Движение на българските майки -ВИДИН тема 8

  • 12 921
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 166
МОМИЧЕТА,ВИДЯХ СНИМКИтЕ От БЕЛОГРАДЧИК.СтРАХОТНИ СА.тАКА СЕ РАЗЧУВСтвАХ,ЧЕ ОЩЕ ПОДСМъРЧАМ...
ВИЕ СЪщО СтЕ СтРАХОтНИ!!!ОБИЧКАМ ВИ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 226
  • Мнения: 908
Луда работа, Светле Simple Smile
Днес купих пъдпъдъчи яйца. Мисля, че ще е интересно ако има и такива Simple Smile На някой ако му се занимава Simple Smile Само се чудя дали ще успея да ги издухам, че каквито са малки.  easter

# 227
  • Мнения: 2 910
Определено с пъдпъдъчи яйца ще се получи интересно  Party Те са по-малки и би трябвало по- лесно да се продухват. Ако някоя има откъде да намери ( не съм виждала да продават), може да ми даде няколко да пробвам и аз.

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 21:32 от reniuga

# 228
  • Мнения: 908
Ами в супермаркети има. Но предполагам, че и в по-малки магазини за хранителни стоки ще продават. reniuga, накара ме да проверя в речника как се пише тази дума Simple Smile Ама вярно съм я написала  Hug

# 229
  • Мнения: 2 653
Здравейте.Аз снищи разбрах , че майка ми не ви е дала бурканчетата  #2gunfire Тя така от нечуване захрани Софи със пюре със сметана още като беше тук  #Cussing out #Cussing out
Както и да е.Днес ги е занесла при Диди.Дала е и едни дрешки от разни баби дето са давали , но аз никога не съм ги обличала на Софи и ако има някое малко бебенце да ги дадете.
Събрала съм още бурканчета- Закс, на теб ще ти трябват ли?
Абитуриентските рокли ще го подготви другата седмица майка ми и ще ги донесе.Едната не съм я виждала- така че вие преценете дали става за целта.
Намерих в шкафа едни обувки - черни , кожени летни.Нови са и са 36 номер.Аз нося 37 и малко ме стягат.Ако абитуриентките са с този номер ще ги пратя и тях.Мога да ги снимам тези дни.
Със снимките не знам какво става, защото имам малко проблеми с малката и не съм излизала, но утре мисля да ходя до там и ще кажа на жената бройката на децата.
това е за сега от мен.


А сетих се и друго -за Коледния базар от къде сте взели рамки за гоблените?

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 18:50 от fiona

# 230
  • Мнения: 2 910
Ами в супермаркети има. Но предполагам, че и в по-малки магазини за хранителни стоки ще продават. reniuga, накара ме да проверя в речника как се пише тази дума Simple Smile Ама вярно съм я написала  Hug

Това означава, че много се изложих Embarassed

Момичета, Гипс Кошава са държавно предприятие, което ме кара да мисля, че не спонсорират каквито и да е било събития. Какво ще кажете тези дни, да отидем до Бонония и да говорим да поемат нощувката Thinking

# 231
  • Мнения: 2 502
Луда работа, Светле Simple Smile
Е защо да е работата луда ,бе Теди ?? newsm78
ние сме си такива .... Joy Joy
момичетата ,искаха да събера линковете на едно място ,за да е по-лесно


Рени ,патъдъчи яя има във почти всички хранителни маганзини ,до вас най-близо има в Понти ,виждзала съм ,дори като  ми беше Коко по-малък му купувах ,за укрепване на организма /така поне казват /

Петя
,рамките ги взехме едните от магазин за 1  лев ,едни от Практис

в линковете ,дето съм сложила има неща от патъпъчи яя ,Теди ти си !!

ДБМ Видин ,хайде на концерта на Лили Иванова на 28.02 В Никра !!

