Вижте наш`та звезда Блондиния

  • 9 464
  • 157
  •   1
Отговори
# 120
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 newsm10 smile3501

# 121
  • София
  • Мнения: 2 925
Дзак!
Блонди ме радва от началото когато започнах творчеството си в този форум!
Само до скоро не ми беше ясно, що се беше хвърлила детето в кошчето за боклук, то к'во като е от Слави, много е сладко и не е за хвърляне  Hug

 Joy Joy Joy
А и то тъкмо порасна малко - тя смени коша Joy

# 122
  • Мнения: 3 423
Очаквах да прочета две неща тук.
1. Блонди, мама каза само с теб да си играя.
2. Ожени се за мен.
Що не чета такива работи, бре, дупелизки?!

# 123
  • София
  • Мнения: 2 623
Очаквах да прочета две неща тук.
1. Блонди, мама каза само с теб да си играя.
2. Ожени се за мен.
Що не чета такива работи, бре, дупелизки?!

Що толкоз крайно пък сега  newsm78
Ами обичаме си я - нали е наше момиче  Hug

# 124
  • Мнения: 2 013
Очаквах да прочета две неща тук.
1. Блонди, мама каза само с теб да си играя.
2. Ожени се за мен.
Що не чета такива работи, бре, дупелизки?!
newsm10

# 125
  • Мнения: 2 932
  Не съм се засегнала, опитах се да обясня как едното няма нищо общо с другото, както и да е...и без това е безкрайно извън темата, а и пак можеш да туриш наклон на мисълта ми, като горе споменатото засягане. Предварително си казвам, нямала съм предвид това, което си разбрала и преди това и после.

 
Как да няма нищо общо?
Как сега ще се провежда най- любимото забавление тук- оплюване на някоя певица,артистка ,манекенка ?
Ами ,че нали тя може да се окаже примерно някоя добра форумска приятелка?

Свърши се с Клюкарника ,да го прекръстим на Сладкарник е май-по-подходящо вече.  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 3 447

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
А така, пиши, пиши ти такива работи, пък ще видим какво ще излезе в следващия брой на Шок  Laughing

# 127
  • Мнения: 490

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
А така, пиши, пиши ти такива работи, пък ще видим какво ще излезе в следващия брой на Шок  Laughing


 hahaha hahaha hahaha

# 128
  • Мнения: 4 195
От нета са свалени. Дисковете и клиповете са ми в София. Пеех предимно македонски и народни песни в техно-аранжимент. Края на месеца се прибирам, може да метна нещо  Grinning
Добре де, що не я хванахте за русите коси да ви пее на форумската среща bowuu, на другата да не я пускате да си ходи без да е пяла Laughing

# 129
  • Мнения: 4 371
Блонди, ти не пя ли в караокето на Коледната среща? Аз си тръгнах и така и не разбрах как са се развили нещата там.
Щом ще си идваш в края на месеца - да не забравиш книгата с автограф за мен Blush А аз ще те черпя кафе, хем имам да се реванширам от минали събития Laughing

# 130
  • Мнения: 2 556
Аз пък за разлика от всички останали си чета жълти вестници почти редовно. И хич не се притеснявам от този факт.  Mr. Green Понякога има и доста свежи клюки. А материала с Блонди е направо постен и не виждам нищо кой знае колко компрометиращо или притеснително в него.  Simple Smile

# 131
  • Мнения: 375

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
А така, пиши, пиши ти такива работи, пък ще видим какво ще излезе в следващия брой на Шок  Laughing

1. "ШОУ", а не "ШОК".
2. А може би това е целта на Блонди?!!

# 132
  • Мнения: 2 952

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
А така, пиши, пиши ти такива работи, пък ще видим какво ще излезе в следващия брой на Шок  Laughing


 hahaha hahaha hahaha

малееееееееееееееееееееее ....   страшен вихър се  завихря  Joy

# 133
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
аз пък чета жълта преса. по стечение на обстоятелствата имам достъп до най-различни печатни произведения безплатно:)и какво от това? и Нешънъл джиографик чета и Егоист и Уикенд... важното е, човек да несе вързва много на тия работи... Whistling

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 10:57 от karmacoma

# 134
  • Мнения: 3 405
Блонди отново ме изкефи Hug
И аз искам такова минало, 'ма няма Blush

Общи условия

Активация на акаунт