Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 240 270
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 169
Вероатно ще е Барбара защото се заканваше че Тея ще целуне земята и може да го е направила. Алек беше ядосан.

# 646
  • Мнения: 1 923
Барбара си има роза в следващия епизод обаче.

# 647
  • Мнения: 3 946
Този списък е според активността им в Инстаграм. Възможно е да има разминаване. Днес не изгони никоя за това реално не може да се каже дали е верен или не е. За сега.

# 648
  • Мнения: 6 058
Всички държат роза в следващия епизод без Маги. Не мисля, че тя ще си тръгне. Дано не са ни подготвили още един  епизод без изгонени.

# 649
  • София
  • Мнения: 1 672
Аз си мисля, че ако Виктория прави някакви сцени по време или след двойната среща, е възможно да изхвърчи тя. Въпреки че за мен ще е мистерия защо би я изгонил преди Горджъса, Киара или Барбара, но си мисля, че активността в ИГ може и да не е най-точния индикатор за това коя кога напуска, особено ако две момичета са изгонени в рамките на 1-2 седмици.

# 650
  • Мнения: 528
ХК

Вчера видях Михаела около НДК, не знам обаче на какъв етап са снимките в момента, но ако ще се снима, със сигурност няма да е сред последните останали.

# 651
  • Мнения: 1 006
Здравейте,
някой ще ми прати ли линк към голямото промо на Ергена?

# 652
  • Мнения: X
Здравейте,
някой ще ми прати ли линк към голямото промо на Ергена?

Отнема точно 2 секунди да напишете в гугъл ''Ергенът сезон 3, епизод 1'' и да изгледате първите минути от епизода. Достъпен е в playtube, а и в ютуб сигурно, ако не са го свалили от там.

Никакво усилие не изисква.

# 653
  • Мнения: 881
Аз си мисля, че ако Виктория прави някакви сцени по време или след двойната среща, е възможно да изхвърчи тя. Въпреки че за мен ще е мистерия защо би я изгонил преди Горджъса, Киара или Барбара, но си мисля, че активността в ИГ може и да не е най-точния индикатор за това коя кога напуска, особено ако две момичета са изгонени в рамките на 1-2 седмици.

Точно така, списъкът е базиран на поредността на подновяване на активност в соц. мрежи, но за да е абсолютно точен, трябва веднага след напускането си всяка да започне да публикува неща... А това не е задължително. Може пък на някоя толкова да ѝ е харесало без телефон, че да не ѝ е до това.. Допускам разминавания там, но силно се надявам да няма повече епизоди с такива тъпи номера - тъкмо да изгони някоя и айде пак я спасява... Ако на мен ми е толкова дразнещо като стане така, представям си на момичетата вътре какво им е - надяват се конкурентка да се махне, за да остане повече време за тях, а нашето момче вземе, че на всяка раздаде роза и комплимент.
Снощи се хилих, защото ми напомни на героя на Стефан Данаилов в "Дами канят" - на всеки синхрон докато говори с поредната, започва да се превъзнася колко била чиста, колко я усещал без думи дори, как му успокоявала душата... Направо си е като "Абе, душа...ти знаеш ли, че имаш...страшни очи?"

Последна редакция: чт, 04 апр 2024, 23:12 от 👑𝐵𝑒𝒶 𝒮𝓃𝑜𝓌👑

# 654
  • Мнения: 498
Здравейте,
някой ще ми прати ли линк към голямото промо на Ергена?

С хубаво качество го има тук. На другите места, където съм го срещала, е много размазано.

# 655
  • Мнения: 1 006
Здравейте,
някой ще ми прати ли линк към голямото промо на Ергена?

Отнема точно 2 секунди да напишете в гугъл ''Ергенът сезон 3, епизод 1'' и да изгледате първите минути от епизода. Достъпен е в playtube, а и в ютуб сигурно, ако не са го свалили от там.

Никакво усилие не изисква.

Щом пиша тук за линк очевидно е,че не съм го намерила. Търся дългото промо,  в което има сцени от целия сезон..

# 656
  • Мнения: 314
Само предположение, че Виктория си тръгва.
Дадоха в интрото на епизода ретроспекция за нея.

# 657
  • Мнения: 69
Само предположение, че Виктория си тръгва.
Дадоха в интрото на епизода ретроспекция за нея.
В голямото промо преди да почне сезона, има сцени от коктейли с рокля, кудето  има скандал с Тея, който още не сме видели. Така че май няма да е днес.

# 658
  • Мнения: 377
Здравейте!Ако е истина, както се твърди тук, че избира Надежда а сега е с Магдалена вече си мисля, че е по сценарий за да може да се състрадава(по Барбара)на Маги,да има нещо като миналата година, когато зрители останаха недоволни и съпричастни към Елена.
Магито е връзкарка, но много слаба актриса,особено след тази вечер така ги виждам нещата-разбиват ѝ уж сърцето точно като на Елена,но после след финала"голямата любов"побеждава.Само не знам с Мария какво се случва,че да я изпидуркат има много страст по между им,страст която към никоя друга не проявява.

# 659
  • Мнения: 5 875
Не е баш това спойлерът. Това е темата, където може. 😁 Не избира никоя.

Общи условия

Активация на акаунт