💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 114

  • 29 159
  • 739
  •   1
Отговори
# 315
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Финала на 5 еп беше много силен. Показа се като изкусен манипулатир и мафиот.
Искаше да си върне жената и просто чакаше подходящ момент.
После видяхме на какво още е способен 😆

Това, че не отиде при нея в болницата не го разбирам и до сега.

# 316
  • Мнения: 3 208
Къванч има още нови татуировки  това ми направи впечатление. Виждат се женски очи.


За серията почти всички по важни моменти сте споменали.
Аслан лъже, но и Девин крие от него за Джихан. Сватбата им започна с лъжа, че не се познава с брат му. Така даве и коз на Хюлия .

Още от онлайна ми беше много любима сцената Джихан, Девин и Макиавели от една страна и паралелно Аслан и Ати във въртолета.
Много писахме за Макиавели преди. Мисля, че до голяма степен образа на Хюлия е проекция на неговите разсъждения за владетеля.
Утре ще  потърся точните цитати, за да се аргументирам.

Сега с малко по други очи погледнах на сцената между Лейла и Хюлия на гробището. Лейла я попита какво нередно е направила, а Хюлия замълча. От позицията на знаеш какво се случи мога да кажа само огромно браво на Нур Сюрер. Тя само замълча, но сега знаейки, че заради забременяването точно с Лейла, Хюлия е била принудена да остане в Сойкан, това мълчание придобива друг смисъл и Нур го изигра блестящо. Цялото й излъчване сега ми изглежда като обвинение за това, че заради Лейла нейния живот е бил провален.

Беа, съгласна съм с написаното от теб за битките, които трябва човек да избира, но конкретно в случай мисля, че и Аслан има заслуга. Той беше наясно какво пише на табелата, нали тя в колата я надписа. Неговият поглед при влизането в къщата беше не по малко победоносен и отправен към Хюлия.

Финалът на серията си спомням как ме шокира, сега също. Но пък Девин беше до него, а той трябваше да се опита да забрави на какво са го учили цял живот с нея, за да започне нов живот.

Постъпката му в началото е без коментар. Но пък може би е свързано с някои от характеристиките на човека нарцис.

И да не забравя Туги 😛





Лека, момичета 🤗🤗🤗

# 317
  • Мнения: 18 587
Привет, дружки! Честито Благовещение! Блага вест да долети, всеки дом да посети, да облее в светлина, да обсипе с блага, да ни носи мир и доброта! С пожелание за много здраве за Вас, семействата Ви и всички скъпи на сърцето Ви хора! Честит имен ден на Благито! Kissing Heart И на всеки, имащ повод да празнува на този ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Bouquet

Благодаря ви за споделеното! Kiss Диве, чакаме те! Kiss
Пепи, Айре Heart Eyes , благодаря ви за коментарите по 5 серия! Kiss
Дааа, дълъг път ще измине Аслан, за да стане този мъж, мечта за всяка жена. Но, той имаше необходимата основа за това, ако не беше добър и милостив човек и дявола не можеше да го промени. Аз пък му повярвах на Аслан, че му беше много неудобно пред Девин за случилото се в най- щастливият им ден. Едно и говореше, а съвсем друго и показа, как да не го е срам ? Е, наистина можеше поне да я попита как е, не да я отмине като малка гара, но всеки човек постъпва по различен начин в някои ситуации.
Пепи, е, узнахме и какво от това? И Лейла ли трябваше да плаща цял живот заради това, че е забременяла тогава? Thinking Ами съжалявам, но не мога да оправдая Хюлия в отношението и към абсолютно невинното и дете за нейния съсипан живот. А Нур винаги беше прекрасна, вярно е, голяма актриса!
Цитат
Тя само замълча, но сега знаейки, че заради забременяването точно с Лейла, Хюлия е била принудена да остане в Сойкан, това мълчание придобива друг смисъл и Нур го изигра блестящо. Цялото й излъчване сега ми изглежда като обвинение за това, че заради Лейла нейния живот е бил провален.

Татуировките на Киво хич не ги гледам вече, честно! За мен прекалява, но негов си проблем, щом му харесва да си ги умножава Smile
Хубав ден, дружки! Hug

# 318
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Отношението към Лейля за мен остана недовършено.
Не си спомням Хюлия да помоли за прошка Лейля.
Лейля също не й прости до последно. Дори на финала видяхме Лейля как се вцепени майка й като се доближи.

Типично по турски синовете са важни, а дъщерите не толкова. И Лейля и Джейлян останаха в сянка.
Важно беше Аслан да й прости.

Последните епизоди не бяха обмислени добре.

# 319
  • Мнения: 18 668
Честит Празник!! Hug Flowers Cherry Blossom

Скрит текст:




Благодаря за споделеното!!
Нези Hug
Пепи, Хюлия искала ли е да напусне Сойкан? преди Лейла са осиновили Джихан.
не мисля, че Лейла е някаква причина за провал в живота на майка си.
На гробището усетих безразличиета на Хюлия, но и желанието да контролира дъщеря си...и болката на Лейла заради смъртта на любимия й, както и, че се чувства отритната от майка си.
Фенче Kissing Heart. точно - Аслан имаше доста добра основа, но израснал в лоша среда.
Добре, че намери жената, която му даде светлина и това, че успяха да се преборят и да запазят любовта си.
Ох и аз хич не искам да гледам татуировките на Къванч Close
Ками, съгласна съм, че неглижираха образите на Лейла и Джейлян и, че отношенията м/у Лейла и Х. не бяха завършени адекватно, накрая бялата и добра Хю проявява загрижено и любящо отношение към дъщеря си. Expressionless



Успешна нова седмица! Flowers Four Leaf Clover
пожелавам си нови снимки Sunglasses

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 15:49 от Airra

# 320
  • Мнения: 3 208
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Честито Благовещение ❤️
Винаги го свързвам с това стихотворение.



Яворов е другата ми голяма слабост. 😍

Айре, много хубав колаж 👏👏👏 Лалетата са станали уникални.



За Лейла и Хюлия, говоря за изпълнението на Нур Сюрер точно в тази сцена и връзката, която направих със събитията от втория сезон.
Айре, може би си забравила. Хюлия точно на Девин обясни как след три години от сватбата й с Юсуф баща й се е съгласил тя да се прибере при семейството си, но тогава е забременяла с Лейла и е била принудена да остане. Което разбира се не е оправдание за Хюлия. В същото време до научаването за болестта не виждам в Лейла нито добра майка, нито силна жена.
Като говорим за добрата основа повечето от героите всъщност я имаха. И Аслан, и Лейла, и Джихан и ако се върнем в младостта на Хюлия и самата тя. Но всеки водеше своята битка сам. Девин беше тази, която подаде ръка на всеки от тях, всеки имаше нуждата да усети не само любовта, а и пълната подкрепа, която тя им даваше. Понякога една точна дума, дори изслушване в точния момент може да промени гледната ни точка и да се намери решение.

Понеже отбелязах играта на Нур Сюрер, не мога да не отбележа и тук как само с поглед Къванч и Серенай изиграха тази сцена.
Девин попита , само аз ли мисля, че това, което се случи на сватбата не е нормално.



Очите им казаха всичко. И после коментара й, въпреки че знаех, аз се омъжих за теб.


Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗

# 321
  • AMS
  • Мнения: 6 441







************
"То беше денят Благовещение.
Блага вест те нарекох в моя живот."
от писмо  на Яворов до Мина.
*************
Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за интересните постове !!!
Благодаря ви за поддръжката!!!
Умирам за сън, но обещаното си е обещано.


Резюме еп.6 >>>

Писмото
Девин и Аслан започват да живеят в чифлика.
Хюлия предприема действия, за да покаже, че има власт
над семейството и запознава Девин с правилата на Сойкан.
Девин  смята, че тези правила нарушават собствената й свобода
и така се изправя лице в лице с Хюлия.

Аслан решава една вечер да прекарат насаме с Девин.
В нощта, която прекарват заедно във Волта,
Девин изправя Аслан лице в лице с реалност,
с която той не е успявал да се изправи досега.
Това промени всички баланси.

