Сполучливи имитации на маркови парфюми - 55

  • 42 141
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 161
Парфюм UNS102 Божествен Огън,  God of Fire Stéphane Humbert Lucas 777
Това е страхотен, вкусен, тропически коктейл   На преден план изпъква мангото, малко цитрус и свежа сладост. Носи ваканционния дух на лежерно безвремие. Перфектен екзотичен летен аромат за жена. В драй дауна при мен остава малко мускус, но чист и свеж, не тежък. Определено ще се носи често.


Той Бой UNS101 - Toy Boy – Moschinо
Подправков и свеж аромат. Намира се в секцията за мъже, но според моя нос преминава към унисекс. Не е лош, но не е и кой знае колко вдъхновяващ за мен.


Парфюм UNS94 Аква Вита, Acqua Viva - Profumum Roma
Хрупкава лимонова, леко дървесна свежест в бутилка. Ако парфюмът се изобразяваше с цвят, бих му избрала цвят лайм. Лимоново парти  Аромат, който ще повдигне настроението ви 

Парфюм UNS98 Плажът, On The Beach - Louis Vuitton
Красива смес между нероли, цитруси и   бели цветя. За мен не е типично плажен парфюм. В изсушаването ми харесва повече, отколкото  при началното впръскване.

# 571
  • Мнения: 2 264
Обаче Омайната тубероза на Гиза ще ме удуши,нищо че е хладно и ветровито,а аз харесвам белоцветни,тежко излъчване и май ще се подарява и зазимява:) за някои минусови температури,но както казахме има и греди,без проба е така.
Аква Вита,на Гиза отново,на мен ми е незабележим след тези тежки артилерии,ще си дам време да ми отпочине носът и пак ще го пробвам,но понеже е лежерен и неангажиращ унисекс,ще му се намери лесно приложение в семейството.

# 572
  • Мнения: 683
Обаче Омайната тубероза на Гиза ще ме удуши,нищо че е хладно и ветровито,а аз харесвам белоцветни,тежко излъчване и май ще се подарява и зазимява:) за някои минусови температури,но както казахме има и греди,без проба е така.
Аква Вита,на Гиза отново,на мен ми е незабележим след тези тежки артилерии,ще си дам време да ми отпочине носът и пак ще го пробвам,но понеже е лежерен и неангажиращ унисекс,ще му се намери лесно приложение в семейството.
ако решиш да го продаваш съм насреща, и без това съм решила да се запася с още бутилчица, две толкова меко и цветно ми е на мен. Вече месец откак при пътуване ми се изля малко кол-во в чантата и все още ухае цялата чанта.

# 573
  • Мнения: 214
Обаче Омайната тубероза на Гиза ще ме удуши,нищо че е хладно и ветровито,а аз харесвам белоцветни,тежко излъчване и май ще се подарява и зазимява:) за някои минусови температури,но както казахме има и греди,без проба е така.
Аква Вита,на Гиза отново,на мен ми е незабележим след тези тежки артилерии,ще си дам време да ми отпочине носът и пак ще го пробвам,но понеже е лежерен и неангажиращ унисекс,ще му се намери лесно приложение в семейството.
ако решиш да го продаваш съм насреща, и без това съм решила да се запася с още бутилчица, две толкова меко и цветно ми е на мен. Вече месец откак при пътуване ми се изля малко кол-во в чантата и все още ухае цялата чанта.
Чувствам се точно като теб с този парфюм!

# 574
  • Мнения: 2 264
Като стана въпрос за имитации на кожите на Мемо,Заг добре са се постарали с Irish leather,по-тих е от Сицилианската кожа на Гиза,много по-нежна и обрана е кожната нотка,трайност огромна,абсолютно подходящ за жени и за летни,плажни вечери,разходки с мотор или лодка..нежни цитруси,не се натрапва,а само леко загатва за себе си.

# 575
  • Мнения: 38
Най-сполучливи имитации на Dior Addict
и Armani Code?

# 576
  • Deutschland
  • Мнения: 5 535
Адикт на Роксан е сполучлива имитация. Писали сме много пъти за нея. В малките шишета обаче.

# 577
  • Мнения: 163
Запис от мен, +1 за Shalimar от Камея
красив е, мисля че миналата година беше коментиран тук. За мен започва смолисто, бързо преминава към суха сладост (сандалово дърво), после развитието бавно минава през леко опушена нотка, за да достигне едно усещане за 'топъл' аромат, почти подправъчен но същевременно мек. Радвам се че го взех, няма магазин Камея наблизо та всичко което имам от там е поръчвано на сляпо.
Исках да пробвам и Samsara пак от тях, но беше изчерпан на сайта.

# 578
  • Мнения: 38
Адикт на Роксан е сполучлива имитация. Писали сме много пъти за нея. В малките шишета обаче.

Но не се намира никъде, нали така?

# 579
  • Deutschland
  • Мнения: 5 535
Предполагам, че все още се намира. Номер W21 е. Може да проверите и онлайн.

# 580
  • Мнения: 6

Ако сте запознати с някое менте на този
Roxanne имат негов аналог друг никога не съм виждал ?

# 581
  • Мнения: 1 394
Ако сте запознати с някое менте на този
Думата "менте" не е подходяща когато става въпрос за легално произведени от фирми "на светло" парфюми, които наподобяват оригинално произведените от парфюмните домове. "Менте" е нещо, налято в съвсем същата бутилка като оригинала, носещо съвсем същото име като него, произведено Бог знае от кого и Бог знае къде, и представящо се за оригинала. В тази тема се обсъждат имитации, а не "ментета". Hands V

# 582
  • Мнения: 683
Аз да кажа две думи за Баргело номер 424 имитация на elie saab le parfum купих го миналата година и ми се стори тежък донесох си го в Норвегия, тука климата е по влажен и хладен късно лято и пак ми се стори тежък и си го оставих да отлежи до сега тези дни пак реших да го пробвам тука сега е около 20 градуса ту слънце ту дъжд, и о боже що за прелест букет цветя полят обилно с мед съвсем друг парфюм сякаш

# 583
  • Мнения: 2 264
Elie Saab le parfum в оригинал ми е един от най-женствените и любими парфюми.Искам да тествам и фланкъра in white,бил истинско бижу.
При първа възможност,ще пробвам имитацията.
Днес разносих “40 морски възела” Гиза,имитация на Ксержов ,но по кой парфюм от 2012г ,не знам?
Лек свежар,кедърът се усеща доста приятно,подходящ за всеки ден,и за спорт,и за излиане.От същата категория ми е като Аква Вита на Гиза-стават за всеки повод и за подарък на сляпо.Но нищо уау за моя нос,явно и оригиналите не са нещо кой знае какво,та не би трябвало да имам претенции към имитацията,Гиза просто копират нотките максимално близо,личи си,че използват качествени съставки,грам не ми евтинеят като други фирми,по-добре да не споменавам кои.Но не съжалявам,че ги купих,ще се пръскат👍.

# 584
  • Мнения: 47
40 възела са 40 knots.  Le parfum in white е страхотен. Имам le parfum royal и си взех мостра на in white от starcop. От първи мирис си казах , трябва да то имам : ) Повече ми харесва от royal. Le parfum мисля да си купя от гиза , че ми стигат тези в оригинал.

Общи условия

Активация на акаунт