Сполучливи имитации на маркови парфюми - 55

  • 42 816
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 75
Този парфюм има ли го направен-Jimmy Choo I Want Choo?Ако ми подскажете и в арабско изпълнение ще е чудесно,ако са го направили!
Преди време го получих от размяна в изпълнение на Заг. Честно казано много ми хареса, не познавам много добре оригинала, но съм имала досег с него и смятам, че Заг са се справили. За арабски... сигурно има, те имат всичко 🤣, но не съм запозната.
Като стана въпрос за Джени Глоу, вчера поръчах един Berry&Bay (направо е без пари) и един She. Втория дори не знам защо го поръчах, не съм почитател на Si, но имам на кого да го дам. Някой запознат с оригинала? (За Berry&Bay питам)

# 91
  • Deutschland
  • Мнения: 5 566
Имам два дена да избера какъв парфюм искам. Смятам да подновя City of stars и една Лира за проба. Само Заг ще има наблизо мъжа ми и кратко време за покупки.

# 92
  • Мнения: 4 792
Лирата е много хубава, но супер нетрайна.

# 93
  • Мнения: 41
Момичета извинявайте може и  да сте го коментирали , но тези как са като качество и  трайност ? Благодаря
https://astraeagarden.bg/

# 94
  • Мнения: 76
Момичета извинявайте може и  да сте го коментирали , но тези как са като качество и  трайност ? Благодаря
https://astraeagarden.bg/

Не съм пробвала, но приличат на маслата на Милка (Гиза) на почти двойна цена. Ще се радвам на отзив дали са същите като качество. И асортиментът е близък.
От друга страна, обръщам внимание, че я има Японската слива, която вече не се намира при Милка.

# 95
  • София
  • Мнения: 476
Абсолютно същото щях да напиша, че са като маслата на Гиза на двойна цена. Някой явно си мисли, че ще избие рибата...дано не съм права, но манталитета на бай Ганьо е непобедим.

# 96
  • Мнения: 4 792
Маслата могат ли да се ползват в тази си форма без смесвания. Ароматни ли са с интензитет на парфюм?

# 97
  • Мнения: 53
Здравейте. Мисля да направя поръчка от ЗАГ. Кои от мъжките бихте препоръчали?

# 98
  • Мнения: 50
Plum japonais е изчерпана при astarea 🥺
Да си знаете , че и други са звъняли , като мен да питат Simple Smile Явно с Гиза зареждат от едно и също място.
Направи ми впечатление на Creed spring flowers, но ми мина желанието за поръчка .

# 99
  • София
  • Мнения: 476
Много мразя копи/пейст манталитета. Двойните цени изобщо няма да ги коментирам. Нито и това, че се продават хранителни добавки от МЛМ компания. Но, явно има достатъчно желаещи да купуват Grin Всеки сам си преценЯ, както се казва Grinning Аз съм НЕ!


# 100
  • Мнения: 76
Ясно. Само като видях MLM ми беше достатъчно.

# 101
  • Мнения: 45
Здравейте, някой пазарувал ли е от Shobi? Поръчах парфюм в петък, пишеше че идват до два дни, но нямам никаква информация. В профила пишеше, че е изпратена още на следващия ден.

# 102
  • Мнения: 81
Здравейте от къде мога да си купя добра бюджетна имитация Montale arabian tonca или  Montale intense cafe ?

# 103
  • София
  • Мнения: 476
Въпреки че внимавам с розите, годишно по 2,3 парфюма все се наместват някакси в колекцията ми Grinning Та, тези дни разносвах двата - Rose prick от JFenzi и Rose Of No Man's Land на Заг. Голяма радост са ми и двата! Само черешката на Форд мога да нося, каквото друго съм пробвала е пълна катастрофа, но тези рози... Heart Купих го по метода на изключване, исках да е нещо, което никога не съм пробвала и пак опрях до Форд. Само като прочетох майска, турска и българска роза в комплект си викам - ще се мре Joy Но не, напротив! След първоначалното избухване всичко се смесва много добре. Не е сладко, не е натрапчиво, на границата е. Мисля, че куркумата тук играе важна роля, поне за моята кожа. Трайността е около 2 часа, после се усеща по - слабо. В оригинал предполагам, че си е бомба и не е за пролетно време, но тази реплика е чудесна точно за сега. Любопитно ще ми е, ако някой направи поне един от Rose garden колекцията.
А на Байредо розата е божествена! Точно така си представям аромата на перфектната  роза. Усеща се като млада, свежа розова роза, въпреки че пише, че е червена. И, освен куркумата от другия парфюм, установих, че много харесвам и папируса тук. Но не си го представям на мъж този парфюм People Information Desk Person

# 104
  • Мнения: 23 418
Здравейте от къде мога да си купя добра бюджетна имитация Montale arabian tonca или  Montale intense cafe ?
Интенз кафе на Парфен.

Общи условия

Активация на акаунт