След пожар Ибо влиза в нова битка с Аслан и прави голям ход.
Той изправя Аслан пред най-големия му страх - писмото,
което Юсуф Сойкан е оставил на сина си.
Аслан обаче не е единственият, разтърсен от спомените за баща си.
Джихан чука на вратата на Девин със същите чувства.
Девин помага на Джихан в това отношение, но Аслан е много наранен.

Ати продължава да крои мръсен план зад гърба на Аслан.
Той се сближава с Джейлян на партито, на което я кани.
Човекът, когото Ямур среща на същото парти, ще накара тъмните страници
на тетрадката от миналото да бъдат отворени както за Ямур, така и за Сойкан.

Голямата битка между Девин и Хюлия на семейна вечеря предвещава бурята
 и Аслан става свидетел на част от тази битка.
Срещу Девин се изправя Лъв, какъвто не е срещала досега.
Девин е наред да се изправи пред Лъва.












*****************









******************

# 322
  • Мнения: 18 587
Благодаря ви, дружки за споделеното! Kiss
Диве, радвам се, че си се прибрала благополучно. Благодаря ти за резюмето и прекрасните гифчета! Kiss
Толкова са сладкиии! Heart



Айре Heart Eyes точно! Hands Plus1
Цитат
На гробището усетих безразличиета на Хюлия, но и желанието да контролира дъщеря си...и болката на Лейла заради смъртта на любимия й, както и, че се чувства отритната от майка си.
Заради това казах, че Хюлия пропусна шанса си да поговори за пръв път откровено с дъщеря си. Именно тогава Лейла разбра, че това, което чувства в душата си не вълнува изобщо майка и Worried
Цитат
В същото време до научаването за болестта не виждам в Лейла нито добра майка, нито силна жена.
Пепи, за мен Лейла винаги си е била добра майка и силна жена, просто беше много нещастна, нямаше на кого да разчита в семейството си, беше потънала в депресия и нищо в къщата не я вълнуваше, за това и се грижеше за децата колкото можеше. Но, когато разбра, че е сериозно болна и има опасност да остави децата си сираци се стегна и започна да мисли единствено за тях и бъдещето, което им предстоеше без нея я уплаши. А с появата на Девин на нея сякаш и пораснаха криле, появи се жена, от която разбра, че не бива повече да се страхува от никого и да прави само това, което я прави щастлива. Дотогава беше виждала само майка си как се примирява с безумията на съпруга си, Девин и показа, че една жена може да отстоява себе си. И показа, че въпреки всичко е силна жена до края на сериала ни.
Hands Plus1
Цитат
Понеже отбелязах играта на Нур Сюрер, не мога да не отбележа и тук как само с поглед Къванч и Серенай изиграха тази сцена.
Всяка една сцена я изиграха великолепно! Невероятен каст си имахме наистина.
Хайде, време е за 6 серия, приятна вечер, дружки! Hug

# 323
  • Мнения: 3 348
Здравейте Честито благовещение Диве радвам се за теб








# 324
  • Мнения: 18 668

Привеет!! Hug

Диве, благодаря ти! Flowers Rose
Фенче Kissing Heart, за Лейла и Девин Hands Plus1
Пепи,
Цитат
Айре, може би си забравила. Хюлия точно на Девин обясни как след три години от сватбата й с Юсуф баща й се е съгласил тя да се прибере при семейството си, но тогава е забременяла с Лейла и е била принудена да остане.
не си спомням.......
а Къванч и Серенай нямаха слаба сцена, толкова се стиковаха с талантите си!!

Направо ми е супер странно, че Башак не споделя нищо в ИГ Thinking, все едно си е загубила тел.
дано не са я  ядосали с някой коментар, че хейтъри колкото искаш......

