Имам си радост голяма, през АВГУСТ ще ставам мама

  • 11 669
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Относно проблема с WCто знам, че сушени сливи вършат страхотна работа. Може и компот от сливи. Със сигурност за предпочитане е да се справяме с проблема без медикаменти.

# 16
  • Мнения: 1 457
Здравейте и от мен  bouquet
Виждам че темичката ни отново е най- хубава  Hug
Аз не съм виждала бебо от десет дни а имам чевството че са месеци. Виждам че обсъждате проблема с 00. И аз не съм в много добро положение а и отказах цигарите, които по принцип ми действаха добре и сега е ужас  Sick Моята док ми каза да с ивзема Дуфалак и по една лъжица сутрин на гладно а ако стане зле положението половин шоколадче Комфорт, както е казала и mimsat. Сушените сливи и на мен ми действат но ядох два дни и вече ми се гади от тях.
За секса и мен хич ме няма. Мъжлето негодува и само си прави устата, но остава отритнат  Laughing Надявам се скоро това положение да се промени, че горкият той.
Аз да се пооплача че вече не мога да си обуя нито един от старите панталони. Добре че си взех един за бременнни че иначе нямаше да има с какво да ходя. Не знам вие как сте. Мислех че до края на третия месец няма да е толкова зле положението, но май съм сбъркала

Хайде лека вечер от мен, че се поразписах  Blush  bouquet

# 17
  • Мнения: 564
Здравейте!
КРАЙ на сесиятаа  newsm44 !!!! Мерси много за стисканите палци, помогнаха ми!!!!
Констанс темата е сладурска както обикновено, бараво  Hug!!!
За запека, аз никога съм нямала подобен проблем и сега нямам..( слава богу) Но аз ям само растителни храни, плодове и почти никакъв хляб ( като изключим препечените филии сутрин  Sick ) Моят съвет е да внимавате с какво се храните, растителната храна наистина помага!
За секса, мен ми го забраниха  Cry...Никакъв секс  no каза док  Confused...Заради евентуалната превиа..И разбира се по този повод мен ми се иска..Забраненото е най-желано..ноо няма как..Милото и то страда ама..Дано пък 4 месец да махнат забраната  Praynig
Сега ще си мързелувааам на воля, има още време до 2 семестър, така че се отдавам на почивка!
Лека вечер от мен мами!!!

# 18
  • Мнения: 564
Мами да ви питам за лютите чушки, дали мога да навредя на бебето? Чувала съм че усещат вкуса на околоплодните води...Така ми се ядат люти чушки  Crazy че не мога да се спра..Мислите ли че мога да му навредя  newsm78?

# 19
  • Мнения: 1 457
беличка хапни но не прекалявай. В малки количества всичко е полезно  Peace

# 20
И на мен много ми се ядат люти чушки, макар че по-принцип не ги обичам.  Crazy
Хапвам си от време на време.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Момичета да ви споделя моите неволи...С голям зор се прибрах днес от работа.Милото неможа да дойде да ме вземе а на мен не ми дава да карам,затова с градския транспорт.Първо тичах като луда след автобуса после така се разлашках или незна от какво ,но като слязох всички градинки бяха мои.Спуках се да повръщам  Sick а да не ви разправям как ме гледаха хората-голям срам преживях.Таз и седмица за втори път повръщам-май ще съм от тези деето прилошаването почва след 12г.с а докога ли продължава....

# 22
  • Мнения: 564
Леле Меги  ooooh! сигурно е било ужасно, да знаеш, че искренно ти съчувствам...На мен ми се случи след возене в такси..Не знам какво бе правил този шофьор в колата си но ми отрови душата..Помолих го да спре преждевременно, платих и  Sick ...Много е гадно!!!! Съветвам те да не ползваш градски транспорт-миризмите са толкова силни и разнообразни, че и да не си  preggo има опасност от повръщане...Да не говорим за пенсиите които най-безцеремонно биха те вдигнали от мястото ти.. ooooh!
Аз отивам да си хапвам чушлета  eat

