Матиране на руса коса

  • 198 283
  • 194
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 365
Проявяващата емулсия мисля, че трябва да е окислителя.   bouquet

# 136
  • Мнения: 775
Здравейте момичета,
Да ви разкажа и аз моята история и да ви питам за мнение Rolling Eyes..Дълго време бях на кичури , но реших да ги махна и започнах да се боядисвам с Лореал Кастинг - цвят "ледено бежово", цвета на картинката наистина е невероятен - опушено тъмно русо и това беше ефекта който търсех...НО!!За съжаление се получи доста тъмно, почти тъмно кестеняво...та въпросът ми е ако пробвам един от тези тониращи балсами на Престиж-видях има един цвят тъмно русо /точно същият цвят искам да постигна/, дали ще се получи нещо? newsm78
Моля помогнете!

# 137
  • Мнения: 256
не за съжаление според мен няма да се получи по добре почни постепенно да взимаш с един номер по светла боя и така ще я посветлиш и на мен така се е получавало вземи по всетла боя следващия път
с тези тониращи балсами само се фиксира цвета тоест се придава оттенък

# 138
  • Мнения: 3 420
Здравейте момичета,
Да ви разкажа и аз моята история и да ви питам за мнение Rolling Eyes..Дълго време бях на кичури , но реших да ги махна и започнах да се боядисвам с Лореал Кастинг - цвят "ледено бежово", цвета на картинката наистина е невероятен - опушено тъмно русо и това беше ефекта който търсех...НО!!За съжаление се получи доста тъмно, почти тъмно кестеняво...та въпросът ми е ако пробвам един от тези тониращи балсами на Престиж-видях има един цвят тъмно русо /точно същият цвят искам да постигна/, дали ще се получи нещо? newsm78
Моля помогнете!
Мила,тониращият балсам няма да ти помогне.Аз имах преди време абсолютно същия проблем.Купи си боя с 12% окислител,за да се изсветли.Може например палете XXL.

# 139
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.Наскоро си направих кичури-в салона в Варна уж ми ги матираха,но все пак не се получи сив цвят ами стана йултеникажо.Прочетох за този метод за матиране с черна боя и ако мога д апомоля за мнения по въпроса.Това нещо не разбрах като си го излееш на главата измива ли се после или така си остава.С него ли е по-добре или да си купя балсам и колко време трае ефекта на балсама...
ПЛС помогнете 4е много почнах да се тормозя с това русо.ще е много як коледен подарък
Благодаря предварително за помощта
 Hug

# 140
  • Мнения: 1 365
Весела Коледа на всички!!!
KUKLI4KATA, мен ако ме питаш, по-добре отиди до магазина и си вземи матиращ балсам. Ще ти кажа защо - защото аз преди 1 седмица май пак си вадих кичури, но след неколкократно измиване и тяхното матиране се изми. Направих си матиране с черната боя, изчезна оранжевият оттенък, но и кичурите ми станаха едни тъмно руси. Почти не си личат. Затова сега ще чакам да се отмият и ще си взема и аз матиращ балсам на Престиж!!!
Това е мое мнение, ти си решаваш. Ако все пак решиш да правиш това с черната боя - трябва като се полееш с него да постоиш много кратко време, за да не станеш тъмна!!!   bouquet

# 141
  • Мнения: 1
Благодаря за отговора.Значи и аз много слушам за този балсам на престиж и след всичките ми проучвания май към него ще се насоча.А можете ли да ми кажете все пак за каква цена става на въпрос че сега по празниците не сам излизала да търся
Благодаря отново

# 142
  • Мнения: 374
на Престиж са по 2 и нещо, така, че не се притеснявай

# 143
  • Мнения: 1
е супер утре ще изляза да си го купя  Joy и ще видим как ще подейства на моята коса дано има хубав ефект и не изсушава 4е и след тези ку4ири бая се изсуши.
вие с какви маски поддържате русите коси има се в предвид 4е я третирам и с преса за коса всеки ден как да я запазя жива и лъскава?

# 144
  • Мнения: 1 365
Аз лично си правя маската с тривитаминола, но в момента ми е свършил и все забравям да си взема, затова си правя само със зехтин. Мажа, слагам найлонова шапка, отгоре хавлия и стоя така колкото мога повече. После измивам с шампоан и балсам /готова маска/ и суша. Не мога да не ползвам сушоара, защото косата ми става сплескана, няма обем и след това много бързо се омазнява. След малко ще ходя до ветеринарния кабинет да видя дали има тривитаминол...
Последният път си купих балсама на Престиж за 3,20лв. Пиши какви са ти отзивите после!

Весели празници!!! Да сте живи и здрави и много щастливи!!!

# 145
  • Мнения: 3 420
Аз лично си правя маската с тривитаминола, но в момента ми е свършил и все забравям да си взема, затова си правя само със зехтин. Мажа, слагам найлонова шапка, отгоре хавлия и стоя така колкото мога повече. После измивам с шампоан и балсам /готова маска/ и суша. Не мога да не ползвам сушоара, защото косата ми става сплескана, няма обем и след това много бързо се омазнява. След малко ще ходя до ветеринарния кабинет да видя дали има тривитаминол...
Последният път си купих балсама на Престиж за 3,20лв. Пиши какви са ти отзивите после!

Весели празници!!! Да сте живи и здрави и много щастливи!!!
То си има тема за косата/тривитаминола,но аз да те подхвана  Laughing Наистина ли е толкова добър и каква е разликата,например като се правиш само със зехтина,от тривитаминола?

# 146
  • Мнения: 274
Аз ползвам матиращия шампоан на Jalyd и съм много доволна. Wink

И аз днес си го купих (цена 9.60лв)  Peace

# 147
  • Мнения: 3 420
Аз ползвам матиращия шампоан на Jalyd и съм много доволна. Wink

И аз днес си го купих (цена 9.60лв)  Peace
Каква боя за коса използваш?

# 148
  • Мнения: 274
Ползвала съм почти всички, който ги има в България Simple Smile Само Лонда професионалната не бях ползвала(как съм е пропуснала не зная), и след хваленето в форума днес е взех (номер 12/1), утре ще ходя при фризиорката да ме боядиса и нямам търпение вече.
Иначе обикновено ползвам италиянски - БЕС, Алфапарф, Egon (не знам така ли се пише  Embarassed ) и немската Indola, от която съм най-доволна.

# 149
  • Мнения: 1 365
bonkaivanova, аз лично съм много доволна от тривитаминола. При мен не стана чудо от едно нанасяне, но определено косата ми дръпна на дължина и при положение, че съм на кичури, те не изглеждат опърпани и изгорели. Като си правя маската само със зехтин, не става толкова хубава косата, отколкотоа като слагам и тривитаминол. Но по-добре само зехтин, отколкото нищо. Вчера не работеше клиниката при нас и вече месец и половина съм на зехтин или синапено масло. Не мога да кача снимки, защото нямам кабел за връзка м/у мобилния и компютъра...  Tired Но мога да дам едни стари...
Тази е от януари 2008 -  http://images26.snimka.bg/005955335-big.jpg
А тази е от октомври 2008 преди подстригването и преди кичурите - http://media.snimka.bg/1019/008292719-big.jpg

Общи условия

Активация на акаунт