Вече всяка СЕПТЕМВРИйска мама си видя бебока на екрана!!!

  • 10 859
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 368
Хи-Хи, ani_bani, какво да ти кажа - съдба Grinning Ма пък да знайш какви женски инстинкти има само - усеща ми настроенията като радар и май ме познава по-добре от мен самата:)

Хубав подрък за моя празник ми поднесе с него съдбата!

Аз смятам да си взема нещо по-така, че като се знам колко съм предразположена към голямо дебелеене и целулит, то едни стрии не знам какво ще ги спре, така че май ще трябва повечко да се погрижа за телото си в тези 9 месеца Grinning

# 16
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте мацки!!

Добре дошли на новичките - заформихме 60 бройки! Ей сега ще ви добавя!!!

Относно срещата на Варненките - когато правихме темичката с Верич, тя искаше да пуснем анкета и за вас, но аз имах оперативка и нямаше как да я довърша!
Така че мили Варненки ще ви направим и на вас анкетка!

А мили мой анкетата е ЗА 8 март - ще решим къде и кага да се видим по-нататък!!! Съгласни ли сте????

Целувам ви и приятен ден!!!

# 17
  • Мнения: 497
Ехе  Party здравейте в новата темичка
Добре дошли на новите майчета  Hug Hug Hug
Много се радвам, че ставаме все повече. Ние си растем и на мен все повече започва да ми се гади и нямам никакъв апетит - ям насила  Sad

Много пръгръдки от мен майчета  Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте, милички  Simple Smile
Честита нова темичка, дано продължим да се увеличаваме и да става все по-весело.
Добре дошли на новите септемврийки, спокойна и безпроблемна бременност   bouquet
Аз след малко отивам на доктор и се надявам най-сетне да видя сърчице  Praynig После ще се отчета.
За срещата на 8-ми още не мога да се изкажа, тъй като ми е далече, но по принцип съм твърдо за  Peace
Целувам ви, по-късно пак ще пиша  Hug

# 19
  • Мнения: 502
Анири , double action е, обаче съм от варна  newsm12
нищо, мъжо ми ще го ползва за крем за ръце  newsm62

# 20
  • София
  • Мнения: 197
Мараба мацки,

Честита темичка, прекрасна както винаги. Добре дошли на новите мами   bouquet
Аз само прелитам, защото няма май какво ново да кажа, асвен, че дебелея със секунди  Sad

Целувам ви много и ще се радвам да се видим наистина на 8ми ако стане уговорката  newsm51

# 21
  • Мнения: 72
Здравейте и от нас:) При първата си бременост се мазах с олио против стрии на Икаров. Не е скъпо - струва 5лв.Като влязох в 8ми месец си бях взела крем "Dermoelastin" и мога смело да кажа, че нямам нито една стрия. Нали родих юли 2006год и всичко ми е толкова прясно. Тогава качих 9кг, но сега незнам как ще е. На мен също много ми дразнят миризмите.
Идеята за срещичка е много хубава, подкрепям я.
thumbеlina чакаме да кажеш хубави новини:)
Лек ден на всички

# 22
  • Мнения: 1 425
Здравейте пак от мен. Laughing
Тумбелинка стискам палци и да пишеш после. Praynig
Вилиян добре дошла и честито сърчице. Hug
Титинка ще се моля миличка всичко да е наред. Praynig
Анири зълва ми е в 4, а братовчетка ми е в 3месец.И двете повръщата като за световно и лежаха за малко в болница.Надявам се наистина и при трите ни всичко да е наред. Praynig
Момичета а що се отнася до кремовете,аз много много не им вярвам.Родих 4кг. бебе с качени 25кг.и нямам нито една стрия.Не съм се мазала с нищо освен със зехтин.Нищо друго. Naughty

# 23
  • Мнения: 368
Момичета, знам, че е рано, но по принцип как се отнасяте към присъствието на таткото по време на раждането? На мен ми е малко странно, но още не мога да реша за себе си дали точно в този момент ще искам да е до мен Shocked Като си представя цялата болка и всичко останало не съм сигурна дали ще искам да ми е пред очите тогава Laughing
Вие какво мислите?

# 24
  • Мнения: 60
Здравейте мили мамички, малко отдавна не съм писала, но си има извинение на това:) а не мога и да не споделя възторга си от Бенич - страхотна тема дори е по-хубава от предната javascript:void(0); браво!
Здравейте и на новите мамчета, при нас е много весело и дори ако ви трябва нещо, тук винаги има кой да помогне толкова прекрасни мами има:)
А искам да подкрепя Силвия N за кремчетат на Икаров наистина са хубави и не не са много евтини като се има предвид количеството им, но не са и 30-50 лв.
И както винаги искам да ви питам нещо мами?Simple Smile имате ли някакво течение? аз ходих да се запиша в ЖК и ми пуснаха изследвани  и установиха че имам гъбички /candida/ а никога не съм имала преди малко ми е притеснено javascript:void(0);
е много се разписах Simple Smile няма ме няма а като се появя не може да се отървете от мен:)

# 25
  • Мнения: 368
Привет dida76 в отбора с печурките Grinning
Аз също съм така - лекарката каза, че това е нормално, тъй като по време на бременността си по-предразположена към такива инфекции. На мен ми предписа някакво кремче за мазане, което в момента не мога да си спомня (чудеше се между него и Канестен).
Не се притеснявай, нищо страшно за бебо. Просто ще се лекуват след 3-тия месец. За всеки случай, попитай твоя лекар какво да правиш.

# 26
  • Мнения: 26
Здравейте мами септемврийки  bouquet
Относно новата тема - браво страхотни сте Hug
Идеята за среща е добра - дано да я осъществим Simple Smile
Аз вече се съвзех от гадния грип и сега само ми остават притесненията за бебето - дано не му е навредил Praynig
Ох, явно и аз ще трябва в най-скоро време да си купя крем... май нямам много време за чакане защото стриите дебнат зад вратата, нали??? Shocked

# 27
  • Мнения: 60
благодаря ти МИшле:) и на мен ми казаха че бременните са предразположени но чак утре съм на лекар и.... ами в главата само глупости ми се въртят:)
а момиченца имате ли вече коремчета? а по-какво другите хора познават че съм бременна? просто така ме поглеждат даже не ми гледат коремчето и - бременна си? е как? много странно!?Simple Smile

# 28
  • Мнения: 502
Момичета, знам, че е рано, но по принцип как се отнасяте към присъствието на таткото по време на раждането?
аз май съм против да е вътре в родилната зала
ще ме чака отвън разбира се, но не и да ме гледа как раждам
не е много приятна гледка да гледаш жена ти как се изтормозва, и всички разкъсвания и кървища, и аз лично не искам да му причинявам такова нещо
чела съм дори, че мъже присъствали при раждане може да станат за известно време на психологическа основа импотентни
от стреса
достатъчно му е дето чете в биберонбг за етапите на раждането  Flushed
така че по-добре да ме чака вън с   bouquet и шоколадче

# 29
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен! Hug
Темичката е страхотна.И заглавната е толкова красива! JoyБраво на майстора. smile3525Аз хич не ги разбирам тези работи как се правят, но искам да си кажа, че съм на 31г.а не на 26г. както пише в списъчето. Mr. Green
Днес ходихме на ехограф.Докторката ми ме гледа на съвсем обикновен ехограф, но си се вижда всичко-главичката, тупкащото сърчице, телцето.Направо супер newsm44.Като се върнахме от доки решихме да кажем на малкия че ще става батко.До сега не исках защото все едни черни мисли ми се въртяха из главата да не стане като предния път и за това.Но така де след ехографа му казахме и той така се зарадва милия newsm68
А питах и докторката за този мой проклет запек smile3506 и тя ми каза че бременни можело да вземат Duphalac.Така че да знаете ако някой има проблем-Duphalak.А аз за сега се оправих де..... smile3550от мляко ли, от сладка ли..?не знам но важното е че имаше ефект. Mr. Green
Ох, момичета да ви кажа но започнаха да ми се прияждат много неща.Само като видя нещо по рекламите, като чуя нещо за ядене или пък като си го помисля и ми се прияжда ShockedА после може една хапка да кусам само но до го кусам искам  chefСтрашна работа!От майка си зная че когато не можеш да си кусаш нещо трябва да си "хапнеш"от дланта на ръката.Бабини девитини, но аз го правя. Grinning
Тава е за сега момичета.Желая ви лека вечер Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт