Имам си радост голяма, през АВГУСТ ще ставам мама

  • 11 719
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 564
Добро Утро Мами!!!

Аз днес съм си поставила много задачи, които за да свърша НЕ ТРЯБВА ДА СЪМ  Sick като вчера...Иска ми се да ида по магазините, да ида да си нагушкам племенника, искам да ида и на шествието на Александър Невски, поне за малко да ида..Вие ще ходите ли? След това ми се ще да заведа милото на кино, че съвсем съм го оставила без положителни емоции  Confused Вечно ми е лошо и искам да си лежа..А той има нужда от разнообразие горкичкия..Вчера бях особенно зле, дори сякъш не ми е било толкова зле от началото...Дано не се повтаряяя  Praynig  Praynig  Praynig
Констанс, сватбата ти наистина изглежда приказна, може да ви "откраднем" малко от идеята догодина  Hug. Исках да те питам за Дева с която се мажеш-специално против стрии ли е? Има ли серия за бременни? Аз си купих на Мустела, доста съм доволна, но ако трябва да го купувам още 6 месеца  ooooh! няма да му излезне края..Особенно този за корема..Аз за гърдите 100% ще си купувам на мустела защото съм наистина НЕВЕРОЯТНО доволна, а и с моят "внушителен" бюст  Blush доста бавно свършва тубичката.
Крокодилче и вашите снимки са супер сладки, много хубава двойка сте с мъжа ти  Hug..Абе вдъхновява се човек определено..Особенно като са го налазили толкова хормони  Laughing .... А и рокличката е много сладурска, много добре ти стои..Не си търси друго!!! Много си хубава  smile3521!!!
Хайде момичета, мен май дегана ми подейства, сега тръгвам по приятните си задачки за деня  Party! На вас лек и много забавен петък!   bouquet
ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ!!!!!!!!

# 61
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утро мили дами и хубав ден ви желая   bouquet

Добре дошли на Жанет и Манчева в нашите редици  Hug Спокойна и прекрасна бременност ви желая.

Крокодилче, моля ти се, какви други тоалети. Много си хубава с тази рокля, а коремчето е супер сладко. Изобщо не си мисли да го прикриваш, напротив, пери си го - те коремчетата са си нашата гордост  Laughing
Беличка, програмата направо ти е супер. Дано в София не е много студено днес и има повечко слънчице та разходките да са ти приятни  Hug
За брака - ние с моето сладурче се бракувахме септември 2006, обаче ние си живеехеме заедно 6 години преди това, тъй че общо взето никаква разлика няма с преди. Иначе сватбата ни беше просто вълшебна - вечерна, по залез, на открито във Велинград, до басейна и естествено завърши в него с хора и танци до 7:30 сутринта. Направо надмина мечтите ми. Ехх.... Довечера ако не си пък пусна ДВД-то то пък на  Grinning Може да кача някоя и друга снимка в албумчето, но трябва да ги пообработя малко, че са много големи.
И аз се мажа с Дева, той си е специално за стрии, в една лъскава опаковка оранжевка една такава. После кожата ми е много приятна.
Я кажете къде се изгуби елхичка (Елица)
И аз това се чудих вчера, нещо никаква я няма  newsm78. И Мегита много рядко влиза, но пък тя има стаж, тъй че нормално.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 400
Момичета, нека и аз днес да споделя с вас личния си празник и да ви почерпя послучай моя рожден ден. Simple Smile

# 63
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
loni_0902 , ДА СИ НИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО, МНОГО.......................ДОВОЛНА ОТ ЖИВОТА!

# 64
  • Мнения: 1 392
LONI 0902, много ми хареса тортата с която ни почерпи. Много вкусна беше.А има ли допълнително. smile3502
Честит РОЖДЕН ДЕН и от мен.
Да си жива, здрава и много обичана.  Hug

# 65
  • Мнения: 127
 newsm59 newsm51
За loni_0902
С пожелание
за упоритост за да преследваш мечтите си,
за смелост за да ги отстояваш,
за търпение за да го постичнеш,
за много здраве, щастие и любов
които да дават смисъл на всичко това!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!


Скъпи дами забравих да ви пиша да ме заведете на отчет  Grinning Термина ми е на 11.08.2007 -първа бременност.

# 66
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Най-накрая си записах час за ФМ при доц.Томова на 12.03.2007г. в МЦ"София" на бул.Цар Борис III 54. Сега само, ако може някой да ме светне какви пари ще ми трябват, че ми беше неудобно да питам?! Praynig

# 67
  • Мнения: 229
Хайде включете и мен следващия път в новата тема моля Flutter
Терминът ми е 12.08.07г и ми е втора бременност!
Успех на всички бъдещи мами!!! Hug

# 68
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
loni_0902, Честит Рожден Ден и от мен  Tada Пожелавам ти най-вече здраве, за да можеш пълноценно да се наслаждаваш и радваш на прекрасните моменти от живота, които сигурна съм ти предстоят с малкото бебешоче август месец.  Hug

Гита Ог, доколкото си спомням се пишеше нещо между 50 и 70 лв. А тъй като с теб вървим заедно, можеш ли да ми кажеш тя в коя седмица каза, че трябва да те гледа - по мои сметки ще си в 19 г.с.? Аз все още не се обаждам, защото искам първо да говоря с доктора ми тук, а другата седмица ще ходя при него. Надявам се да не стане много късно  newsm78

# 69
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Гита Ог, доколкото си спомням се пишеше нещо между 50 и 70 лв. А тъй като с теб вървим заедно, можеш ли да ми кажеш тя в коя седмица каза, че трябва да те гледа - по мои сметки ще си в 19 г.с.? Аз все още не се обаждам, защото искам първо да говоря с доктора ми тук, а другата седмица ще ходя при него. Надявам се да не стане много късно  newsm78

Каза ми, че се обаждам точно на време, защото наплива бил голям. Иначе наистина ще съм 18-19г.с.

# 70
  • Мнения: 2 663
Ioni, миличка,
Пожелавам ти всичкото щастие на света, много здраве и късмет.Дано бременността ти мине леко и август да родиш здраво сладко бебче !

Момичета, благодаря ви, сватбата ни наистина беше уникална.Всички гости бяха категорични , че и те няма да се женят в ресторанти и т.н. просто атмосферата беше сувсем друга!Да не говорим, че имаше адски много хора, които се събраха около партито ей така да погледат и ни поздравяваха!

Гита, прегледа там май е 50 лв, аз преди година и малко толкова платих там, ама нещо ми се върти , че вече е 70лв.Слави май се беше записала за там, дано се включи да каже!

Беличка, както ти е писала и Мимсат, крема на Дева е специално за бременни против стрии- опаковките са 2 в зелено и оранжево, оранжевата е новата.

На новите мамики, Добре дошли, метнах ви и вас в списъчето! Hug

Мимсат, ти по-добре си запиши час пък после можеш да го отмениш като говориш с лекаря си, защото едва ли ще можеш да се вредиш после на време.А и да го отмениш , няма да остане празен, наплива наистина е огромен!


Аз днеска също съм си замислила разни задачки, гледачката ще гледа дечко и мислех да мина през козметичния салон за някоя и друга процедурка, мисля да отида до фитнеса да покарам колела, ама е то на 11:30, а аз още се мотам.Планове големи, ама дали ще стигна до града не знам.Ей в такива моменти съжалявам, че не сме в центъра, но пък като си помисля преди да купим тука къщата , че бяхме в апартамент със съседи, шумотевица от колите и т.н. и веднага спирам да съжалявам.

# 71
  • Мнения: 3 388
LONI 0902 честит рожден ден! Пожелавам ти да си здрава, много щастлива и обичана! Лека бременност и здраво бебче през месец август! Честит рожден ден Hug Crazy  bouquet

# 72
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
LONI 0902, честит рожден ден  bouquet! Бъди много здрава, изкарай една прекрасна бременност и август - едно сладко и здраво бебче!



Мамчетата, опекохте ли питка с мед за здравето на децата - днес е св. Харалампи. Празник е и на пчеларите, пък мойто мъж нали и туй го може - има 9 кошера, та и мед доста се намира у нас...
Моята питка стана огромна - направо разкош, никога не съм я докарвала тъй, ама то сигурно защото нямам батерии да я документирам. Съседките ми направо си глътнаха граматиките, като им занесох /тук така си носим по комшииски/. Тъй че считайте се почерпени за здравето на Калоян и мишката, ма без снимков материал. /обаче аз я опитах - мммммм !/

# 73
  • Мнения: 3 388
Ехх, Констанс и аз съм като теб. Но като си представя какво чудо е да живееш в Милано център, какъв шум и мръсотия, въобще не искам и да си помисля да си отглеждам детето там! Тук си ни е мнго спокойно и имам един куп търговкси центрове наблизо, само на няколко минути с колата. А за 30 минути съм в Милано. Без кола не може да се мръдне оттук, където сме ние, но пък тъкмо ми помага да стана  по-добър шофыор, а и развивам мания за хубави коли  Mr. Green  Сега търсим нова къща и пак искаме да я вземем на спокойно и по възможност чисто място.

Аз тази сутрин ходих на изследвания- кръвни стандартни, а края на първия триместър, че той свършва след около 10-ина дни. Пред малко ми се обадиха и от вторите резултати от траслученцата, тези за протеините, които ми изследваха, в моя случай съм имала риска за дете с Даун или други хромозомни малформации 1 на 14 000. Това доста ме успокои, но все пак е чисто статистически резултат. Така или иначе не мисля да правя амниоцентеза, след като това изследване не показа и минимален риск. На връщане от болницата спрях  до търговския център за малко пазаруване и наред с останалото си взех и две нови списания за бъдещи мами и бимби и една книжка Ръководство за шопинг  Mr. Green - доста полезно, според мен, че с толкова магазини човек иначе трудно се ориентира.

Аз съм добре, никакви болки и гадения нямам, въобще много хубава бременност, дано продължава така и занапред  Praynig Коремчето ми много взе да расте и няма как да ме сбърка човек- веднага с е разбира, че съм бременелка  Crazy

Виждам, че сте отворили дума за сватбите. Ние се оженихме в  края на лято 2005 на едно мног красиво място в областта Павия, на юг от Милано, място известно със страхотните си вина. В албумчето ми съм постанла някои снимки и оттам.

Казвам добре дошли на новите мамчета и им пожелавам лека и безпроблемна бременност  Peace

Тук днес има слънчице, дано и при вас е така хубаво и настроението ви да е винаги отлично! Мислете положително и всичко ще бъде наред  Hug Поздрави!

# 74
  • Мнения: 222
 bdbaloni :bdballoon:Chestit Rogden Den, Ioni!
Pogelavam ti mnogo zdrave i kasmet! A i v tozi givot na chovek mu e nugno mnogo malko-vuzduh ,za da di6a, voda , za da izmiva bolkata i ogan , za da se chuvstva giv i nugen!
Mnogo vesel praznik i priyani emotsii! Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт