Медицинска козметика за 30годишни?

  • 5 472
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
Момичета дайте нещо по народно.Лореал Нивея Клинианс.Споделете впечатления.Аз лично немога да си ги позволя тези за които говорите.Ще съм Ви благодарна

# 16
  • Мнения: 1 073
Аз ползвам Нивеа висаж, т.е за лице, както и блустера на нивеа. За около очите - също на нивеа. Кожата ми е много чувствителна и суха и тези кремове ми пасват добре. Колкото и да е странно от Ла Рош и Юсерин се обривам и не ми действат добре, същото се отнася и за кремовете на Лореал.
Тук виждам добри отзиви за Авен, ще го пробвам след като свърша тези на Нивеа. На Авен ползвам лосиона  им с лотос и млякото им за почистване и наистина съм доволна. Но не смея да рискувам много с кремовете, но при тези отзиви...ще опитам.
Тези , които ги използвате , бихте ли ми препоръчали кой е най - добър за мойта кожа, плс.?

# 17
 А някой от 30 годишните , ползва ли коригиращият крем за линии и бръчки Anew Clinical на Avon??? Аз си купих такъв преди около месец и нанасям само на фините бръчици по челото, около устата и очите. Не  знам дали не избързвам с тази терапия?  newsm78Иначе друг крем не ползвам, защото съм с мазна кожа.
Има ли на La Roche-Posay подобно кремче?



# 18
  • Мнения: 27 524
Виши са много добри и ми понасят чудесно. Медицинска козметика е.
За Авен съм чувала само добри отзиви и цените не са космически.
Ла Рош са скъпи и доста хвалени, аз лично не останах доволна, не знам защо.

Ако искаш по-евтини, на Лореа има добри кремове. Нивеа в никакъв случай  Stop Гарние в краен случай.
Виж наистина на Талодерма, не са скъпи и са качествени.

# 19
  • Мнения: 661
Аз препоръчвам BIODERMA  newsm10
МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ПРОДУКТИТЕ!
http://bioderma.com/

# 20
  • Мнения: 1 063
Не съм доволна от Vichy - бялата им козметика, но ми се иска да тествам техен фдт (декоративна). Не съм съвсем убедена, че са медицинска козметика.
На BIODERMA съм ползвала тониращ крем - не ми допадна на кожата и го подарих.
Така, че за пореден път - явно всичко е до кожа и всяка фирма има различни продукти, в които е добра. Например на Biоderma ползвам вода за почистване на грим Sensibio H2O- чудесен продукт. На Ла Рош ползвах крем за ръце, за конкретен проблем - не ми свърши работа както един евтин Atrix.

# 21
  • Мнения: 2 768
Аз ползвам в момента на Avene Hidrance Optimale, понася ми много добре, сега смятам да си взема пак на Avene Ystheal+ (между другото, има и за смесена кожа), който е за първи бръчки.

ето за повече информация:http://www.eau-thermale-avene.com/public/avene/html/toolkit/flas … php?langueHtml=en

Общи условия

Активация на акаунт