Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 239 356
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 678
Те още в дългото промо от първи епизод разкриха, че Маги е на финал, защото й се видя татуса на ръката... Просто 99% от хората, които гледат, не се задълбочават като нас. 😁

# 1 096
  • Мнения: 270
Те още в дългото промо от първи епизод разкриха, че Маги е на финал, защото й се видя татуса на ръката... Просто 99% от хората, които гледат, не се задълбочават като нас. 😁

Това вече е умишлено според мен. Миналата година така стана ясно и за Елена.
Не знам, може би мисля твърде ‘конспиративно’. Ще видим утре, ако не заспим пак от скука

# 1 097
  • here and now
  • Мнения: 4 330
Може би нямат достатъчно кадри да скалъпят нещо друго...

# 1 098
  • София
  • Мнения: 58
В промото за утре изглежда сякаш остават сами двете, но пък в дългото промо от епизод едно казва на някоя от тях: "Обичам те, обичам всеки миг с теб".
Не вярвам да изрече толкова силни думи и да не избере нито една. Досега не сме чували да казва чак "Обичам те" на нито една. Може би ще е Маги, но е под съмнение дали към днешна дата са заедно.

# 1 099
  • Мнения: 678
"Обичам всеки миг с теб" беше от една пейка среща с Надежда преди месец. Отнякъде нагласят и "обичам те", примерно го казва на майка си, и воала.

# 1 100
  • София
  • Мнения: 558
Преди малко в промото каза на Надежда - "Обичам те, не защото си красива. Красива си, защото те обичам". Може и от тук да е взето. То и без това се чува, че е отрязано и наставяно.

# 1 101
  • Мнения: 856
Хайде сега кой е Мадам Тушьо и че дал само информацията. Благодарение на него се разкриха и другите участнички, а и двете финалистки. Не е малко. Изабщо никой не е убил никакъв кеф, спести ни много нерви, ако не знаехме. Няма благодарност значи, че и самоличността му искате. Да остане без работа като Виктория. Дано не ни е подвел и за края.

# 1 102
  • Мнения: 678
Глупости, нито му искам личните данни, нито нищо, просто ми е любопитно каква роля има
в предаването, защото не виждам как някой нагоре по веригата ще прави колажи за майчински форум. 😀

Дали ще се разкрият участничките ноември, или февруари... Ем.

# 1 103
  • Мнения: 856
Глупости, нито му искам личните данни, нито нищо, просто ми е любопитно каква роля има
в предаването, защото не виждам как някой нагоре по веригата ще прави колажи за майчински форум. 😀

Дали ще се разкрият участничките ноември, или февруари... Ем.
И като разберете, дали е монтажист или оператор, какво?
Ами има значение, а това че ни каза финалистките още преди да е излъчено нещо, малко ли е?

# 1 104
  • Мнения: 39
Звукар е. Те са най-големите 'уши' в подобни продукции. Много обичат да си оставят техниката да записва тайно. Уж неволно. Някакво извратено хоби им е.

# 1 105
  • Мнения: 766
твърдят, че имало 2 снимани финала - в единия му връщат пръстена, а другия Алек бяга.
https://www.threads.net/@ka__men/post/C7AC7cqsaR4?xmt=AQGz3QJbt3 … oOpRlcMwQXeRxh0T0

# 1 106
  • софия
  • Мнения: 1 050
твърдят, че имало 2 снимани финала - в единия му връщат пръстена, а другия Алек бяга.
https://www.threads.net/@ka__men/post/C7AC7cqsaR4?xmt=AQGz3QJbt3 … oOpRlcMwQXeRxh0T0
По принцип така си го мисля и аз - че  снимат повече от един финал. И финалистките и те не знаят коя е победителката, докато не гледат какво ще се излъчи сега заедно с нас....Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning

В този формат поне напълно е възможно това според мен Grinning

# 1 107
  • Мнения: 52
Интересно, че не показват бащата на Алек, моделът му на поведение в живота, да не би неговото мнение, а не толкова на майка му, да му повлияе върху крайното решение ?!....

# 1 108
  • Мнения: 4 289
Хайде сега кой е Мадам Тушьо и че дал само информацията. Благодарение на него се разкриха и другите участнички, а и двете финалистки. Не е малко. Изабщо никой не е убил никакъв кеф, спести ни много нерви, ако не знаехме. Няма благодарност значи, че и самоличността му искате. Да остане без работа като Виктория. Дано не ни е подвел и за края.
Коя Виктория е останала без работа?

# 1 109
  • Мнения: 2 207
Това са глупости - никоя от двете няма да му върне пръстена. Истината е, че бяга👍

Общи условия

Активация на акаунт