# 23
  • Мнения: 287
beli4ka ,поздравления за успешния край на сесията!!!  bouquet Надявам се сега ще се отдадеш на заслужена почивка и на каквото си искаш въобще! Grinning
За лютите чушки питах доктора още в самото начало- той каза ,4е в тях има много витамин Ц и затова да ям колкото си искам ,естствено без да прекалявам!
За секса- вчера го правихме за първи път откакто съм "трудна".Малко се притеснявахме ,защото ни беше забранено ,докато се качи малко бебето нагоре.По наша преценка решихме ,че се е качило  Laughing Мъжа ми каза: "абе ,това дете не знае какво е любов!Трябва да вземем мерки!" Laughing Според мен ,ако имате много силно желание е по-добре да се отдадете на това удоволствие (с известна предпазливост ,разбира се!).Във вси4ки книги се поощряват "интимните ласки".
_MEGI_ ,мила и аз все още повръщам.Особено ,когато пътувам с автобус на по-големи разстояния.Днес ми се драйфаше на репетиции ,но за щастие поотмина...
За проблемите с 00-тази сутрин ядох овесени ядки с прясно мляко- еееее ,най-накрая се облек4их! Embarassed препоръчвам ви ги горещо!
Деформирахте ли се вече???  Laughing Аз се чувствам като тюлен!!!Но ще трябва да го приема философски  Laughing

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 20:50 от крокодил

# 24
  • Мнения: 3 595
Беличка честито за края на успешната сесия!

Днес си видяхме човечето! Толкова се развълнувах, едва почвам да разбирам, че наистина това се случва именно на нас! Миличкото мърдаше и махаше и се въртеше във всички посоки  Hug Толкова оформено и толкова пораснало! Показа ни личицето си (всичко се виждаше и очичките и устичката), крачета, ръчички... видя му се и дупето, но лекарката си замълча, а като я попитах каза, че на 2-ри март като идем със сигурност ще ни каже... И така не знаем какво е, но е толкова сладко! Чухме му и сърчицето, а кантара се оказа твърде благосклонен и за 3 седмици съм качила 1 кг... С което стават +4. Акушерката каза, че не вижда проблем с моите килограми била съм много под нормата, но са си на моето д... Исках да питам къде се е захванало бебето, исках да питам толкова неща и като го видях забравих всичко  ooooh! Важното е, че е добре  Hug

Секса и при нас е почти мираж...Нямам идея колко рядко се случва, но определено нямам желание...за разлика от милото разбира се  Mr. Green

За миризмите е ужасно, днес пробвах да вляза в магазин, в пощата и в БТК  Sick То не бяха ужасни парфюми, пот и какви ли не гадории... И те блъскат една след друга, от гадни - по-гадни  Sick Добре, че не ми се налага често...

Хайде лека и погалете коремчетата от нас  Heart Eyes

# 25
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утро мамчета с малко коремчета  Hug

Беличка
, поздравления мила.   bouquet От опит знам, че тове е най-готината част от годината - всичко ти се е махнало от главата и напрежението го няма. Наслаждавай се на почивката и спокойствието с пълни сили  Party

От мен един прекрасен и усмихнат ден за всички   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 374
Честит рожден ден, mari_eta!  bouquet

Желая ти да си много здрава, жизнена, енергична, обичана и щастлива, а август месец да се радваш на едно сладко бебче!
 
bdbaloni

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро, мамчета!
Искам да ви почерпя - днес имам рожден ден / а и сестра ми също и...тя също ще си има бебче след почти 10-год. стерилитет и един спонтанен./ Така че - почерпете се за наше здраве!





# 28
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Мариета ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  мила и на твоята сестра също.  newsm67 Пожелавам Ви от здраве да не се оттървате, милиони усмивки и само щастливи моменти. Много се радвам за сестра ти.  Hug След няколко месеца да се радвате на най-здравите и сладурски бебчета  newsm32
И много благодаря за почерпката - просто е перфектна  Grinning ями   bouquet

П.С. Татко (свекър ми) днес също е рожденник. Искам и аз да почерпя за негово здраве, защото той е прекрасен човек и напълно го заслужава

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 10:24 от mimsat

# 29
  • Мнения: 564
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАРИЕТКА!!!!!  newsm59 НА ТЕБ И НА СЕСТРА ТИ!!!!
пожелавам ви много здраве, щастие и усмихнати бебешоци август  Hug nbirthday newsm67  ura
Почерпаката наистина е мноооого апетитна, мерси   bouquet
А вие да не би да сте близначки или е съвпадение?

Общи условия

Активация на акаунт