Гледате ли ТВ докато се храните?

  • 4 408
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 172
Не, никой не гледа телевизия докато се храни. Дори няма начин седящите в трапезарията ни да виждат телевизора. У нас телевизорът не върви и "за фон" по принцип.  Против телевизора съм, не само по време на хранене, а въобще.

# 76
  • Мнения: 264
Аз и дъщеря ми гледаме телевизия, а мъжът ми беснееше по повода, нооо вече май не се впечетлява толкоз. От време на време ям и чета, това най го обичам, но не винаги имам какво да чета.

# 77
  • Мнения: 4 111
Не можем да се храним без ТV  Crazy

# 78
  • Мнения: 1 065
За трети път влизам в тази тема.Също се учудвам ,че толкова много хора се хранят ,а някои дори със ставането или с прибирането си в къщи ,включват телевизора ,,да им бръмчи''. Лично аз не го разбирам това, не го приемам и не го смятам за необходимо.Но дори с колегите ми, с които съм много близка не разговарям вече на тази тема.За тях да работи ТВ по всяко време е в реда на нещата ,а аз съм странна с ненавистта си и тоталното отричане на  това най-лесно средство за забавление.Някъде бях чела разказ ,как едно семейство остават по някаква причина без ТВ и тогава  разбират,че почти не се познаватеди друг ,прекарвайки вечери наред вторачени в синия екран , родителите не знаят какво мислят и чувстват децата им ,какво ги интересува и вълнува. За мен е неуважение по време на хранене със семейството, някой да си отвлича вниманието с други неща . Както са казвали на  borko,,Какво правиш ,ако не гледаш ТВ''.Има толкова много неща които могат да се правят вечер със семейството, а и през всяко друго време-да се разговаря без някой да ти дудне,,за фон",в къщи с децата да се играе на разни игри(та дори и компютърни)За мен  гледането на ТВ е самотно занимание,а не е общуване,подхвърлянето от време на време на някоя дума не е разговор,а най -омразното нещо ми са рекламите.Повечето от тях са толкова елементарни, да не кажа по-силна и груба дума.Но всичко това мое мнение ,не искам да засегна никой .Всеки има право да прави това ,което му харесва

# 79
  • в Низината
  • Мнения: 705
Вкъщи телевизорът работи постоянно, даже често и денонощно.Аз май съм най-големият "TV маниак" вкъщи", защото още в влизането вкъщи и включвам телевизора. А пък детето се заглежда най-вече в рекламите.

# 80
  • Мнения: 1 172
 djily, newsm10

Аз пък се чудя кой е този канал, по който цяла вечер вървят програми "за фон", подходящи за деца и интересни за родителите им.

# 81
  • Мнения: 1 065
*SV*,защо ми се струва,че с теб сме от ,,една и съща кръвна група" или пък както биха казали някои ,,с една и съща диагноза"?!Аз също съм върл противник  на гледането на телевизия за запълване на времето, ,,но за всеки влак си има пътици"Както виждаш ,много са иначемислещите от нас.

# 82
  • Мнения: 1 193
Опс, и при нас е "за фон"  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 403
Вси4ки гледаме телевизия, докато се храним   Peace

# 84
  • Мнения: 1 485
Гледаме! Wink

# 85
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2

# 86
  • Мнения: 2 891
Всички зяпаме в екрана. Общо взето ТВ работи през цялото време докато сме в къщи. Важните въпроси се разискват на куненската маса, докато чакаме малчо да заспи.

# 87
  • Мнения: 8 505
Не.В кухнята няма ТВ.

# 88
  • Мнения: 1 564
И ние се храним пред ТВ. lalalala

# 89
  • Мнения: 6 167
на обяд не си отвли4аме вниманието, това си е време за нас.
на ве4еря вървят новините.
има баланс горе долу.

Общи условия

Активация на акаунт