали преди старта на предаването. Това ви го гарантирам от много директен източник, близка нейна приятелка.

А защо не се следват в instagram?

# 592
  • Мнения: 5 053
Не знам този отговор, но скоро ги видях в София , близо до един хотел в центъра.

# 593
  • Мнения: 210
Не знам този отговор, но скоро ги видях в София , близо до един хотел в центъра.

Доколкото четох някъде, Валерия е присъствала на концерт на Евгени, но само на официалната част. На следващите (мисля два) също щяла да е само на официалната част (доколко е вярно, не знам). И е възможно да е заради поет ангажимент. Но за мен си е показателно отследването в instagram.

# 594
  • Мнения: 1 923
Те не се ли отследваха още малко след финала? При всички положения, за мен това не е особено показателно.

# 595
  • Мнения: 2 571
Е, аз ако спя до някого всяка вечер, какъв ми е зора да го следвам в социалните мрежи? Joy

# 596
  • Мнения: 4 607
Каквото и да си говорим, този сезон е толкова скучен, че Евгени, Валерия и Елена продължават да бъдат много по-интересни от всички нови ергенки взети заедно. Жалко за Алек! Disappointed

# 597
  • Мнения: X
Валерия и Евгени са заедно и до днес, и са много влюбени един в друг.

Няма такова нещо, че са се запознавали преди старта на предаването. Това ви го гарантирам от много директен източник, близка нейна приятелка.

А защо не се следват в instagram?

Е, няма от къде да знам. Малко ще бъде притеснително да попитам приятелката й: А, извинявай, ама може ли да попиташ Валерия защо не се следват в инстаграм? 😄
Това пък от кога стана толкова показателно. Сигурни си имат някакви съображения хората. Аз познавах една двойка, бяха години заедно, не се следваха в социалните мрежи, за да не си вкарват филми кой кого бил последвал, харесал и т.н. и да предизвикват ревност един в друг.

# 598
  • Мнения: 5 868
Доста странно е това със следването в социалните мрежи, каквото и да казвате, дори да не е залято с общи снимки не е нормално да не се следват.

# 599
  • Мнения: 4 670
Кой печели Hells Kitchen? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт