Garcinia cambogia ( Кокам ) - отново за отслабване

  • 83 454
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 061
Ох, и аз започвам с Garciniata от днес. До скоро пиех БиоАктив Хром, но.....резултатите не бяха много добри. Уж нямах апетит, но само като си помислех за нещо сладичко и .....си похапвах. "...И така вместо да остслабна с 6 кг, качих още 2. Абе, ужас ooooh!
Сега ще пробвам това с Garcinia Cambogia, пък да видим. Всъщност аз съм си купила едни нови билкови хапчета наречени Figural Slim, които съдържат екстракт от плодовете на тази екзотична билка. Ще  комбинирам с плодова диета, тъй като искам бързо да се оттърва от тези килограми, че не мога да се гледам.  ooooh!Никога в  живота си не съм била толкова дебела, респ. толкова лакома. Не мога да разбера какво ми става. Ега - ти ужаса! Shocked
Ще споделя впечатления по-нататък!
Успех на всички отслабващи! Peace

# 16
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
КЛОНКА за съжаление не мога да пише през сайта. Явно имат проблем за изпращане на имейл , но ще обиколя аптеките и дрогериите да видя какво има.

Относно Женшена - с каква цел го използва, и кой от всичките продукти, защото гелдам , че са доста.

tracli ти на тая същата фирма ли си купила Garcinia или на друга ?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз използвах формулата сибирски женшен за спортисти.Даваше ми много енергия.Утре ще сляза до магазина и ще ги питам за проблема със сайта.Ти в кой град си, може да ми кажат там къде се намират.

# 18
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз съм във Варна Simple Smile Предполагам ,че тук ще има, ама ще трябва да обикалям докато намеря Simple Smile Ако ги питаш мнооооого ще съм ти благодарна  Hug Hug Embarassed Embarassed

А тоя женшен - от течния или на капсулите ? Видях, че има и от двата вида сибирски.

А  Кла - то излиза по 40-50 на месец  newsm78 Ти постоянно ли го взема ?

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 21:06 от дръндрън

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, Варна си е другата столица, няма как да не ги намериш.Аз взимах таблетки женшен.
Ще ги питам още утре, не ми е проблем, стига продавачката да знае, но предполагам, че тя ще се свърже с човек от фирмата, щом има интерес.

# 20
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Има има интерес, веднага като намеря купувам и женшен и Гарциния и още нещо ако ми предложат и него вземам  Laughing  Ти казваш , че не ти намалявал апетита, но се надявам , наистина да помогне в намаляване на теглото. Ако взема да отслабна - идвам в София и черпя, че ми отвори очите  Mr. Green  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Ох, и аз започвам с Garciniata от днес. До скоро пиех БиоАктив Хром, но.....резултатите не бяха много добри. Уж нямах апетит, но само като си помислех за нещо сладичко и .....си похапвах. "...И така вместо да остслабна с 6 кг, качих още 2. Абе, ужас ooooh!
Почвай, няма какво да губиш.
Хрома и аз съм го пила, ама в съчетание с разни други фатбърнари, та за самостоятелния му ефект не мога да гарантирам.

Относно другите таблетки, за които пишеш, не съм ги чувала.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Има има интерес, веднага като намеря купувам и женшен и Гарциния и още нещо ако ми предложат и него вземам  Laughing  Ти казваш , че не ти намалявал апетита, но се надявам , наистина да помогне в намаляване на теглото. Ако взема да отслабна - идвам в София и черпя, че ми отвори очите  Mr. Green  Mr. Green

Абе, ще стане, бе, спокойно.
Апетитът ми може да бъде регулиран и с воля.Аз търся неща, които да подпомогнат метаболизма ми.
В случая тази комбинация - Гарциния, женшен, Кла/може и Лкарнитин плюс хром пиколинат и вит.С/ е абсолютно безвредна/женшенът си има време за почивки обаче, което е указано/и при мене работи.А аз съм с кофти метаболизъм поради доста свалени килограми и защото съм в трийсетте.А и мразя диетите, кактои физическите натоварвания.Затова търся методи да се справя с проблема, без това да ми навреди на здравето и без да се измъчвам.

# 23
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
КЛОНКА ходи ли на разузнаване ?  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Днес по никое време ми се изтърси една приятелка, която живее в чужбина, та стоя цял ден.
Утре със сигурност ще свърша тази работа, защото имам път натам и без това.
А ти потърси ли в аптеките?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Ходих до магазина.Жената каза, че те сега имали някакви витрини, рекламна кампания, висят им продуктите по разни магазини на витрината.
Та, каза продавачката, много интелигентна жена, че е сигурна, че има по аптеките във Варна от техните продукти.

А, най-важното, заради което си позволих  да пиша тук и да кача темата на първа, а не да отговоря на лична, е, че лекарката, която се занимава с това/не зная дали фирмата е нейна, но тя е консултант и пише в сайта и в брошурата/ е изпратила прословутите китайски капсули за отслабванена изследване.Не в ХЕИ, оттам имат изследване, а на някакво специално, където се изледват лекарствени вещества.Жената щяла доста пари да се ръсне за тая работа, но решила така, защото имало хора, които се оплаквали и тя решила да е наясно 100% какъв е съставът им
Та, чакаме резултати.
И компетентно разясняване на свойствата, ползите, ефектите и т.н. на онези капсули.

# 26
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
КЛОНКА мерси за информацията. За съжаление аз още не съм я почнала гарцинията :<
Снабдих се с женшена ( само течен имаше), ама с гарциния..... тц . Не забелязах да съм особено превъзбудена днес, след като го изпих, но ще видим по-нататъка  Mr. Green

Него от къде го взех - влязох в една аптека, където случайно видях на витрината рекламен плакат на фирмата (но това не във Варна), но за съжаление не бяха и чували за гарциния. Все едно ги питах за извънземни. :> Предлагаха ми някакви чайове Slim нещо си, които я съдържали, ама категорично ги отказах, щото съм си наумила да купя точно това !
Тея дни ще обикалям из Варна. надявам се тук да ме разберат какво ги питам Simple Smile

tracli - ти нещо да кажеш за ефекта от хапчетата Figural slim с гарциния, които пиеш ?

(П.С. КЛОНКА сподели и информация за китайските като разбереш нещо повече за резултатите в темичката им:>)

# 27
  • Мнения: 8
Във Варна ги има на бул. 8-ми Приморски Полк -97 срещу бинго Мустанг магаэина се каэва Лечебна сила( поне така ми каэаха от фирмата в София)

# 28
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Да мерси! Преди 1 час ми казаха, че са ми ги купили именно от там! Довечера ще си направя сефтето Simple Smile))) newsm44 newsm68  bigdance2

Гледах и едни хапчета в нета - Forever Garcinia Plus с екстракт от гарциния и други билки, ама са доста по-скъпички (към 63 лева 70 капсули, за 500 мг. гарциния в капсулата ) newsm78 - ето тук

# 29
  • Мнения: 8
Аэ смятам сряда да отида до там и веднага ги почвам. Много се надявам да има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт