Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 78 (м. март)

  • 31 003
  • 1 216
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13 853
Хаха, същата съм и аз с книгите - свалям, трупам... а кога ще ги чета всичките е отделна тема Grinning
За кофти форматирани файлове не знам има ли оправия, аз не ти ги знам и в какъв формат са де. Стават такива неща при обработката понякога. На какъв език ги сваляш и в какъв формат? Може би просто да потърсиш да свалиш от другаде?

За шоколада и хлебарките за съжаление си е така - даже съм срещала да казват че тези които имат алергия към шоколад, всъщност са алергични към хлебарки. Нямало много как да се избегне при ферментирането на какаото май беше, пък после как и да ги махнат нали, все някоя частичка ще се завърти тук-там... А при хлебарките има силни алергени, аз затова и вкъщи се опявам да слагат нещо да ги прогонва, а не да мрат и да стоят умрели скрити някъде.

# 91
  • Мнения: 27 990
В epub формат е, на английски. Ще потърся и от друго място, ако я има.
Интересно...защо ли на никоя храна не пише, че може да има следи и от хлебарки, а пишат само за следи от сусам, фъстъци, ядки и прочие...🤣 То нали все са алергени.😃

# 92
  • Мнения: 32 517
То това е обществена тайна за хлебарките.
Като съм правила тест като имах обриви ми излезе силна алергия за сусам и хлебарки. За хлебарки стойностите бяха космични.
Спрях сусама и на третия ден бях ок.
Понякога си мисля и за шоколада да спра, но не ща.
Сърбежи нямам.

# 93
  • Мнения: 27 990
И аз няма да отказвам шоколада. И без това ям по малко.🙂

# 94
  • София
  • Мнения: 2 045
Здравейте!Може ли да коментирате изследванията?Имам ИР ,но метформина ми действа зле и не го приемам от поне 4 години.

# 95
  • Мнения: 32 517
Ами имаш си изразена ир. Това мога да коментирам.
Както и да минаваш на режим, защото явно не си предвид изследванията.

# 96
  • Мнения: 857
Тайсче се загуби нещо.
Дано всичко е наред . Аз правих баницата на  Шарпи но не във форма за баница а като малки питки. Смятам с 1 такава да си спретна пица вечерта. Много ми се е дояла. На мм нормална пица.
Моята дъщеря като чу че отиваме в 🇧🇬
Се подреди и тя 😃
Викам накрая цял катун ще сме, защото и брат ми ще идват . Донякъде е добре тк ще има още някой там. Ама викам следващия път като отивам да живея на топло в някоя страна никой от вас не взимам 😃 шегувам се.
Не разбирам от изследвания. Нека момичетата се вкл те са с повече опит 😃💐

# 97
  • Мнения: 13 853
Здравейте!Може ли да коментирате изследванията?Имам ИР ,но метформина ми действа зле и не го приемам от поне 4 години.
Скрит текст:
А нещо друго правиш ли по въпроса? Иначе какво да ги коментираме, не са баш красиви и това ти е ясно и на теб.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 045
Здравейте!Може ли да коментирате изследванията?Имам ИР ,но метформина ми действа зле и не го приемам от поне 4 години.
Скрит текст:
А нещо друго правиш ли по въпроса? Иначе какво да ги коментираме, не са баш красиви и това ти е ясно и на теб.
Спазвам режим,но прекалявам с млечни и зеленчуци и от време на време плодове.Никаква положителна промяна от към килограми.И фастове не мога да правя

# 99
  • Мнения: 32 517
Явно си на грешния режим.

# 100
  • Мнения: 381
Какво ще рече, че прекаляваш с млечни?

Аз да ви кажа как прекалих в понеделник. Тогава трябваше да летим от Малта. Пратих сина ми до близък Лидл да ми купи някакъв кашкавал и два домата за закуска. Той се връща с един пакет, в който има 4 по-малки пакетчета с по 100 грама моцарела всяко и две пици за тях. Било намалено на 1,5Е. Бяхме само с ръчен и това сирене с все водата няма как да мине. А ако изсипя водата, в какво да го сложа!? И като избамках 400 грама моцарела за закуска...никой не помага, ядат пица! До ранния следобед- тежко, а чак към 22 усетих глад, но нямаше възможност по летищата да ям. Та до обяд на следващия ден докарах един мини фаст.

# 101
  • Мнения: 985
Здравейте момичета. Аз малко ви поизпуснах. Искам да попитам дали някой е правил яйчен фаст и какви резултати е имал, съответно каква е схемата. Нещо последните месеци съм нашишкавяла. Не знам какво се случва, но в коремната област нещо не ми харесва положението.
Сума ти години не мърдах и сега изведнъж за няколко месеца изненада. Може да е свързано и с възрастта / хормонално - приближавам 50-така.
Пробвах пълен фаст, но получавам главоболие още първия ден, дори да пия вода със сол. Това не знам от къде също. Правила съм пълен фаст няколко пъти по 2-3 дни преди време и нямах този проблем. За това искам да пробвам яйчения.
Благодаря на включилите се.

# 102
  • Мнения: 13 853
Ти и на яйчен пак ще си назад с електролитите, а те ти трябват не само натрий че само на сол да разчиташ. Калий също да има там, магнезий. Има примерно на сайта на LMNT дето са доста популярни но скъпи дози електролити, рецепта сложена как да си забъркаш неовкусени. То и на тях има от кое колко се съдържа де, те се хвалят уж че са правени за по време на фаст та можеш пак да се ориентираш.

# 103
  • София
  • Мнения: 2 045
Какво ще рече, че прекаляваш с млечни?

Салата със сирене ,кашкавали ....

# 104
  • Мнения: 4 697
Правила съм яйчен фаст (когато ми понасяха яйцата) за 5 дни по схемата на No sugar (има я във фейсбук). Но наистина трябва много да обичаш яйца Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт