Вижте наш`та звезда Блондиния

  • 9 460
  • 157
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 195
Добре де , Блонди , аз понеже съм му фен на Слави ( и тогава по това време му бях още по - голям фен ) , много ми е интересно - що за човек е той ? В предаванията си вечно тръби колко е самотен , а продуцентите му все го бъзикат , че ще остане стар ерген  Rolling Eyes  Интересно ми е да чуя човек , който е бил близо до него ...

Даже и детето си си кръстила Станислав  Wink

Ами то , детето е даже Слави Трифонов ( по баща ) , но това е просто случайност  Laughing
Но наистина ми е интересно що за човек е  Thinking

# 76
  • Мнения: 27 524
Но наистина ми е интересно що за човек е  Thinking

Добър!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 623
Блонди имаш цялата ми подкрепа и уважение  Heart Eyes
Останалото си го знаеш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 920
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 457
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

И аз на първо четене това разбрах и много се зачудих  Mr. Green
Но Станислав Трифонов всъщност е детето на мимката, а не на Блонди  Grinning

# 80
  • Мнения: 920
Ааааа. Все недоразбрала. Мерси.

# 81
  • Мнения: 27 524
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

# 82
  • Мнения: 1 425
Каквото и да пишат за Блонди не ме интересува. Аз харесвам посингите й във форума, което е по важно от това какво са писали във жълтите весници.
 Laughing

# 83
  • Мнения: 2 195
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

Те да не излязат братя с мойто ?  Thinking  Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 2 925
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

 rotfImbo точно този отговор очакваха

# 85
  • Мнения: 2 361
  Блонди  bouquet Не съм чувала песните ти, но винаги те чета с удоволствие! Сладур си ти Simple Smile

# 86
  • Мнения: 7 474
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

Евала Блондс  newsm65

# 87
  • Мнения: 3 205
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

Стой и гледай как утре и това ще публикуват в жълтата преса  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 6 417
Бе вие всичките тук чалга не слушате и жълти вестници не пипате. Интересно от какво ли станаха мултимилионери собствениците на фирмите, които ги правят?  newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 6 743
Завиждам ти, че го познаваш лично, не зависимо под каква форма - фен съм му!А на теб два пъти  Heart Eyes   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт