Термин Ноември 2024

  • 25 306
  • 924
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 54
Момичета, първо честит празник Blush

Днес използвахме момента да кажем на най-близките. Бях написала кратки послания, които сама измислих. Идеята беше всеки да се досети. Някои схванаха веднага, на други им трябваше препрочитане по няколко пъти Joy Беше много мил момент Heart

# 796
  • Мнения: 304
Моите резултати от Cell Genetics излязоха на петия ден. Много странно, че така закъсняват сега. Вече втори човек казва, че не ги е получил. Иначе казват срок до 10 дни, но реално не всеки чака толкова.

# 797
  • Мнения: 125
Ох, чакааам и не се търпи… от 15.05 съм ги пусналаа.. оправдават ми се с почивните днии Confounded

# 798
  • Мнения: 15
Именно, и на мен ми е странно, но дано да е нещо административно просто, а не проблем с пробата или нещо друго.

Барби, ти там ли ги пусна? Аз на 14.05 пуснах - казаха, че имало дежурен уж и в почивни дни да изпраща резултати, ама и днес няма нищо. Дълго ми се вижда чакането :/ Реално ако в понеделник дойде резултат (за което се надявам, а не да се окаже, че трябва пак да давам кръв и ново чакане) ще бъде ден 13 🙄

# 799
  • Мнения: 134
И аз чакам моя резултат от cell genetics. Пуснахме го миналата седмица в петък и очаквах тази седмица в четвъртък или петък да се обадят или пратят имейл, но уви. Все пак в САЩ не е почивен ден и затова очаквах поне имейл от там.
И аз все още чакам резултати, днес е 10 ден, но е почивен и може би чак в понеделник… много се притеснявам, бях с нагласата, че на 7 ден ще излязат, както на повечето. Вие къде пуснахте? Аз съм при Cell Genetics.

Моите резултати още не са излезли , ще се побъркам вече от нетърпение. Ако до края на деня ги няма , чак в понеделник ще ги пратят сигурно  Disappointed

Кога си ги пусна и на коя фирма? Аз също чаках днес 7-8 ден, но нищо.. Frowning1

# 800
  • Мнения: 412
Имайте предвид, че в САЩ понеделник е почивен и много хора са си взели отпуски преди това, та може и затова

# 801
  • Мнения: 27
Аз ги пуснах на 13.05, точно след една седмица излезнаха резултатите, дано в понеделник ви ги пуснат 🤞🏻

# 802
  • Мнения: 134
Кой понеделник- отминалия или този, който следва? Дано е отминалия, че до вторник ще се побъркам.
Имайте предвид, че в САЩ понеделник е почивен и много хора са си взели отпуски преди това, та може и затова

# 803
  • Мнения: 125
Именно, и на мен ми е странно, но дано да е нещо административно просто, а не проблем с пробата или нещо друго.

Барби, ти там ли ги пусна? Аз на 14.05 пуснах - казаха, че имало дежурен уж и в почивни дни да изпраща резултати, ама и днес няма нищо. Дълго ми се вижда чакането :/ Реално ако в понеделник дойде резултат (за което се надявам, а не да се окаже, че трябва пак да давам кръв и ново чакане) ще бъде ден 13 🙄
Да, в Cell genetics..

# 804
  • Мнения: 412
Този, който следва - 27 май. Не знам дали има значение за лабораторията, моята (Natera) работи денонощно. Не можах да намеря Cell genetics в коя лаборатория ги пращат. Аз за моя тест чаках 10 дни и щях да се побъркам, защото на други хора за 4-5 дни им излизаше.

# 805
  • Мнения: 15
Хм, ами силно се надявам и Cell Genetics да работят денонощно, защото ако 13 дни ми стои пробата с кръв необработена, то не знам колко ще е годен резултатът. Те самите ми обясниха, че има технологично време, в което кръвта трябва да се анализира (не помня дните, но беше нещо от сорта на 5-7).

Ако не друго, поне се успокоявам, че не съм сама и явно наистина е нещо административно, щом сме няколко от същата седмица чакащи. Стискам палци на всички и пишете, щом ви излязат резултатите 🍀

# 806
  • Мнения: 134
Мисля, че ги пращат в Калифорния в Сан Диего. Срещала съм и други коментари с резултати от тях и така пишеше. Не знам коя е лабораторията обаче.
П.с. намерих лабораторията, мисля, но не знам работното време.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 11:04 от roscheto

# 807
  • Мнения: 412
Лабораторията е Labcorp, не можах да си намеря работното време. Може да пробвате в портала на labcorp да се регистрирате, може първо там да видите резултатите

# 808
  • Мнения: 15
Благодаря ти, Zimk02. Не успях да се регистрирам - явно е за граждани на щатите само, но пък за сметка на това гугъл ревютата, които ми излязоха и обща оценка 2.1 ме притесниха повече 😃

# 809
  • Мнения: 412
Не бих гледала гугъл отзивите. Повечето хора не пишат отзиви за лаборатории освен ако не са ги ядосали нещо. А тези лаборатории правят какви ли не изследвания, включително и за наркотици, все някой ще е недоволен или ще имат някоя сестра мъчителка, която взима кръв некадърно

Общи условия

Активация на акаунт