 
Забравих да пиша ,имаме покана да посетим Благотвирителния бал на жените Ротари клуб  02.03.2007

# 232
  • Мнения: 176
Рени сигурна ли си,че е Г.Кошава е държавно.
Ако решите да ходим, утре до там МОЛЯ ви пишете до 22.00ч. след това нямам достъп до компютъра   Naughty

# 233
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
хайде давайте добрата новина-имаме един спонсор за едната част!!!!Да пише който е ходил! Хайде де!

# 234
  • Видин
  • Мнения: 309
Привет ,момичета! Peaceда докладвам за малко свършена работа днес!
 Тази сутрин се получи факса от Иво Папазов със всичките необходими изисквания и данни,които ни касаят.
След няколко отлагания днес,успяхме да се свържем с директора на Кнауф!
Стана много инцидентно-около 16 часа.Подбрах набързо Мими-момичето даже беше по анцуг! Laughing
Посрещна ни главния инжинер ,с когото под държахме връзка.Той ни заведе при Директора.Директора първо се поинтересува за нашата дейност,защото секретарката още не му бе дала документи ни.Разказахме му.Той сподели,че съпругата му се занимава с такава дейност,но с Дом"майка и дете"-което ни зарадва,естествено!Той смятя,че тя би проявила интерес към нас-за което се надяваме.. Praynig
Та ...Ф-ма" Кнауф"поема транспорта и спането на Иво Папазов! PeaceДиректора  и Инжинера ще се радват да посетят концерта,ще залепят и плакати при тях,за да се отзоват служителите на фирмата им....С една дума,абсолютно
СЪДЕЙСТВИЕ!
Искам да ви споделя,че след срещата ни с директора г-н Илиев и гл.инжинер  г-н Ал.Стоянов,и докато има такива хора,съпричастни с тежките условия,при които живеят ДЕЦАТА,нашите усилия ,момичета,не са НАПРАЗНИ!!! Peace
За Кошава ще изчакаме малко.Илия Луков обеща утре най-късно да изпрати и неговия факс,за да сме наясно какви точно са и неговите разходи.
Това е за управата на ф-ма Кнауф-гипсофазер гр.Видин
   БЛАГОДАРИМ ВИ!!!
 bouquet

# 235
  • Мнения: 484
привет,
просто не знам какво да напиша,е*си човека, dohнямам думи,така се отзова,направо не можах да повярвам Shockedмомичета не знам как ще му се отблагодариме на   човека,чесно,така присърце взе нещата...................  bouquet
По между другото:на факса от Ибряма има изисквания към театъра и гримьорните и към нас,утре Милена ще ги преведе,защото са на английски и ще можем да деистваме и по тяхното изпълнение.Макър,че незам дали ще е по силите ни,защото е леко невъзможно. Шегувам се: НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА! Peace

# 236
  • Мнения: 2 502
   


 Честит 2-ри рожден ден на Ванко на Бени !!


Да е жив и здрав ,да носи с гордост името  си ,да расте горд и достоен българин !!
Бени ,а на вас с Андрей да
сте живи и здрави да го отгледате и възпитате на много обич и разбирателство ,на отстъпчивост и човечност

# 237
  • Мнения: 2 910
Лъки, Гипс Кошава е държавно предприятие Peace
Браво на вас, радвам се, че половината разходи са сигурни вече, голям товар пада от плещите ни  bouquet

# 238
  • Мнения: 176
Мели браво за Кнауф ,трябваше да ме викнете и мен направо съм ти малко сърдита. Едно предложение да дам и аз и да не ме викнете.   #Cussing out #2gunfireОт писаното разбирам,че ходенето утре се отлага.

# 239
  • Мнения: 2 910
Бени,
ЧЕСТИТ ВИ РОЖДЕННЯК newsm59  bigdance2 Tada
Нека ви радва много и по-малко ядосва Mr. Green, да лудува на воля и да ви прави горди родители newsm51
Честит празник  bouquet


Лъки и аз така разбрах, че ще отложим ходенето утре.

Общи условия

Активация на акаунт