Препоръчайте ми столче за кола за 9-36 кг

  • 7 708
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
Recaro има и във Премама, както и всички модели на столчета Jane,Bebe Confort, Cybex, Maxi Cosi, Storchenmuhle, STM, Renolux, Boulgom, Chicco.

# 16
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Момичета, благодаря ви за отговорите  Hug. Признавам, че не знаех за това, че в изброените магазини се продават тези столчета и леко съм дезинформирала с моя пост.
Но пък информацията е налице и ще е в помощ както на мен, така и на всички заинтересовани   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 44 129
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1286

а това как тогава е от 9 кг щом няма собствени колани???мисля че обаче между този и кей 2-3 ема разлика в размерите на самия стол...

# 18
  • Мнения: 784
Извинявайте, че ползвам темата, ама се чудя - сина ми е на 1г.4м. и тежи 14-15 кг - към коя група столчета да се ориентирам - 0-18 или 9-36 кг. В първата има по-голяма възможност за избор на столчета с няколко позиции на обегалката и легнало положение , при втората - почти няма такива. На малкия колата винаги му действа приспивателно, ама пък 18 кг май ще ги стигнем доста преди 4-та годинка ...................  newsm78 newsm78 newsm78

# 19
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
 ЕДЕЛВАЙС, определено те съветвам да купите столче 9-36 кг. При тях има позиции за полулегнало (при повечето столчета де), а отделно автомобилните седалки не са хоризонтални, а леко поднаклон. Та този наклон + "полулегналото" на седалката  правята доста удобна позиция за спане на детето.
Също така се съмнявам, че скоро детето ще може да ползва пълноценно столче тип "кошница", защото те са от 0 кг... Синът ми е на 18 месеца и краката и главата му стърчат много от столче тип "0-18". Аз всъщност затова и пуснах тази тема, за да съм наясно какво е най-доброто към този момент на пазара и към какво да се насоча.

# 20
  • Мнения: 2 529
Моят син като много малко бебе го возех в коша на количката (става за кола), после се преместихме в кошницата (всичко това са части на количката Chicco C1 trio) и като стана на година и 3-4 месеца му взехме столче на Maxi Cosi 9-18 kg. и все още много доре си се вози в него като сега е на 2 г и 8м и тежи ок.13 кг (отговаря на нормите за възрастта си по ръст и тегло  Grinning). Като гледам скоро няма да стане 18 кг, а и на ръст не върви да става гигант, така че вероятно ще се вози в това столче до около 4 г. и да стане най-много 15-16 кг не повече, така че ще се вместим в стандарта. След това ще му вземем столче от групата 15-36 кг най-вероятно от тези оценени като добри  Simple Smile. Бебето живот и здраве и то по реда си.   Grinning
От столчетата 9-36 кг  мисля, че има хубави на Bebe Confort.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 921
Днес си взех новото столче на Джордани до 36кг.Има собствени колани и изглежда много добре Peace

# 22
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Аз пък купих КОНКОРД ТРИМАКС (9-36, със собствени колани) и съм супер доволна от столчето  Blush. Имаме и Макси Кози Приори ХР, но Конкордът според мен е класи над Макси-КОЗИто  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 44 129
Днес си взех новото столче на Джордани до 36кг.Има собствени колани и изглежда много добре Peace

дали го има някъде из нета да се продава -да го погледна - каква цена беше?

Аз пък купих КОНКОРД ТРИМАКС (9-36, със собствени колани) и съм супер доволна от столчето  Blush. Имаме и Макси Кози Приори ХР, но Конкордът според мен е класи над Макси-КОЗИто  Peace

тримакса не беше ли до 18кг????

# 24
  • Мнения: 4 428
Аз пък купих КОНКОРД ТРИМАКС (9-36, със собствени колани) и съм супер доволна от столчето  Blush. Имаме и Макси Кози Приори ХР, но Конкордът според мен е класи над Макси-КОЗИто  Peace

тримакса не беше ли до 18кг????

Не. Тримакса си е столче. Този от 0 до 18кг си е тип кошница

# 25
  • София
  • Мнения: 44 129
имах предвид - 9 до 18кг. кошниците са 0-9кг или най-много 0-13 кг...все пак...

# 26
  • Мнения: 4 428
Това са Конкорд
http://www.bebemarket-bg.com/stolcheta.html

Няма отбелязани групите, но първото столче е от 0 до 18кг. За това казах, че е тип кошница И аз се учудих, но е така
Тримакса със сигурност е 9-36кг. Аз го гледах да го купя

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 921
Джорданито доста прилича на Тримакса

# 28
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
имах предвид - 9 до 18кг. кошниците са 0-9кг или най-много 0-13 кг...все пак...

Гарантирам, че е 9-36 кг. Когато детето тежи повече от 15 кг. облегалката на столчето се маха и остава само седалка. Иначе виж тази таблица, където е описан всеки модел на Конкорд за какви килограми е (първото е кошница, второто е  ULTIMAX, третото е TRIMAX, а това без коланите е LIFT EVO):


# 29
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз тъкмо си бях харесала това и сега се замислям  newsm78. Lioness кажи какви са разликите с Конкорда .

Общи условия

Активация на акаунт