Проблем с tiktok

  • 410
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте ,днес реших да пробвам да потърся името си в тикток и гугъл.Видях ,че в гугъл имаше линк към тикток с моето име и града ,в който живея.В тикток когато напиша първото си име веднага ми излиза името ми фамилята и града.Какво точно ставя?Дали някой е направил клип за мен или просто защото съм го търсил и преди търсачката го е запомниля.Също така името ми излиза и на други хора с други устройства.Моля ви да ми дадете някакво мнение.

# 1
  • Мнения: 268
...ако се казваш "Илън Мъск" вероятно пак ще ти излиза името в гугъл. Тва не значи, че гугъл те знае кой си.

# 2
  • Мнения: 988
Сигурна съм, че който и да си напише името ще излязат резултати, това не означава че става дума за теб, а за някой от другите 5хил човека със същото име и фамилия

# 3
  • Мнения: 35
Или е друг човек със същото име, вероятността за това е голяма или може да си забравил, колкото и глупаво да звучи, че си създал профил. Понякога чрез линковете, които се изпращат във фейсбук, вайбър или инстаграм от тикток за да ги гледаш те пита дали имаш профил и дали искаш да се регистрираш, мисля, че е възможно да се регистрираш директно с профил в гугъл, така че може и това да се е случило.

Общи условия

Активация на акаунт