Движение на българските майки -ВИДИН тема 8

  • 12 880
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 HugПей сърце!!!Имам и-мейл от Памбос и Мария. По принцип в понеделник имат часове в частната им школа, но са дали гсм за връзка и мисля, че ще успея да ги убедя!!!Ако трябва-ще отида до София!!!!!!!!!!!!! newsm68 newsm44 smile3501

# 16
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Аре бе, къде сте!!!!!!!!!!!!

# 17
  • Видин
  • Мнения: 309
HugАко трябва-ще отида до София!!!!!!!!!!!!! newsm68 newsm44 smile3501


Абе,ЕЙййй,утепахме рибата,бе!!!!! smile3501 newsm10 newsm44

Диди,въобще не се съмнявам,че ако се наложи ще отидеш не до София,а и до Луната Peace!

Стра.отна си!!!
Памбос във Видин!!!
Памбос на концерт на ДБМ-Видин???
Ей,сънувам ли бе?????
 Hug   Hug   Hug

# 18
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Мели, кво пиеш?

# 19
  • Мнения: 2 502
евреите казват " РАДВАЙТЕ СЕ НА ЗЛОТО ,СЛЕД НЕГО ИДВА ДОБРО "
зло не е имало ,ако се смята за такова ,че никой дълго време не ни отговаряше или го правеше -уклончиво и отрицателно

БРАВО ,БРАВО ,МОМИЧЕТА !

трябва да го направим тоя концерт ,

утре -снмки

Срок за участникосъбиране до 15,02 ,какво ще кажете ,а след това да почнем и сценария

ПРЕГРЪЩАМ ВИ ,МОМИЧЕТА !

# 20
  • Мнения: 6
Браво Браво Браво на Вас нямам думи Браво  Simple Smile

# 21
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
тъкмо на снимките ще излезем озъбени от кеф

# 22
  • Видин
  • Мнения: 309

Диди,кво дадеш/и без това не пия нищо hahaha

Ей,момичета,като говорех със Светла ,тя ми каза,че Миленка й е пратилa смс ,че на 14,02 лети за София!!!
УРА!  УРА!  УРА! newsm68

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 23:51 от Megany

# 23
  • Мнения: 2 910
Леле леле-Боже Боже (както казва дъщеря ми), е на това му се казва изненада Hug Видяхте ли вие, а се споменаваше и за отказване, хората дълго ще говорят за нашия концерт.
Момичета, толкова се радвам, че все пак за някои хора съществуваме Hug


Диди, и аз пия, когато трябва Mr. Green

# 24
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Айде, ще си посипя главата с пясък и започвам отонво...И това Миленче най-после да си дойде при нас , за да не то мислим!Леле, какъв концерт ще направим!!!!!! #CrazyЕй такива ще станат "гражданите"!Я по-полека с пиенето! Човек да не Ви запали фитила...

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Мацки и аз идвам във Видин на концертааааааааааааааааааааа  smile3514.Ако не успея все пак искам автограф от Памбооооооооооооооооооооос  newsm44 newsm44
Леле, как ви се кефяяяяяяяяяяяяяяяяя  newsm44 Обичам виииии  Blush smile3525 newsm51

# 26
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ей, евала...!Да не съм чула за ефтини билети!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Това е ШОУ!!! newsm65Дали да се замислим за правата в/у излъчването на концерта/или много се засилих/?????????

# 27
  • Мнения: 2 249
страхотни сте Hug  bouquet  bouquet  bouquet
и аз съм там-нали знаете Wink

п.с. офертата ми за групата с народни танци си важи-ако има нужда казвайте

# 28
  • Видин
  • Мнения: 309
Мацки и аз идвам във Видин на концертааааааааааааааааааааа  smile3514.Ако не успея все пак искам автограф от Памбооооооооооооооооооооос  newsm44 newsm44
Леле, как ви се кефяяяяяяяяяяяяяяяяя  newsm44 Обичам виииии  Blush smile3525 newsm51
И аз ви обичаммммммммм smile3514
 Всички ви обичамммммммм    love001
           И  пак обичам....       newsm51
                                                                    И тук обичам.... Two Hearts

                           И пак, и пак..... Stuck Out Tongue Winking Eye

      Абе ,в момента съм така-     bigdance2
 Hug     Hug     Hug

# 29
  • Мнения: 2 910
Диди, май много се замисли Twisted Evil
А за билетите ще трябва да го обсъдим, защото не трябва да забравяме, че концерта ще е във Видин и хората все така няма да си имат пари, независимо кой ще участва.
Мале, какво става, не мога да си публикувам мнението от вас Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт