Моето раждане във "Вита"

  • 3 356
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 625
Честито!!!Да сте живи и здрави всички!!!Един ден си мечтая да напиша своята подобна история Simple Smile

# 16
  • Мнения: 311
Да сте живи и здрави!!!Честито!!!и аз родих в частна болница но във варна и съм страшно доволна.

# 17
  • София
  • Мнения: 505
Честито бебче! Да ти е живо и здраво, и много късметливо!

тъй че се чудя  какво па толкова се боготворят тия частни болници.

И аз родих второто си дете там и мога да кажа, че там просто се чувстваш ЧОВЕК от момента на постъпването до момента на изписването!

# 18
  • Мнения: 66
Супер.Честито ,да сте живи и здрави   bouquet
Честито   bouquet Да ви е живо и здраво момченцето !

Аз също водя малкият на педиатър във ВИТА и съм наясно с условията и отношението там  Hug
Ако живот и здраве имам второ дете , не бих се поколебала и за минута , къде да родя  Grinning

Също така се чудя с какъв акъл родих в държавна болница  newsm78 , имахме и възможност и всичко ... Не се оплаквам , доволна съм от лекаря , на който платих , но все пак  Confused

тъй че се чудя  какво па толкова се боготворят тия частни болници.
Ами не е без причина , това че се боготворят , както ти си се изразила .


И аз ходя във Вита. Доволна съм и бих искала да си запиша педиатър от там. Ако може да споделиш при кого ходиш ще ми е от полза   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 896
И ние ходим припедиатър във Вита - д-р Масларски и съм супер доволна. Между другото аз съм ужасно капризна и с много претенции към лекарите и това е един от малкото свестни педиатри на които съм попадала.
Сега във Вита ми следят втората бременност. Лекарят е определено много в час и ако имах възможност да родя в София, непременно щях да отида във Вита.
Ще раждам обаче във Варна и то пак в частна болница.
Защо частна ли - ами дори само защото намирам огромна разлика дали бебето ми ще се появи сред атмосфера на мизерия и разруха или в приятна обстановка - както знаете при раждането психическият комфорт е от голямо значение.
Също ми допада фактът че не се налага да кихам пари под масата на някой за да получа човешко отношение и че всичко ми се обяснява, не ме гледат на кръв когато изразявам най-елементарни предпочитания и претенции на човек и пациент.
Ако в държавните болници ги имаше тези неща, там щях да си раждам. Но дай боже за идните поколения да стане.

# 20
  • Мнения: 505
Роси, честито ти МОМЧЕНЦЕ, да расте с много любов и здраве   bouquet
я кажи кака Йоанна как прие бебето у дома, проявява ли интерес, има ли ревност или още е рано за изводи  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 888
Роси, честито ти МОМЧЕНЦЕ, да расте с много любов и здраве   bouquet
я кажи кака Йоанна как прие бебето у дома, проявява ли интерес, има ли ревност или още е рано за изводи  newsm78
Благодаря ти:)Ревността на Йоанна беше точно два дни  и се изразяваше в това, че искаше да я нося като бебето и казваше, че бебето е на баба:)Но сега вече  ми помага - носи памперс и вода:)

# 22
  • Мнения: 3 456
Честито и от мен- да ви е жив и здрав малкият мъж.!!!  bouquet

Винаги много, много се радвам на такива лесни и приятни раждания !!!

# 23
  • Мнения: 3 116
И ние сме при д-р Масларски  Hug

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Petrova_ , честито! Да е здрав и да те радва малкия юнак!   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 925
Честито ти момченце, да ти е жив и здрав малкия юнак и много да ви радва !    bouquet Много положително ми подейства твоята история ! Аз ходя във Вита на ЖК и там ще раждам. Но исках да попитам, колко се плаща за епидуралнта опойка ?
А мамите, които си водят децата при педиатър там, как става записването и какво се заплаща, като цяло каква е процедурата ? Имам горчив опит с педиатри некадърници и не ми се ще да рискувам с непознат...  Praynig

# 26
  • Мнения: 1 896
Аз си плащам на всяко посещение - нямаме абонамент.
Имаме си друга лична лекарка, при която ходим за ваксини. Но при нея никога не водя сина ми ако има проблем, само при д-р Масларски.
Прегледът при него е 12 лева.

# 27
  • София
  • Мнения: 888
Честито ти момченце, да ти е жив и здрав малкия юнак и много да ви радва !    bouquet Много положително ми подейства твоята история ! Аз ходя във Вита на ЖК и там ще раждам. Но исках да попитам, колко се плаща за епидуралнта опойка ?
А мамите, които си водят децата при педиатър там, как става записването и какво се заплаща, като цяло каква е процедурата ? Имам горчив опит с педиатри некадърници и не ми се ще да рискувам с непознат...  Praynig
Цялата цена по раждането и престоя е 1100 лева за нормално раждане. В тази цена влиза и епидуралната. Само трябва да си я поискаш. Моят съвет е да раждаш с епидурална. Раждала съм и без упойка, но ако искаш да запазиш хубав и безболезнен спомен от раждането, то упойката е за предпочитане:)

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и аз се присъединявам към благопожеланията!

# 29
  • Мнения: 175
Здравейте на всички! И аз се присъединявам към пожеланията за здраво, щастливо и спокойно бебече. Искам да ти благодаря за историята, която сподели с нас. Аз например сега точно избирам къде ще родя и мисля, че Вита е добър избор. Само искам да питам следното: чувала съм мнения, че в частните болници нямат оборудване за бебетата и ако има усложнения при детето го изпращат в държавна болница. Верно ли е това и има ли във "Вита" условия за лечение на бебето ако има проблем? А тази цена за раждането всичко ли включва? Плаща ли се допълнително на лекаря при който ще родиш?

Общи условия

Активация на акаунт