Лидл 182 - Мартенска празнично-пролетна

  • 54 964
  • 640
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 5 327

Напротив. Няма нито един купон в ЛИДЛ + без да е обявена бройката, за която важи.
Офертите не са купони. Купоните се активират допълнително. Офертите се ползват без активация и за тях важат други правила.
Е, има 🙂 Ти може и да нямаш, останалите имаме.
Ако те подвежда това че " купонът може да се използва еднократно", то означава че след използване ще изчезне, а не че е за един брой.

# 571
  • Мнения: 6 936
Напротив. Няма нито един купон в ЛИДЛ + без да е обявена бройката, за която важи.
Офертите не са купони. Купоните се активират допълнително. Офертите се ползват без активация и за тях важат други правила.

Е, ето ти пример за точно такъв. Не пише колко бройки, освен да гадаем друго не знам.

# 572
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 730
Странен е този купон, на изображекието няма ли макс количество?
Не съм виждала досега купон на който не е указано за коллко бр/кг важи.

# 573
  • Мнения: 6 936
Странен е този купон, на изображекието няма ли макс количество?
Не съм виждала досега купон на който не е указано за коллко бр/кг важи.

Не, няма количество.
Съфорумките горе са писали - такива купони най-често са “избрано за теб” - на тях не пише нищо освен цената.
  Първо Кауфланд започнаха да пускат такива купони, на които няма бройки (купонът за РД например - може да купиш и 20 кутии, защото нищо не пише), след това тези купони се пренесоха и в Лидълското приложение, но тези промени не са от днес (че съфорумка е писала “след промените в приложението”).

# 574
  • In transit
  • Мнения: 12 068
Напротив. Няма нито един купон в ЛИДЛ + без да е обявена бройката, за която важи.
Офертите не са купони. Купоните се активират допълнително. Офертите се ползват без активация и за тях важат други правила.

Е, ето ти пример за точно такъв. Не пише колко бройки, освен да гадаем друго не знам.

За две бройки важи със сигурност. Тествах два купона тази седмица, на които пишеше същото - за басмати и за скаридите.

# 575
  • Мнения: 2 786
Ето купон без обявена бройка

Често има подобни купони, наскоро се чудехме за трапезната им вода, колко бройки могат да се закупят с един купон. Някой беше писал в темата за купени 5-6 туби

# 576
  • софия
  • Мнения: 25 987
Всички купони "Избрано за теб" са еднократни и са без посочен бр./кг.

# 577
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 730
Благодаря, не ги знаех тези подробности.  Очевидно не ги гледам вече толкова детайлно.

# 578
  • Мнения: 479
Добри ли са машините на parkside? За винтоверт се
интересувам

Моя мъж е доволен от всички инструменти, които си е купувал с тази марка ,а има много и ги използва 😉

# 579
  • Мнения: 1 722
Днес взех 4 сирена "Пилос" за крем. Трябват ми 360 гр. Уж трябва да са 4х100гр. За жалост не претеглих 1, за да видя колко е, но колкото и да е оставало по опаковката, ми излезе, че четирите са 250гр. Преди каквито и отклонения да е имало, пак бяха по 90гр. Не вярвам да са толкова нагли. Утре ако не забравя, ще купя да претегля едно.

Яйцата 30 за 10.99 са супер.

# 580
  • Мнения: 1 722
За крем чийз за морковена торта - 125гр. краве масло, 350гр. крема сирене и 200гр. пудра захар.

На опаковката пише 100гр., но въпросът е колко е реално. Утре ще си задоволя любопитството.

Моя приятелка сега претегли нейното - 94 и 97гр. с опаковката. Явно моето се е изпарило за 20 минути до вкъщи. Grinning

# 581
  • Мнения: 13 890
Би трябвало да можеш да претеглиш и на контролните везни в самия магазин, при зеленчуците. Не съм пазарувала скоро в Лидл но не вярвам да са ги махнали, мисля че във всеки филиал има.

# 582
  • Мнения: 6 936
Би трябвало да можеш да претеглиш и на контролните везни в самия магазин, при зеленчуците. Не съм пазарувала скоро в Лидл но не вярвам да са ги махнали, мисля че във всеки филиал има.

Не съм виждала везни в Лидл никога в магазините, които посещавам.

# 583
  • In transit
  • Мнения: 12 068
Би трябвало да можеш да претеглиш и на контролните везни в самия магазин, при зеленчуците. Не съм пазарувала скоро в Лидл но не вярвам да са ги махнали, мисля че във всеки филиал има.

Не съм виждала везни в Лидл никога в магазините, които посещавам.
Везна има до зеленчуците. При нас е там където стоят гъбите, лука...

# 584
  • Мнения: 58
Здравейте, имате ли наблюдения и съответно мнения за този раклет грил? Може ли да се ползва главно като скара? Четох, че се слагал в средата на масата, което означава, че явно не знам какво е всъщност. Благодаря ви...

Общи условия

Активация на акаунт