нещо да ви разсмея, тоя бил казал, че много прилича на Къванч Grin Joy
https://twitter.com/ostorogottv/status/1772192591427055684
 

Айле, започва в Литва
https://twitter.com/TvDunyasii/status/1772357394749587648


давам старт на 6 еп.
https://www.youtube.com/watch?v=_qvdVPGyej8&t=1471s

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 11:38 от Airra

# 325
  • Мнения: 18 587
Привет, дружки! Hug

Айре Heart Eyes благодаря ти, успя да ми оправиш настроението Kiss А бе двойник си му е направо този, ще взема да си сменя любимеца  Stuck Out Tongue Closed Eyes Някои хора имат завидно самочувствие, евала Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз добре си спомням всичко, споделено от Хюлия, но така и не приех напълно избелването и чак до такава степен...  Да, това, че реши да прекрати бойните действия срещу Девин, за да не загуби сина си го разбирам, но след толкова много омраза да се промени чак пък до такава степен към нея честно казано ми дойде малко в повече. Защото този неин деспотичен и тежък, дори жесток характер, който ни показваше Бономо почти през цялото време би трябвало да стане още по-хард с възрастта. Поне такива наблюдения имам в реала, проклетите хора с годините стават още по-проклети. Това, че се е превърнала в такова чудовище вследствие на живота и с Юсуф не ми беше особено убедително, смятам, че добрия човек си остава добър, независимо какво е изживял и през какво е преминал. Пример - Недрет.
Ама като на кино, за добруването и спокойствието на Аслан, да кажем, че го приех Stuck Out Tongue Closed Eyes


Hands Plus1
Цитат
а Къванч и Серенай нямаха слаба сцена, толкова се стиковаха с талантите си!!

В Латвия Айле ще го дават на обяд в 12.00 ч. кой знае колко хора няма да успеят да гледат Worried
Не зная защо Башак не споделя нищо Thinking Важното е, че Киво сам ни сподели сладката снимка с бонбона Курт Ефе и с прекрасното си изявление Heart И на това съм доволна.
Прекрасна Серенай Heart

Шахмаран - 2 и през април го няма на Нетфликс Thinking
Имайте хубав ден, дружки! Hug

# 326
  • Мнения: 3 208
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Дадохте старт на 6 епизод, но аз до четвъртък със сигурност няма да мога да гледам 😭




Сега да отговаря за Лейла. Депресия, нещастна, но...минали са 17 години от смъртта на нейния любим. Не месец или година, две, цели 17 г.Приемам че не е имала сили да се съпротивлява на уредения брак или и е било все едно, със сигурност е била в дупка. Приемам и поведението й пред журналистите, приемам и алкохола, но какво беше отношението й към Зейнеп, детето ходеше и имитираше баба си, даже мисля, че в 6 серия прави забележката на Девин, че не трябва да говори със прислугата в къщи. Кая винаги беше с таблет в ръцете. Като си помисля , като че ли за пръв път без таблет беше в дома на Девин, когато за пръв път проговори. Няма оправдание за мен това й поведение. Затова и написах че до болестта тя не е нито силна жена, нито добра майка.

Фени, Недрет може да е пример за теб 😛 аз така и не я приех, не я харесах, не ми стана симпатична. Нямам грам вяра на хора, които искат да се харесат на всички. 😀



И друго се сетих. Сега в 6 серия Девин попита Аслан защо няма приятели. Но реално и Лейла, и Джихан, и Джейлян нямаха такива.🤔

Айре, за мен е напълно логично Башак да не споделя и написах още онзи ден. Иначе почивката им ще отиде на кино.

Хубав остатък от вторника.
Ех, колко емоции ни носеше този ден

# 327
# 328
  • Мнения: 18 668
имаме руса главичка и ръчичка  Blush
https://www.instagram.com/stories/basakdizer/3332345994152116958/





Фенче Kissing Heart, за мен Хюлия се промени най-вече от страх, да не остане сама и бедна, но пак е малко нереално, защото човек не се променя никак лесно.
за Недрет съм  на твоето мнение.
Пепи, имаш право. не е била идеална майка - в примерите, които даде.

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 18:40 от Airra

# 329
  • Мнения: 3 208
Айре, за пореден път те чуха 😍



Джейлян/Ипек има рожден ден . Сладура Туги я е поздравил, но направо паднах от избора му на песен 😂😂😂

https://www.instagram.com/stories/abdurrahmanyunusoglu/333227623 … =eHc2NXNzNXBrNGYw

Общи условия

Активация на акаунт