Колко 4ужбински мами има и каде?

  • 2 736
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Момичета, нали дори има карта във фрапър на майките в чужбина? Няма нужда модератор да ви качва там, просто се регистрирате сами.  newsm78
http://www.frappr.com/bgmammiv4uzbina

# 16
  • Мнения: 1 526
... че си пропуснала Австралия, Нова Зеландия, Чехия, Дания, Израел, Полша, Швейцария, Швеция и още някои други сигурно, но те ще се обадят Wink...

  Crossing Arms аз съм от пропуснатите.... Joy

# 17
  • Мнения: 6 390
... аз например не съм вклиу4ена в списъка на зака4ената, със сигурност както много други, така 4е тук влиза6 клика6 и се вижда колко и каде са мамите.
За всички не записали се в закачената тема - могат да се запишат сами когато пожелаят - пишат си каквито данни искат да се знаят за тях и готово, модераторите ги добавят в списъците.

А за анкетата - моля някой модератор да я редактира, има само една държава написана правилно, а и се съмнявам че асто сама ще се справи ...

А за бройката на държавите  - крайно ограничена, най- малкото няма възможност различна от изброените, поради което не мога да гласувам ...

# 18
  • Мнения: 201
Здравеите моми4ета, вкарах поже4е страни, и относно Америка, ми ниамам намерение да пи6а вси4ките статове, и знам 4е е континент Thinking  Wink
а до иа ми клаwиатурата ми ниама иа, както и 4 и 6, sorry.
поздрави

# 19
  • USA
  • Мнения: 559
Asto, нещо си объркала анкетата като си прибавяла нови държави. Аз гласувах за Америка, но сега ми дава, че съм гласувала Полша  Laughing.

# 20
  • Мнения: 3 880
Asto, нещо си объркала анкетата като си прибавяла нови държави. Аз гласувах за Америка, но сега ми дава, че съм гласувала Полша  Laughing.
Puk az sum ot Italy  Laughing
Karaj, weselo da stawa Laughing

# 21
  • Germany
  • Мнения: 1 262
И аз съм вече в Италия Party Party

# 22
  • Мнения: 393
Asto, то Канада е в Америка-Северна де. Малко "запознаване" с географията:
"Северна Америка е третият по големина континент в света и четвъртият по население. На север граничи със Северния ледовит океан, на изток — със Североатлантическия океан, на юг — с Карибско море, и на запад със Северния Тихи океан. Северна Америка има площ 24 230 000 км2. През 2001 г. населението е 454 225 000.

Северна Америка заема северната част на Новия свят, Западното полукълбо, или просто Америка. Често към Северна Америка се добавя и остров Гренландия (зависим от Дания). Континентът се свързва с Южна Америка чрез Панамския провлак. По редица географски и културно-исторически причини в някои случаи Северна Америка се използва само за Канада и САЩ (понякога също и Мексико), а останалите страни се отделят в Централна Америка и Антилски острови.

В Северна Америка има три големи по площ и население държави: Канада, Мексико и Съединените американски щати (които включват Алеутските острови, Хавайските острови в Тихи океан и Аляска).

В южната част на континента има няколко сравнително малки държави: Белиз, Коста Рика, Салвадор, Гватемала, Хондурас, Никарагуа и Панама.

Понякога САЩ и Канада са наричани Англо-Америка, докато Южна Америка и останалата част на Северна Америка са назовавани с термина Латинска Америка."

А, бисера ти "арабски мами" ме разби.  За първи път чувам такава държава.  newsm78
Относно бъркоча и гаврата с българския език- без коментар.
А буквичката "я" се намира на клавишчето "q"
Та и аз няма да гласувам-държава Америка няма. Има Съединени Американски Щати.
А на въпросчето с какво се боря - ами с НЕГРАМОТНОСТТА на подрастващото поколение.

# 23
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
 

 За протокола- Великобритания ( UK ) Peace

# 24
  • Мнения: 201
dessivl много ти благодариа за 4асът по георграфиа, 4акаи си медала скоро сте ти пристигне(сте има о6те един за резерва). Вика6 иска6 да сложа Североатлантическия океан и Карибско море ли? ок.(в Мексико до колкото виждам маи никои не живее там).
под арабски мами вкарвам вси4ки такива тъи като сте бъде малко лудост да изброиавам си4ките страни маи???? плиус това си дадох тази свобода именно застото те самите си имат такава тема.
ако не ти харесва темата незнам за6то си прави6 труда да влиза6, или е вапрос на географиа и на истъкване, 4ерти типи4ни в БГ.
относно отрографиатами ми ниамам настроение да ти обиасниавам при4ините.

и моми4ета, да дадох си сметка 4е като съм вкарала пове4е държави съм объркала вси4ко, ми и без това ми се струва 4е сте се истрие вси4ко от модератора, така 4е оставиамго в неини раце.
поздрави на вси4ки

# 25
  • Мнения: 3 478
Хамериканско  Crazy

# 26
  • Мнения: 6 167
асто, аз съм в италия от една година и завинаги, ако сме живи и здрави.
боря се за щастието на семейството си, в общи линии Peace

не виждам какво се заяждате с асто, жената пита, няма Я сигурно или не може да я намери буквата. дори и да има проблеми с правописа можете да си спестите крайните оценки.
да не говорим, 4е в този форум изобщо няма подрастващи.
на който не му се у4аства в анкетата й да кликне , където му е интересно.

 ooooh!

# 27
  • Мнения: 393
dessivl много ти благодариа за 4асът по георграфиа, 4акаи си медала скоро сте ти пристигне(сте има о6те един за резерва). Вика6 иска6 да сложа Североатлантическия океан и Карибско море ли? ок.(в Мексико до колкото виждам маи никои не живее там).
под арабски мами вкарвам вси4ки такива тъи като сте бъде малко лудост да изброиавам си4ките страни маи???? плиус това си дадох тази свобода именно застото те самите си имат такава тема.
ако не ти харесва темата незнам за6то си прави6 труда да влиза6, или е вапрос на географиа и на истъкване, 4ерти типи4ни в БГ.
относно отрографиатами ми ниамам настроение да ти обиасниавам при4ините.

и моми4ета, да дадох си сметка като съм вкарала пове4е държави съм объркала вси4ко, ми и без това ми се струва сте се истрие вси4ко от модератора, така 4е оставиамго в неини раце.
поздрави на вси4ки

 Thinking
Главни букви  newsm78, запетайки  newsm78.  Сигурно и тях ги няма на клавиатурата newsm78?
Пълен/кратък член - Terra incognita Mr. Green

Any way  Laughing.

# 28
  • Мнения: 393
А, пропуснах в Мексико живеят потомци на маите (ако си имала предвид маи, а не май  Joy).
И в Мексико МАЙ взе още живеят хора, то щом не са българи не се ли броят представители на човешката раса  newsm78)

# 29
Здравейте мами аз живея в Богота (Колумбия). Но сега съм си в Бг 

Общи условия

Активация на акаунт