Движение на българските майки -ВИДИН тема 8

  • 12 922
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 502
момичета ,
1/браво на нашите Мели и Мими ,както и на шефа на Кнауф Ад Видин
2/ идеята за Кнауф ,наоистина беше ,твоя Лъки ,но е станало доста бързо ,но искам да дойдеш в Кошава ,за утре се отлага ,по простата причина ,че И.Луков още не съм му получила факса с общата сума за разходи
3/при мен има

270 бр мартеници с мъниста за ръка
196 мартеници чисти - само усукано за ръка
    9 Пижо и Пенда

В Белоградчик направихме и оставихме мартеници и децата направиха за техните приятели от Ново село ,а тези ги довърши домашната манифактура Mr. Green Калоян ,свеки и аз  Party

има още сукано кълбе ,но е много ... няма да го правя за сега и няма нужда ,ако трябва и някой иска занимавка ,да свирка

Предлагам

1/ Само суканите чисти без дрънкалки да ги дадем в Гомотарци
2/ да отброим и занесем в петък и в Ново село

С Роси говорехме ,като ни остават да изпратим в близките домове по област ,говорили сме за дома в Лом ,дори моя приятелка беше ходила от наше име ,знаете беше късно лято ,Да им заделим ли на децата ,
Друго предложение  newsm78

# 241
  • sofia
  • Мнения: 7 477

Друго предложение  newsm78

[/quote]

да земете и по4инете ден-два Praynig

# 242
  • Видин
  • Мнения: 309
Честит празник,Бени!!!
 nbirthday
Да ви е жив и здрав рожденника!!! Tada
Както и вие,за да го слушкате и да му угаждате!!!
 newsm64

Весело изкарване на празника!!!
 1dating newsm18

# 243
  • Видин
  • Мнения: 309

Друго предложение  newsm78



 Светле,мислила ли си за Кризисния център и за дом "Майка и дете" newsm78

# 244
  • Мнения: 2 910
А кога ще отидем до Гомотарци? Само нека не е в петък, защото Марти има рожден ден Heart Eyes
В Ново село има 49 деца, кога ще занесем пастите? Също така и в Кризисния център не сме ходили отдавна, но той поне е в града. Дайте предложение кога ще можете, моето е за четвъртък Peace

# 245
  • sofia
  • Мнения: 7 477
утре пускаме по БДЖ памперси,превръзки и малко якета.Превръзките са пове4ко от заявеното,но преценихме ,4е ще трябват и може да ги разделите на 2-3 дома Hug

Ще ги ка4ът на влака в сряда вероятно newsm78 Ще кажа като отида утре на гарата Wink

# 246
  • Мнения: 2 502
1/ за Ново село четвъртък ,съм ок ,,петък и без това не е удачен ,защото знаете,че децата си тръгват ,тези ,които има къде да отидат
2/ за Кризисния център  Peace
3/ за Гомо  Peace
4/ Дом майка и дете -не съм предвидила ,защото знам ,че от даста у-ща ходят по това време там ,а е бебоците са прекалено малки ,знам ли  bouquet ,но ако държите да отидем  Peace

Списъците са ми в  офиса ,и не са пред мен ,но по памет
Ново село-49
Гомо -реално 29
Кризисния -18
и пак остават .... Thinking
 
За пасти в Ново село  -няма ресурс ,за жалост  newsm78 newsm78 n #Cussing out, изчерпано е всичко

Рени ,
забравих да  говоря с Григорова за банковата сметка , Embarassed
обещавам утре
момичета ,разбрахте ли ,че една фирма приятели на Рени са изявили желание да дарят директо пари в сметката на Белоградчик-набирателната  за парното  bouquet  bouquet

# 247
  • Мнения: 2 502
обикаляйки темите ,забелязах следния пост :

pеtia , те във Видин са много по-инициативни и отдавна правят нещата, които ние тепърва ще започваме /дано  Praynig/ да правим... имат тема можеш да я прочетеш и да видиш за какво става въпрос Hug

нямам коментар -Това сме ние момичета ,всички заедно  видинчанки !!

# 248
Смятам за Гомо или за всички или за никои така е гадно,само на едните  Mr. GreenПредлагам в  Гомо да  отидем след Гипс Кошава на връщане,ще ни е на път Thinking и тъй като днес ще разговаряме с И.Луков по тела да изискваме и от него факс,ходенето наи-вероятно ще е утре.Момичета,време е да се заемем с плакатите,няма време,ще идва ли М.Ангелова да знаем дали да я споменем в плаката??? 
п.п.Мими съм без да забележа забравих да сменя ника,сори Praynig

# 249
  • Мнения: 2 502

Смятам за Гомо или за всички или за никои така е гадно,

мила ,29 са реални ,другите деца са в тежкото звено ,реално до сега сме кантактували и с другите ,но знама ли ,да ли ще разрашета да им сложим

# 250
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Миглена Ангелова - връзка след 14 часа-аз!Ще отида и да проверя за плакати евентуално колко ще струват. Имаме ли друго предложение?За плакатите говоря...Каква бройка примерно да питам!Черно-бели, нали?Сетих се за дома в Рабиша, там дали ще се радват на мартеничките? И без това не можем все да стигнем до тях? Мисля, че Григорова би ни съдествала с инфо за тях  newsm78  До 1-2 дена ще имам и отговор за мощността на уредбите за концерта, но това не е проблем Peace

# 251
  • Мнения: 2 502
Диди ,
във факса при мен има  изискванията на Ибряма ,и разпаложението на сцената на инструментите ,име и (нещо друго за инструментите .. ще ти го дам ,за да можеш да запознаеш озвучителя и дали имаме такива неща /извинете за невежеството /
за Рабиша -ок аз съм за ,но кога и сега е сняг ,говорих с баба и дядо ,те живеят на 2 км от там ,ама си мисля и друго ,че снега утре ще се стопи

момичета ,да се разпределим по домове ,къде ще носим

нищо не казахте за Бала на ротари ,днес ще дам отговор ,а нищо незнам.... newsm78

# 252
  • Мнения: 2 653
Честит рожден ден на Ванко!
Да е много здрав, много послушен е и да прави малко бели от време на време, да не и е скучно на мама Бени!
smile3525 newsm59  bigdance2  bigdance2

# 253
  • Мнения: 166
Мерси момичета за хубавите пожелания Simple Smile
Поздрави от нас!!!

# 254
  • Мнения: 176
Не е лошо всяка от вас да помисли за цената на билетите.
Мели даде предложение за 10.00лв.
Не разбрах точно кой е рожденяка но ЧРД и от мен nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт